założyciel: borelioza1

Borelioza

(155825)

Forum to dotyczy boreliozy i innych chronicznych chorób odkleszczowych z naciskiem na aspekty medyczne oraz na aktywność społeczną i polityczną zmierzającą do poprawy losu chorych.

Leczenie boreliozy jest niebezpieczne i może być przeprowadzone wyłącznie pod ścisłym nadzorem lekarza.
Na forum można wymieniać swoje doświadczenia, ale wszelkie zmiany i modyfikacje leczenia powinny być dokonane po dyskusji z własnym lekarzem.

=====================================================================

█►  FAQ  ◄█    - Frequently Asked Questions, czyli Najczęściej Zadawane Pytania, powinien być koniecznie przeczytany przed napisaniem czegokolwiek na forum. Tam można znaleźć odpowiedzi na swoje pytania i nie powtarzać ich niepotrzebnie wiele razy. Radzimy też korzystać z wyszukiwarek.

=====================================================================

Zasady Używania Forum

Prosimy o nie wypowiadanie się przy pomocy DUŻYCH LITER (to oznacza krzyk i niewygodnie się czyta), powtarzanie tych samych postów oraz niepotrzebne antagonizowanie, ponieważ takie wpisy będą usuwane.
Także stopniowo usuwane są wpisy zdezaktualizowane lub mało istotne, aby zachować przejrzystość forum i ułatwić znalezienie potrzebnej informacji. Na forum nie można ujawniać prywatnej korespondencji bez zgody jej autora. Posty zawierające reklamę produktów lub usług mogą być usunięte. Podobnie wątki i wpisy, które naruszają regulamin portalu gazeta.pl. O przyczynie usunięcia postów można dyskutować z moderatorami drogą mailową, a nie na forum. Na forum nie wolno wyrażać chęci sprzedaży lub odstąpienia leków.

W miarę możliwości prosimy nie tworzyć nowych wątków, jeżeli już istnieją wątki o podobnej tematyce i raczej dopisywać się do tych starych. Osoba nowa, przedstawiająca się i opisująca swoje objawy powinna utworzyć nowy, własny wątek. Dalsze pytania w zakresie swojego przypadku powinny znajdować się w tym samym wątku.

=====================================================================

Stowarzyszenie Chorych na Boreliozę jest gościem na naszym forum. Zapisz się, przekaż jej 1% swojego podatku. Ta organizacja reprezentuje również Ciebie!

Siostrzane amerykańskie forum Lymenet w języku angielskim; ponad 15000 użytkowników
Lymenet dla reszty świata w języku angielskim
Inne godne uwagi zagraniczne fora i internetowe strony na temat boreliozy

Uwagi diagnostyczne i zalecenia odnośnie leczenia choroby z Lyme i innych chorób przenoszonych przez kleszcze, Dr Joseph J. Burrascano w tłumaczeniu dr n. med. Marka Kozaka

Materiały dla lekarzy -wybór anglojęzycznych opublikowanych prac naukowych i opracowań na temat leczenia boreliozy oraz kilka tłumaczeń ze strony Stowarzyszenia Chorych na Boreliozę.
konsylium24 -forum zamknięte, wyłącznie dla lekarzy!

=====================================================================

Forum można czytać bez ograniczeń, nie logując się. Jeśli ktoś nie ma zamiaru nic pisać, rejestrować się nie trzeba.

=====================================================================

-------> wyszukiwarka forumowa <-------

  • w treści
  • w temacie
  • autor
  • nazwy
  • liczby wypowiedzi
  • daty założenia
  • daty ost. listu

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nakarm Pajacyka