Forum   333

333

(92 wyniki)
  • A czy ktoś ma obrączki albo inne wyroby ze złota próby 333? jak się sprawują? zainteresowałam się obrączkami w tej probie, bo są mniej żółte niż złoto próby 585, a na jaśniejszym kolorze by mi zależało, rodowanych nie chcę. Gdzieś czytałam, że mogą tracić kolor, ale coś mi się wierzyć nie chce.
  • [b]Hachikō[/b] (jap, Hachikō?, ur. 10 listopada 1923 w Odate, zm. 8 marca 1935 ) - pies rasy akita, który czekał w tym samym miejscu nieprzerwanie prawie 10 lat na przybycie swojego pana przy stacji tokijskiego metra Shibuya. Doceniając wierność, lojalność i oddanie psa, mieszkańcy Tokio wybudowali obok dworca jego pomnik. W Japonii znany jest jako chūken Hachikō (, czyli wierny pies Hachikō). W 1924 Hachikō został przywieziony do Tokio przez swojego właściciela...
  • "Rudzko trōjpolōwka kulturalno" Niy na Parnasie, niy na ugorze Sioć "trōjpolowo" magistrat może W trzi pola sypać by sztimowało W kożde po rōwno - ideja cało Na piyrszym polu ci niy ze Rudy Niych dlo beamtrōw sōm nawet cudym Niych dlo rudzianōw - blysk Polski, świata Dyć jednōm trzeciōm - wiyncy już strata Na drugim polu twōrcy, artysty Ze rudzkich dzielnic dorty czy zisty Tako ich wpiyrać by w samy Rudzie Dowali tela co z du...
  • metromsn.gazeta.pl/Wydarzenia/1,126477,12737230,Wstrzymali_sprzedaz_szczepionek_przeciw_grypie___Znaleziono.html
  • A czy ktoś ma obrączki ze złota próby 333? jak się sprawują? zainteresowałam się nimi, bo są mniej żółte niż złoto próby 585, a na jaśniejszym kolorze by mi zależało, rodowanych nie chcę. I czy macie doświadczenia z kupowaniem obrączek w necie? z jakiego sklepu byłyście zadowolone? wysyłałyście swoje złoto do przetopienia? Dzięki za odp.
  • Fenomen cyfry 333 wszyscy przeciwnicy obecnej władzy przywdziewają nick z nr 333 - po co? Ano po to, by każdy kto zapomniał co przed 333 pisze czyli ZORRO ten który jest numerem jeden co do rzetelnych i przemyślanych informacji jest poniekąd ikoną tego forum, próbują podszyć się pod jego wpisy - albo i nick. Taki zabieg socjologiczny - a być może ktoś zapomniał co pisało przed 333 wtedy ten inny 333 będzie miał swoje trzy sekundy na swoje "rzetelne" głupoty. Czytelnicy nie dajcie się og...
  • Hachikō (jap, Hachikō?, ur. 10 listopada 1923 w Odate, zm. 8 marca 1935 ) - pies rasy akita, który czekał w tym samym miejscu nieprzerwanie prawie 10 lat na przybycie swojego pana przy stacji tokijskiego metra Shibuya. Doceniając wierność, lojalność i oddanie psa, mieszkańcy Tokio wybudowali obok dworca jego pomnik. W Japonii znany jest jako chūken Hachikō (, czyli wierny pies Hachikōwink. W 1924 Hachikō został przywieziony do Tokio przez swojego właściciela, Hi...
  • forum.gazeta.pl/forum/w,94,105283407,105283407,Lekcje_po_slasku_w_Muzeum_Slaskim.html Towarzystwo Kultywowania i Promowania Śląskiej Mowy oraz Muzeum Śląskie w Katowicach zapraszają na Lekcyjo ślōnskij gŏdki – „Ukiołzdnōńć idzie rŏz dwa”, która odbędzie się 30 stycznia 2010 roku o godzinie 12:30 w Muzeum Śląskim w Katowicach, al. W. Korfantego 79. Wstęp wolny. Prelekcja dotyczyć będzie cech charakterystycznych śląskiej mowy, jej odmienności od ...
  • Mam taki ram PC 133 -333 (tak jest napisane na nalepce) czy będzie pasował do tej płyty www.allegro.pl/show_item.php?item=48230619 Proszę o odpowiedź
  • Rozpoczynam i przypominam jednoczesnie o zasadach Straganiku- wszystkie posty oferujace odlewki ponizej 5ml beda kasowane. Pozdrawiam!
  • chciałbym zwrócić uwagę, że na forum emerytów i rencistów post z nr.33 333 wysłała jaga_22 Forum emerytów i rencistów. Re: Aga... Autor: jaga_22 16.12.08, 10:10 Dodaj do ulubionych Odpowiedz cytując Odpowiedz i33.tinypic.com/33ct8o4.gif Masz tu Aniu o mudrach. Moje gratulacje :D
  • Anka.333

