nie denerwuj się bo szkoda Twojego zdrowia dla Noajdde marudzenie i narzekanie to po prostu sposób na życie i usprawiedliwianie samemu przed sobą wszystkiego Uważa że jest biedny i brzydki i dlatego żadna go nie chce/u żadnej nie ma szans. ja sama kiedyś chciałam go poznać ale zrezygnowałam bo je
No to teraz już 4. A to ledwie 2 forumy :) Ehhh Noaj, Noaj, rwiesz chyba dżoany na prawo i lewo, a tu baje z mchu i paproci żenisz ;) -- knur.blox.pl
na kompika ciągle zerka..:) jak się tylko wykuruje to wam wszystkim podziękuje wstuka wierszyk pazurkami drobniutkimi czcioneczkami..:) -- www.pieknypies.pl
wlasnie, aza, ciekawi mnie, jak ona teraz to odbiera, to, ze widzi, i jak to kojarzy z operacja, w ogole, jej psie przemyslenia, przeciez ci sie zwierza, nie? ;))))) jak to zwierz :DDDD -- obrazy, malunki i nie tylko
dalej do próby wytłumaczenia. Niestety takie działania czasem zostają zakwalifikowane przez problemowe osoby jako brak tolerancji (patrz Rura), wchodzenie w cudze sprawy z butami, pouczanie itd., a osoby pomagające jako mądrale, wujkowie dobra rada itp. (patrz Asterka). Dlatego większość osób chcących
Abyss pisanie o sznurku i ogarnięciu to nie jest rada.To jest stwierdzenie - nie marudz, nie psuj mi humoru i radosnej wizji świata.Po za tym bardzo przypomina to postawę panów z realu dotyczącą mego wyglądu -też im nie pasuje tym razem wyglądowo. Sranie na kogoś, pomaga może mężczyźnie.Jak kolejny
Witam! Wczoraj wieczorem po ok 36 godzinach nieuzywania asterki (x14nz-monowtrysk) probowalem ja uruchomic i sie nie udalo. rozrusznik kreci ale spalania w cylindrach brak. dalem sobie spokoj poszedlem spac i od rana walcze: problem wyglada tak: rano sprobowalem jeszcze raz i zalapala ale po
Stawiam na elektrykę (typowe objawy). Styki? Aparat zapłonowy? Spróbuj odpalać po ciemku, jedna osoba odpala, druga zagląda pod maskę. Czasem widać przebicia - w ten sposób można łatwo namierzyć przyczyny awarii. Pzdr Niknejm
balem się, ze będzie więcej. A taki wynik uzyskuję, wyłącznie jeżdżąc po mieście. a tak w ogóle lubię ten samochód. :) Ma fajne, dość twarde zawieszeni. Hmm, może to też efekt opon niskoprofilowych. Zobaczymy jak to będzie z normalnymi, na stalowych felgach, które lada dzień będą zmienione.
No wiesz typson...sie kobity rozochocą ;-) -- Adaś na Wu-es-i
oj asterka asterka ;-) -- no to sru..... 1041737
asterka rozumiem Twoje rozżalenie na facetów, ale z jakichś powodów ich wybrałaś. Może zastanów się czemu przyciągasz do siebie pewien typ mężczyzn. Bo może w tym tkwi Twój problem i odpowiedź czemu trafiają Ci się takie "dupki" :-) -- no to sru..... 1041737
36spring napisała: > Asterka z tym sadystą to przegięłaś .... Springuś, tam był żarcik, Asterka wreszcie trysnęła dobrym humorem, to miłe :)
asterka10 napisała: > To sadysta i esteta, czuję przez skórę :-).Pałkiewicz to przy nim piszczypipek. > Już widzę się umęczoną , ubłoconą pełznącą przez jakieś ostępy. Asterka z tym sadystą to przegięłaś .... -- ♫
asterka10 napisała: > Może po zamienieniu w żabę będzie bardziej rozmowny Asterka, moim zdaniem bardziej prawdopodobne jest to, że żaba pocałowana przypadkiem okaże się księciem, niż jakikolwiek facet polubi zrzędę ;)
Asterka!!!! Pan do Ciebie ;)
asterka10 Za dużo tych razy, stanowczo
cześć,jestem tu nowa -- asterka