andy3458 , u mnie to nie działa, bawię się z moimi w dzień i niewiele to daje. Oczywiście jak się nie bawię to już w ogóle apokalipsa, ale swoje w nocy i nad ranem niezależnie od wszystkiego muszą "odkoncertować" i "odbiegać"... -- Some people talk to animals. Not many listen though. That's the
andy3458 napisał: "Mieszkam na parterze, więc dla mnie było to oczywiste, żeby założyć siatkę. Mam ją już od 2 lat i dzięki temu Kicia może swobodnie, bez ograniczeń korzystać z balkonu. Co prawda z bliska jest trochę widoczna, ale z większej odległości nie widać jej wogóle." Problem w tym, że
andy3458 napisał: >>Wrednego kota jeszcze w życiu nie widziałem. Nie ma czegoś takiego. Wogóle to pojęcie jest bez sensu. Dokładnie tak. To są zwierzęta, nie ludzie. Są jakie są, jak można oceniać je w takich antropomorficznych kategoriach? Niektóre przejawiają czasem zachowania dla
andy3458 napisał: > Nie chciałbym być w jego skórze. W więzieniach najgorzej traktowani są pedofile > i osoby które znęcały się nad zwierzętami. Kuzyn jest "klawiszem" więc wiem z > pewnego źródła. Odcierpi swoje." najpierw musi do niego trafić oby sędzia okazał się
andy3458 napisał: Czyli pod koniec roku robimy zbiorowe chrzciny na Zakątku. :D ja nie z tych co chrzczą, natomiast nie widzę przeciwskazań, żeby urządzić wirtualne grupowe przyłączanie do grona kociolubnych, bo co jak co, ale miłość do kotów to moje dziecko będzie miało zagwarantowaną
andy3458 napisał: > O Matko i Córko - a obie panny ! Zeszpecić takie piękne miasto. Nie no Andy...:) Tak jak kocham pi-asię, tak mi przez gardlo nie przejdzie, że Częstochowa to piękne miasto.:) Tym niemniej, nie daję swojej zgody na takie " pamiatniki". Tylko, ze akurat mnie o zgodę
Aankaa – 1 kot (Sonia) Ajaksiowa – 3 koty Agnes-05 – 2 koty (Omarek i Cipek) Ahnija – 2 koty (Pamir i Morris) Andy3458 – 1 kot (Kicia) Aniak68 – 1 kot (Daszka) Arim28 – 2 koty (Kizia i Plamka) Barba50 – 7 kotów (Ksika, Lolka, Pepek, Gucio
Aankaa – 1 kot (Sonia) Ajaksiowa – 3 koty Agnes-05 – 2 koty (Omarek i Cipek) Ahnija – 2 koty (Pamir i Morris) Andy3458 – 1 kot (Kicia) Aniak68 – 1 kot (Daszka) Arim28 – 2 koty (Kizia i Plamka) Barba50 – 7 kotów (Ksika, Lolka, Pepek, Gucio
Przychylam się do tego, co napisał andy3458
andy3458 napisał: > Koty uczą cierpliwości. :D tia.... te dwie futrzaste cholery co to je w domu mam to z Chiny mnie cierpliwości nie nauczyły, ale wręcz przeciwnie :D:D:D:D Czasem to mam ochotę obie z futra ogolić, ale kończy się jak zwykle wielkim całusem w koci łepek :D i tu mój mąż
W ikei to jest gdzieś w dziale"bezpieczeństwo". Ale metalowe które pokazał andy3458 chyba są lepsze - jeden z tych ikeowych popsuł mi się prawie od razu, reszta się trzyma.