(13)
    Czytałam Twój post o Duphastonie. Robiłaś Betę? Trzymam kciuki za pozytywny wynik ;)
  • Urodzilem sie w Neapolu pod Katowicami. Piekne miejsce chociaz zbyt wiele nie pamietam. Tylko zielen, zielen naookolo, no tak jak w dzungli. Szalalem na podworku i to mysle przelozylo sie na moja pozniejsza kariere. Nazywali mnie terminator i stad wziela sie nazwa pozniejszego filmu(nadal walcze o prawa autorskie) Od dziecka gralem w pilke. Jako wybitny wybijalem pilke zawsze na aut. Cieszylo mnie poklepywanie moich kompanow po glowie. Kwestia zaslog. Nie ma to jak dobra pilka-wyrab...
  • Dotacje dla kleru (Fundusz Kościelny) w ostatnich latach według planów ustaw budżetowych (w mln zł): 1998: 28,579 1999: 36 2000: 67,834 2001: 92,280 2002: 95,719 2003: 78,333 2004: 78,333 Author of this text: Mariusz Agnosiewicz; Original: www.racjonalista.pl/kk.php/s,3218
  • -īтэřκåμī Ůффф!!! -- Ñāď ňâшα wšīà...
  • Rōisin Murphy
  • SMS-y wysłane z numeru: z nr 0 - 511 333 644 w dniu 14 lutego 2007 (dzień wcześniej były równie obraźliwe, ale bez elementu groźby karalnej - jak w jednym z cytowanych. Zleceniodawca/czyni zamierza porwać mnie i mojego syna? I bardzo ciekawe, że sms-y pojawiły się, gdy w KPP w Mińsku Mazowieckim złożyłem obszerne zeznania na temat jednej paniusi i nie tylko...Wypływają stamtąd wiadomości, oj wypływają, ale mam nadzieję do czasu, bo już kogoś namierzono, kto kabluje na zewnątrz...I żeby ...
  • Witam Chciałbym was prosic o rade. Otóż moje wyniki wyglądaja następująco: alat - 360 U/l, aspat 237 bilirubina całkowita 1,3 mg/dl co mogą oznaczac takie wyniki badanie było robione 10.10.2008 Czy to może oznaczac, że mam marskośc wątroby?? prosze bardzo o szybką odpowiedz bo bardzo jestem zaniepokojony tymi wynikami :((((
  • witam jestem laikiem jesli chodzi o sprzet komputerowy - szczegolnie jesli chodzi o plyty glowne, procesory i pamieci. w tej chwili mam procesor AMD K6 333mHz na plycie VIA o chipsecie VT82C5868. Powiedzcie mi - czym moge zastapic ten procesor, aby choc troche przyspieszyc prace komputera? nie chce w tej chwili wydawac za duzo kaski - wiec raczej wymiana plyty nie wchodzi w gre, chyba ze ktos doradzi mi jakas alternatywe do 100-150zl.
  • W kółko tylko kryzys, zwolnienia, kryzys, zwolnienia... Czy w tym kraju jest jeszcze ktoś kto ma pracę? Bo z tonu tych codziennych proroctw wnoszę, że nieliczni.

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.