306 wyników w czasie 85 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Asterka...

nie denerwuj się bo szkoda Twojego zdrowia dla Noajdde marudzenie i narzekanie to po prostu sposób na życie i usprawiedliwianie samemu przed sobą wszystkiego Uważa że jest biedny i brzydki i dlatego żadna go nie chce/u żadnej nie ma szans. ja sama kiedyś chciałam go poznać ale zrezygnowałam bo je

Re: Asterka...

No to teraz już 4. A to ledwie 2 forumy :) Ehhh Noaj, Noaj, rwiesz chyba dżoany na prawo i lewo, a tu baje z mchu i paproci żenisz ;) -- knur.blox.pl

Ma Asterka

na kompika ciągle zerka..:) jak się tylko wykuruje to wam wszystkim podziękuje wstuka wierszyk pazurkami drobniutkimi czcioneczkami..:) -- www.pieknypies.pl

Re: Ma Asterka

wlasnie, aza, ciekawi mnie, jak ona teraz to odbiera, to, ze widzi, i jak to kojarzy z operacja, w ogole, jej psie przemyslenia, przeciez ci sie zwierza, nie? ;))))) jak to zwierz :DDDD -- obrazy, malunki i nie tylko

Asterka i Mid - zrozumcie to

dalej do próby wytłumaczenia. Niestety takie działania czasem zostają zakwalifikowane przez problemowe osoby jako brak tolerancji (patrz Rura), wchodzenie w cudze sprawy z butami, pouczanie itd., a osoby pomagające jako mądrale, wujkowie dobra rada itp. (patrz Asterka). Dlatego większość osób chcących

Re: Asterka i Mid - zrozumcie to

Abyss pisanie o sznurku i ogarnięciu to nie jest rada.To jest stwierdzenie - nie marudz, nie psuj mi humoru i radosnej wizji świata.Po za tym bardzo przypomina to postawę panów z realu dotyczącą mego wyglądu -też im nie pasuje tym razem wyglądowo. Sranie na kogoś, pomaga może mężczyźnie.Jak kolejny

POMOCY! Asterka po 60 sekundach gasnie! (początek wątku)

Witam! Wczoraj wieczorem po ok 36 godzinach nieuzywania asterki (x14nz-monowtrysk) probowalem ja uruchomic i sie nie udalo. rozrusznik kreci ale spalania w cylindrach brak. dalem sobie spokoj poszedlem spac i od rana walcze: problem wyglada tak: rano sprobowalem jeszcze raz i zalapala ale po

Re: POMOCY! Asterka po 60 sekundach gasnie!

Stawiam na elektrykę (typowe objawy). Styki? Aparat zapłonowy? Spróbuj odpalać po ciemku, jedna osoba odpala, druga zagląda pod maskę. Czasem widać przebicia - w ten sposób można łatwo namierzyć przyczyny awarii. Pzdr Niknejm

a mi Asterka pali 9,5l/100km,

balem się, ze będzie więcej. A taki wynik uzyskuję, wyłącznie jeżdżąc po mieście. a tak w ogóle lubię ten samochód. :) Ma fajne, dość twarde zawieszeni. Hmm, może to też efekt opon niskoprofilowych. Zobaczymy jak to będzie z normalnymi, na stalowych felgach, które lada dzień będą zmienione.

Re: a mi Asterka pali 9,5l/100km,

No wiesz typson...sie kobity rozochocą ;-) -- Adaś na Wu-es-i

Re: Prawda.

oj asterka asterka ;-) -- no to sru..... 1041737

Re: Prawda.

asterka rozumiem Twoje rozżalenie na facetów, ale z jakichś powodów ich wybrałaś. Może zastanów się czemu przyciągasz do siebie pewien typ mężczyzn. Bo może w tym tkwi Twój problem i odpowiedź czemu trafiają Ci się takie "dupki" :-) -- no to sru..... 1041737

Re: samotna matka

36spring napisała: > Asterka z tym sadystą to przegięłaś .... Springuś, tam był żarcik, Asterka wreszcie trysnęła dobrym humorem, to miłe :)

Re: samotna matka

asterka10 napisała: > To sadysta i esteta, czuję przez skórę :-).Pałkiewicz to przy nim piszczypipek. > Już widzę się umęczoną , ubłoconą pełznącą przez jakieś ostępy. Asterka z tym sadystą to przegięłaś .... -- ♫

Re: samotny lat 40 szuka samotnej pani

asterka10 napisała: > Może po zamienieniu w żabę będzie bardziej rozmowny Asterka, moim zdaniem bardziej prawdopodobne jest to, że żaba pocałowana przypadkiem okaże się księciem, niż jakikolwiek facet polubi zrzędę ;)

Re: samotny lat 40 szuka samotnej pani

Asterka!!!! Pan do Ciebie ;)

Re: Samotność - mój punkt widzenia

asterka10 Za dużo tych razy, stanowczo

witanko (początek wątku)

cześć,jestem tu nowa -- asterka

1 2 3 4 5 6