witam, zamówiłam towar i został on wysłany 21.12 dostarczony do mnie 24.12 odesłałam 31..12 nie wiem kiedy doszedł do sprzedawcy. szukam informacji od którego momentu liczy się te 10 dni raz znajduję info, ze w momencie zamówienia, drugim razem, że po dostarczeniu. wiecie może??? oczywiście
data stempla pocztowego/nadania u kuriera. -- https://www.suwaczek.pl/ https://www.suwaczek.pl/cache/eca7a40efc.png
kupiłam nowy telefon na abonament niestety po dwóch dniach używania nie udało się go uruchomi .Pan w miejscu zakupienia poinformował mnie ż nie istnieje coś takiego jak wymiana na nowy w ciągu 7 dni od daty zakupu i trzeba odda do naprawy .może ktoś wie o co tu chodzi
W ciągu 5 dni, gdy nie jest podstęplowana gwarancja-aparat można wymienić lub zwrócić, albo zamienić na inny. Takie są przepisy.I tak wszędzie stosują.Widocznie ten gości na tym się nie zna.
coronella napisała: > Niestety, przy odbiorze osobistym prawo do zwrotu nie obowiązuje. Rodzaj płatno > ści nie ma znaczenia, rodzaj odbioru- tak. Coronella, podaj ustawę, która określa, że przy odbiorze osobistym zakupu dokonanego przez internet nie można oddać towaru w ciągu 10
kupiłam wczoraj wózek, na Allegro, opcja Kup teraz ale zapłaciłam gotówką przy odbiorze ( tylko dlatego,że nie zabrałam telefonu i nie mogłam zrobić przelewu ani zapłacić PzA na miejscu). Czy w takim przypadku też mam możliwość oddania wózka? iza -- https://www.suwaczki.com/ https
Witam 06.03 dostarczono mi wózek zakupiony na allegro wiem ,że istnieje możliwość zwrotu,ale dowiedziałam się o tym dzisiaj.Czy w przypadku wysłania wózka w poniedziałek sprzedawca uwzględni mi zwrot,data stempla będzie w dziesiątym dniu,czy lepiej wysłać wózek dzisiaj?Czy ktoś z Was
Za wozek musza Ci zwrócić kase - prawo gwarantuje Ci zwrot kasy za prawie wszystko co kupiłaś przez internet i odesłałaś w ciagu 10 dni. Kosztów przesyłki jednak nikt wtedy nie zwraca...
Witam. Mam pytanie czy w każdym sklepie można dokonać zwrotu towaru w ciągu 7 dni na podstawie paragonu nie podając przyczyny, czy i ewentualnie jakie przepisy to regulują.
Poradźcie, co dalej robić? Kupiliśmy z mężem fotelik samochodowy. Niestety fotelik okazał się niezbyt forunnym zakupem. Postanowiliśmy go oddać. W sklepie (Carrefour) otrzymaliśmy informacje, że w ciągu 7 dni można zwrócić towar (taka pisemna informacja widnieje również przy Punkcie Obsługi
O ile się dobrze orientuję, to towar można zwrócić, jeśli nie był używany, więc w Waszym przypadku to już niemożliwe. No, chyba, że ma jakieś wady, oprócz tego, że przestał się Wam podobać. Spróbuj się może czegoś dowiedzieć w Federacji Konsumenta
czy ktoś wie,jak to jest ze zwracaniem zakupów? Podobno można oddac zakupioną rzecz w ciągu 7 dni bez uzasadnienia, ale gdzie znaleźć do tego podstawy prawne,tzn jakąs ustawę, rozporządzenie, itp.Bardzo prosze o pomoc.
bo w zwykłym sklepie widziały gały co brały, a w internetowych sklepach mogą być przerobione zdjęcia lub zdjęcia innych towarów, dlatego jest możliwość zwrotu w ciągu 10 dni.
spróbuję w czwartek jeszcze raz,może będzie jakaś inna,bardziej uprzejma Pani. W sumie to nie wiem dlaczego nie można zwracać towaru która jest nienaruszony ?skoro w sklepach internetowych istnieje możliwość zwrotu w ciągu 10dni to dlaczego w sklepie stacjonarnym nie ma np 5dni na zwrot.
Mam problem. Kupiłem nowe spodnie na allegro poprzez Kup Teraz. Dostałem spodnie z przetartą dziurą (wada). Czy na ten uszkodzony towar mogę użyć Ustawy o ochronie konsumenta... i wypowiedzieć umowę w ciągu 10 dni? Zależy mi na tym żeby odzyskać pieniądze a nie dostać 2 spodnie;/
jednak w tym czasie sprzedawca powiadomi nas o ustawowym terminie odstąpienia, to ulegnie on skróceniu do dziesięciu dni od daty zawiadomienia. Prawo do odstąpienia od umowy i zwrotu towaru bez podania przyczyny w ciągu dziesięciu dni od dnia wydania rzeczy nie przysługuje, gdy
Nie mają obowiązku przyjąć zwrotu. Co innego przez internet - tutaj możesz w ciągu 10 dni
inaczej. A co do zwrotów przez internet w ciągu 10 dni, to też Ci nikt nie przyjmie zwrotu towaru uszkodzonego bez protokołu szkody sporządzonego z kurierem w momencie dostawy.