Popieram - NIE IDZCIE DO ATELIER MONIQUE BOGDANOW! Az roi sie na wszelkich zakupach grupowych od ich ofert. Szkoda czasu, nerwow i pieniedzy. Juz samo umowienie sie to wyczyn (zapisy w dziwnych godzinach, nikt nie odbiera, nikt nie oddzwania)... Stawilam sie na umowiony masaz i uslyszalam, ze nie
heh, czyli jak wszędzie, rotacja darmowych murzynów, co miesiąc dwa nowy, bo darmowy.
Popieram - NIE IDZCIE DO ATELIER MONIQUE BOGDANOW! Az roi sie na wszelkich zakupach grupowych od ich ofert. Szkoda czasu, nerwow i pieniedzy. Juz samo umowienie sie to wyczyn (zapisy w dziwnych godzinach, nikt nie odbiera, nikt nie oddzwania)... Stawilam sie na umowiony masaz i uslyszalam, ze nie
18.01 kupiłam kupon za 69 zł na "mikrodermabrazję diamentową lub peeling kawitacyjny z maską, oczyszczeniem manualnym, masażem i algami" w Atelier Monique Bogdanow. Na kuponie podany był nr tel kom, pod którym należało dokonać zapisu. Dodzwonienie graniczyło z cudem (zapisy tylko do godz. 15
! ;) - SPA Atelier Monique Bogdanow - ostrzegam Mozna byc szczesliwa z alkoholikiem? - Kultura picia -- https://www.suwaczek.pl/cache/7911af20cc.png Magdalenka, 16.07.2008 https://www.suwaczki.com/tickers/ug37hdge6kue523x.png Oleńka, 02.08.2011