cfalek, jak Ci tak źle, czemu się po prostu nie wyprowadzisz?
@cfalek: Rozumiem, że Twoim zdaniem samochody nie hałasują? To zapraszam na Obornicką.
cfalek napisał: > Dasz na podróż?, kupisz zatyczki?, zapewnisz dopływ powietrza przy zamkniętym > oknie? myślisz o innych? Amen, panie bracie.
cfalek napisał: > bo ciężko jest pojąć czyjś egoizm i brak to poszanowania tak fundamentalnych > praw jak nietykalność mieszkania. I nie należy tego robić. Ale dramatyzujesz jakby Ci gruba szalikowców Iglopolu Dębica urządziła całonocnego grilla pod oknem. > Zapewnij, że
cfalek napisał: > We wrześniu w Poznaniu odbył się III Kongres Urbanistyki Polskiej. Tak, ale we wrześniu 2009 roku:P
cfalek napisał: > Wiesz binio, taka "Najwyższa Izba Kontroli (NIK) to naczelny i niezależny organ > kontroli państwow @cfalek. Mogę prosić o konkretne liczby ile tas tramwajowych zlikwidowano w Poznaniu, o ile linii jest w tej chwili mniej, o ile spadła częstotliwość? Przy okazji
cfalek napisał: stan torowisk i trakcji jest coraz gors > zy, a długość i gęstość linii zmniejsza lub nie zmienia się. Binio: Mógłbyś podać konkretne liczby. Ile linii tramwajowych zostało w Poznaniu zlikwidowanych w ciągu 15 lat? O ile obniżono częstotliwość oraz które trasy tramwajowe
nikt nie pójdzie tym tropem. nawet niejaki Cfalek, sądząc z jego konsekwencji chyba praprawnuk Katona Starszego, nikogo nie namówił ;)
cfalek napisał: .. sprawa pewnie się rozstrzygnie, gdy zjeżdżający z ronda autobus na torach wypieprzy komuś w bok. tramwaje też zjeżdżają z ronda z prawem pierwszeństwa i jakoś zbyt często "się nie wpieprzają" w boki samochodów. -- Carpe diem
cfalek napisał: > -rozwoju komunikacji szynowej Komunikacja u nas całkiem dobrze rozwinięta, zwłaszcza szynowa, o
cfalek napisał: > a to rozbicie na czym polega bo nie zauwazylem? No właśnie tego rozbicia nie ma. To jest sytuacja nienormalna, że chcąc korzystać z telewizji kablowej mamy do wyboru tylko jednego operatora.
cfalek napisał: > Po trzecie: trudno jest traktować jako partnera osoby nieszanujące cudzej > własności i jako metodę dyskusji wybierające niszczenie zabytków. Racja. Pewnie dlatego też niechętnie siada do rozmów z rozbratem. -- Lepiej mieć Parkinsona i trochę wylać, niż