piosenki napisane i śpiewane przed Ryśka Riedla i zespół Dżem. „Wehikuł czasu”, „Czerwony jak cegła”, „W życiu piękne są tylko chwile”, „List do M.”, „Autsajder”, „Skazany na bluesa”, „Sen o Victorii”, „Harley mój” czy „Whisky” – to tylko niektóre z długiej listy znanych wszystkim przebojów, które
A dlaczego przeszkadza Ci to jak żyją inni? Że tak sobie pozwolę zacytować Ryśka: Co kto robi jego rzecz Żyj sobie po swojemu. Nie musisz mieć dzieci, nie musisz gonić, nie musisz pić i chodzić do kościoła. Nikt nie zmusza. Z doświadczenia wiem, ze można żyć jako autsajder choć przyznam, że
Nigdy nie ruszaj, póki wszyscy pasażerowie w samochodzie nie zapną pasów. (Poradnik Życia) (Cytat dnia ) „Zawsze warto być człowiekiem, choć tak łatwo zejść na psy.” Mirosław Bochenek (w tekście piosenki pt. Autsajder zespołu Dżem
Niezależnie od tego, ile masz lat, przytul i całuj matkę na powitanie. (Poradnik Życia) (Cytat dnia) Zawsze warto być człowiekiem, choć tak łatwo zejść na psy. Mirosław Bochenek (w tekście piosenki pt. Autsajder zespołu Dżem
niekoniecznie heh zależy od pyska i to przeważnie u faceta to co widzę ostatnio ;) kobiety przestają nosić hmmmm i chyba wiem dlaczego ;) -- mam jak mam heh
turma.mortis napisał: > ring wiek określa heh > nic więcej A brak obrączki określa..... niepełnoletniość? ;)
Tak, tym razem widzę,choć pewnie wiele widzieć bym nie chciała...Moi rodzice....Zimny dom, despotyczna matka, która od zawsze uważała mnie za porażkę. Choć byłam zdolna. Tyle,że byłam zawsze introwertykiem, byłam autsajderem. Ale głównie dlatego że nadwrażliwość jaką mam nijak nie pasowała do
szybko się kończyły. Właściwie to moje relacje z obiema płciami tak mniej więcej wyglądały. Od dzieciństwa nigdy też nie miałam bliskiej koleżanki, w sumie zawsze byłam takim autsajderem nieakceptowanym przez grupę. Teraz też w pracy strasznie męczę się przebywając z ludźmi, nigdy nie wiem co powiedzieć
dyspozycji bardzo wiele pośrednich rozwiązań z przedziału 0 - 100%, gdzie dzisiejszy autsajder będzie ograniczał kontakty z innymi ludźmi do niezbędnego minimum.
grzeg34 napisał: > Tylko naprawdę silni psychicznie ludzie mogą być autsajderami - samotnymi wilka > mi, zdecydowana większość ludzi jest słaba, dlatego potrzebują wsparcia od jaki > ejś grupy, bo w grupie "siła i moc"... To nie jest sprawa siły. Człowiek jest zwierzęciem
Uważam dokładnie tak samo jak Ty. Film ma bardzo dobre, mocne momenty ale całościowo ma w sobie coś infantylnego. Postacie są niewiarygodne, szczególnie te drugoplanowe i szczególnie pozytywne. Wiem, że to mają być autsajderzy z lasu - znam takich osobiście i zaręczam, że mimo dziwactw są
9rgkh napisał: > Kto wie, że jest bystrzejszy, ten zyskuje dodatkowe (prawdziwe) punkty w samooc > enie. No tak, dobra samoocena to jedyne pocieszenie autsajdera :)
takt F, jeden takt G, melodyjkę. i zakończył takim ładnym rozlanym akordem... Ona wielkie oczy i się pyta co to było - No, "Autsajder". - Ale jak to, co, gdzie, Autsajder taki krótki? - A bo ja zagrałem tylko te najważniejsze momenty