9 wyników w czasie 24 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Czy ktoś bierze takie leki? Cital i Zomiren??

> wpisz nerwica ,kliknij szukaj anusiadanusia : wpisz nerwica i stuknij się w głowę

Re: IN VITRO za którym razem udało się? ?

anusiadanusia napisała: ja w ciazy nie brałam żadnych witamin,nie > miałam i nie mam problemów z zebami,córke karmiłam 3 lata piersią. 3 lata?? Żartujesz, prawda

Re: IN VITRO za którym razem udało się? ?

anusiadanusia, nie przesadzasz trochę z tym optymalnym żywieniem? Na pewno warto to wdrożyć, ale aż tak nie wierzyłabym w jego moc. Nie masz przecież pewności, że udało Ci się właśnie dlatego. Zresztą ja od 2 miesięcy żywię się bardzo optymalnie - współpracuję na stałe z dietetykiem, ale jakoś w

Re: Ciągłe bóle żołądka, wymioty, "gnicie" treści

anusiadanusia napisała: > każdy ma prawo miec swoje zdanie ,ja przeczytałam wszystkie ksiażki dr wielokro > tnie . I to jest błąd. Trzeba czytać różne książki, a nie tylko książki Kwaśniewskiego. S

Re: ach Ci mężczyźni :)

anusiadanusia skąd ty się tu nagle wzięłaś i o co chodzi ci w ogóle z tą stroną? :O a o tym SetPoint to mi się przewinęły gdzieś informacje jak szukałam dietetyków w necie, tyle że w jakiejś dyskusji ktoś pisał że sporo trzeba trzeba im zapłacić. czy to prawda? i co to znaczy sporo?

Re: CRMO-przewlekle zapalenie kosci

anusiadanusia napisała: > moja siostra chorowała na gpp. wyleczyło ja żywienie optymalne. nie wiem czy c > órce też pomomogłoby,ale może warto spróbowac. napewno nie zaszkodzi bo to tylk > o jedzenie. Niewłaściwa dieta może oczywiście zaszkodzić i to bardzo. Nie pisz bredni

Re: Po migrenie

Re: Migrena wywołana przez hormony? Autor: anusiadanusia 25.08.11, 12:15 Dodaj do ulubionych Skasujcie Odpowiedzja też miałam migreny przy miesiączce i też myslałam że to cos z hormonami.meczyłam sie prawie 10 lat-lekarze mówili że taka uroda i musi pobolec.po kilku latach przyszło mi do

Re: dziwna alergia czy coś innego?

anusiadanusia napisała: > Przy stosowaniu żywienia optymalnego chorób alergicznych nie może być. Przyczyn > ą alergii pokarmowych jest złe odżywianie powodujące, że organizm nie może rozk > ładać do pojedynczych aminokwasów spożywanych białek. Na to trzeba energii i to

Re: dziwna alergia czy coś innego?

anusiadanusia napisała: > piszesz że mieliscie rozpiske posiłków,a stosowaliscie to w praktyce?. Umiesz czytac ze zrozumieniem? jesli ta > k to jak długo? Wystarczajaco dlugo Dieta nieżyjącego już Atkinsa została poddana miażdżącej krytyce w krajach anglosaskich. Również