chyba sygietyńskiego ? na grochowie ? M
monika9920 napisała: > chyba sygietyńskiego ? na grochowie ? > M Upss Racja żle wpisałam :( Ale ten żłobek mi chodzi :))
www.zlobki.waw.pl poczytaj tutaj, na pradze jest kilka. ja znam sygietyńskiego i motorową, nie narzekam na zaden z nich. -- Gosia oraz: Alek i
werka22 06.11.2004 22:05 + odpowiedz HEJ JESTEM MAMĄ 2LATKA CHODZĄCEGO DO TEGO ŻŁOBKA.POLĘCAM WSZYSTKIM RODZICOM ŻŁOBEK NA SYGIETYŃSKIEGO JEST BARDZO ŁADNY I CZYSTY,OPIEKA W TYM ŻŁOBKU JEST FANTASTYCZNA.CHOĆ PRZYZNAJĘ ŻE OSTATNIO SĄ BRAKI PERSONELU NA MOJEJ GRUPIE ,ALE MOJE
czytałam.. Ja osobiscie polecam żłobek na Nowym Świecie 47A, jest rewelacyjny!!!! Córka choc jest juz przedszkolakiem to wspomina go i prosi mnie żebysmy tam pojechały bo chciała by zobaczyc panie :))Ale tez żłobek czynny jest do 17.00. Pozdrawiam • Re: sygietyńskiego czy st
mam nóz na gardle jak nie zostawię córeczki w żłobku to nie pójde do pracy a jak nie pójde do pracy to wiadomo co. czy ktoś się nie orientuję o jakiejkolwiek możliwości dostania się do żłobka od zaraz bądź może osoba która się dostała chce zrezygnować i jakoś bym mogła wejść na miejsce
na Grochowie wiem,że takie małe dzieci mają na Motorowej i sygietyńskiego (tam na początku chodził mój synek), niestety otwarte do 17 , ale może warto pomyśleć o opiekunce na odbieranie dziecka i poczekanie na Panią, czyli żłobek+opiekunka na 2-3 godziny z tego co sie orientuję to dośc popularne