borsuczyca.klusek napisała: > Ech u nas dzisiaj była pogoda na ból głowy - niskie ciśnienie plus widmo deszcz > u, który w końcu nie spadł > A u nas janusowa pogoda, czy mówiąc bardziej współcześnie Czasem słońce czasem deszcz . A taki film widziałaś?
Ale nie dla każdego!!! Osoby z niskim ciśnieniem tętniczym powinny ograniczyć spożycie, ponieważ napar dodatkowo je obniża i może wywołać zawroty głowy lub osłabienie. Kobiety w ciąży nie powinny pić go wcale, ponieważ niektóre badania sugerują wpływ na poziom estrogenów oraz ryzyko skurczów
ciśnienie i zmusza serce do intensywniejszej pracy. Gdy robi się nagle ciepło, naczynia się rozszerzają, ciśnienie spada, a organizm próbuje szybko odzyskać równowagę. Ten gwałtowny „reset” może prowadzić do zaburzeń rytmu serca, osłabienia, a w skrajnych przypadkach nawet do poważnych incydentów, takich
Wspaniałe wieści! Bardzo się cieszę! Teraz juz będzie tylko lepiej i lepiej. Byłam dziś na spacerach z psami. Czereśnia zakwitła w parku. Miasto na psim placyku pomalowało ławki i psie sprzęty, panowie porządkują w parku tereny zielone. Pogoda piękna, ciśnienie idzie w górę wiec boli mnie głowa
A jesteś pewna, że to uzależnienie a nie inne problemy np. z ciśnieniem? Może idź po prostu do lekarza rodzinnego i opowiedz o problemie, sytuacja, w której człowiek ma potworny ból głowy nie jest normalna.
Miałam podobnie - zmęczenie, zawroty głowy - dłuższy czas.Może 3-4 miesiące. Ciężko było mi przejść 100 metrów bez zadyszki. Nigdy żadnych problemów z sercem i żadnego bólu. Wreszcie dokuśtykałam do rodzinnej. Po EKG i zmierzeniu pulsu - od razu karetka i kardiologia. Wyszedł puls 34. Zrobili
tania.dorada napisał(a): > Mnie się czasem zdarza że po znieczuleniu u dentysty głowa mnie boli tak że chc > ę ją odrąbać. Może też miała tego typu reakcję, choć to by tłumaczyło tylko rąb > nięcie w drzewo. Mi kiedyś po znieczuleniu wywaliło ciśnienie na 24 godziny -dopóki
szarmszejk123 napisał(a): > Byłam ci ja nawet ostatnio u lekarza, po zmierzeniu ciśnienia sama zapytała czy > miewam bóle głowy, ale nic mi nie dała tylko kazała dużo pić, żeby zwiększyć o > bjętość krwi i przyjść, jak nie przejdzie. Czy trzy dni bólu łba można już uzna > ć
ciśnienia, dusznościami, bólem głowy i lekkim wzrostem temperatury już po mniej więcej pół godziny. Jeśli nosiłam maseczkę to głównie na brodzie. Bałam się mandatów. Musiałam czasem znosić niemiłe komentarze w sklepach.
nikolima22 napisał(a): > Dla mnie pomogło leczenie antybiotykiem Unidox przypisanym przez lekarza Z Pora > dni Antropozoonoz przez cały rok bez dnia przerwy + plus probiotyki i kuracja > Paraprotex , którą poleciła mi kuzynka z USA , która tam tak była leczona i poc