111 wyników w czasie 93 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Jakie studia?

- www.wseiz.pl/pl/studia/wydzial-zarzadzania/zarzadzanie-i-inzynieria-produkcji Według mnie kierunek jest przyszłościowy, a uczelnia na odpowiednim poziomie.

matematyka czy zarzadzanie i inz produjcji (początek wątku)

Witam. Nie moge zdecydowac, ktory z kierunkow bedzie odpowiedni. Matematyka fiansowa czy zarzadzanie i inzynieria produkcji? Po ktorym z nich bedzie mi latwiej znalezc prace? Ktory jest bardziej oplacalny? Prosze o pomoc. Z gory dziekuje:)

UJK Kielce

hej, czy moglby mi ktos cos opowiedziec o kierunku ochrona srodowiska na ujk bo mam do wyboru ten kierunek i zarzadzanie inzynieria produkcji na politechnice i nie wiem co wybrac...:/

Nie tylko publiczne!

Polecam Ci Szkole Humanistyki i Techniki! Prowadzimy studia na prestizowych kierunkach jak: ZARZADZANIE I INZYNIERIA PRODUKCJI, EUROPEISTYKA, TURYSTYKA I REKREACJA, ADMINISTRACJA i PEDAGOGIKA! Proponujemy praktyki w TVP Kielce, bardzo niskie czesne i dogodna lokalizacje! SHIT, Zapcimska 74

UWM- Zarządzanie i inżynieria produkcji (początek wątku)

Witam, czy ktoś z was studiuje na UWM-ie w olsztynie kierunek zarzadzanie i inzynieria produkcji? Interesuje mnie tylko to czy ciezko sie na to dostac. Wiecie moze jakie byly progi punktowe w zeszłym roku. ile mieliscie punktów?

Re: Informatyki nie warto studiować a wiecie dlac

egzaminu na aktuariusza) 2) Zarzadzanie i Inzynieria Produkcji (wbrew pozorom jest zapotrzebowanie na inzynierow produkcji) 3) Inzynieria Srodowiska Kierunki-pewniaki czyli takie po ktorych jest praca w zawodzie jest na 100% i trzeba byc kretynem by jej nie znalezc: 1) Informatyka

Re: zarządzanie i inżynieria produkcji-przyszłośc

Ale Zarzadzanie jako czyste zarzadzanie na politechnice i Inzynieria Produkcji (czesciej wystepujaca pod nazwa ZiP) to 2 rozne kierunki. Ten pierwszy faktycznie jest dobry dla inzynierow z doswiadczeniem, ktorzy chca wejsc na stanowiska kierownicze. Ale Inzynier Produkcji to zupelnie inna profesja

Re: Studia techniczne

to niedorobione budownictwo. Zarzadzanie i inzynieria produkcji - ciezko mi powiedziec czym sie tak naprawde zajmuja. Wracajac do tej fizyki: W przypadku takiego budownictwa bedziesz musiala polubic robienie zadan na cwiczeniach z takiej mechaniki/wydymki. W przypadku geofizyki

ZIP specjalności (początek wątku)

Witam, wkrótce bede musial wybrac specjalości i nie bardzo wiem ktora wziasc waham sie pomiedzy: zarządzanie produkcja, inzynieria jakosci i zarzadzanie mediami elektronicznymi. jak by ktos ogarnial temat to bardzo prosze o jakies informacje o tych specjalnosciach co sie po nich robi itp pozdrawiam

Re: Oferty pracy - nowy wątek 02.2007

Witam, Jestem "prawie" absolwentem Politechniki Wroclawskiej, kier. Zarzadzanie i Inzynieria Produkcji. Chcialbym rozpoczac swoja przygode z systemami ERP,a zwlaszcza interesuje mnie SAP. Nie mialem do tej pory wiekszego kontaktu z tym systemem, ale jestem otwarty na zdobywanie nowej

1 2 3 4 5 6