samochodyswiata.pl/viewtopic.php?t=4047 Co o nim sądzicie? Z boku chyba za bardzo podobny do peugeota...
no ogolnie nie jest zle. juz sie obawialem, ze nowe clio stylistycznie pojdzie w slady tego brzydala modusa, a tu mila niespodzianka. choc w srodku to sie mogli bardziej postarac - wyglada jak uszlachetniona dacia logan -- I, na Boga, strzeżcie się hiszpańskiej inkwizycji!!!
proszę o informacje na temat powyższego autka? jak się jeżdzi? co się psuje? na co zwracać uwagę? z góry dziękuję
Witam, mam CLIO II ''98 1.4 (75KM) i przejechane 46 000. Wrażenia? Bardzo przyjemne autko, zrywne i przy tym elastyczna skrzynia. Spalanie w mieście wychodzi mi ok. 7,2-8 l/100 - ale mam dosyć ciężką nogę ;) - w trasie ok. 6,5-7 (140-160 km/h). Co do awaryjności to w tych
kto z Was mial okazje jezdzic ty autem ,prosze o opinie,bardzo podoba mi sie to autko,co o tym sadzicie.
Tez mi sie podobal, ale skoro mowisz, ze nie ma to chyba za czyms innym sie rozgladne :-( www.automag.be/article.php3?id_article=7 Gość portalu: strzała napisał(a): > Nie ma takiego samochodu, oszołomie.
Zapewne w jakiejs Turcji...
cos sie u mnie dzieje z elektr podnoszeniem szyb. szyba opuszcza sie samoczynnie i tika przekaźnik. problem z powrotem do góry, a gdy już wróci to wraca na dól samoczynnie. słyszę ten przekażnik który tika i tika. co jest grane. wyłącznik czy przekaźnik. gdzie go mogę zlokalizować dzieki za o
wstawiłem w przednie drzwi głośniki,ale gra mi trochę słabo,czy warto wciskać coś w tylne fabrycznie przygotowane miejsca ? jak tak to co ? mam sonego 4*40W nie ruszam półki bo bagażnik i bez tego jest maly
Pięknie proszę o radę w sprawie zakupu autka (nowego). Zastanawiam się nad Clio(1,2) lub C3 (1,4). Biorąc pod uwagę względy wizualne bez wahania brałabym C3 z panoramiczna szybą;). Moim zdaniem jest po prostu cudny, a Clio taki....poprawny. Ale zdaję sobie sprawę,że nie wygląd jest
Ja wiem co wolę - zdecydowanie C3. Ale tylko z uwagi na jego wygląd, który mnie zachwycił. Ale nie wiem czy to dobry wybór biorąc pod uwagę walory techniczne, jezdne, drogi hamowania, awaryjność, obsługę serwisową lub spalanie...i tym podobne rzeczy... Dlatego proszę o pomoc.
Witam, od czasu do czasu mam problem ze zmianą biegów w mojej miętówce. Zazwyczaj na początku jazdy mam wrażenie zablokowanej skrzyni, żeby zmienić bieg muszę użyć większej siły. Najczęściej dzieje się to przy biegach 1-3. Czy miał ktoś podobny problem? Zastanawiam się nad wymianą oleju w
> Najprościej zacząć czy nie poluzowały się mocowania linek od drążka ... Dzięki, poproszę MMŻ żeby mi to sprawdził
Może komuś się przyda jak znaleźć kod do radia jak w tytule (może i do innych Renault), trochę opisane jest tego na sieci, ale trzeba wyciągać radio, żeby odczytać tzw. precode a mi się nie chciało wyciągać radia. :-) A więc jak mamy na wyświetlaczu '0000' (pytanie o kod) to wciskamy jednocześnie 1
Wtopkowi ostatni raz "warcalo i bucalo", w kiszkach no i pomylilo mu sie z V6. Miej wyrozumialosc dla "snafcy".
. motoryzacja.interia.pl/gal/wspolczesne/galeria?galId=5083&tytulGal=Renault%20clio%20III ------------------------- Parówkowym skrytożercom mówimy stanowcze i zdecydowane NIE !!!! "Nie no, nie porównujmy g**na do twarogu"
Ogólnie OK. Widać, że Renault podąża śladem VW-samochody Renault zaczynają różnić się od siebie jedynie wielkością. Kierownica podobna do tej z Laguny GT. Klimatyzacja taka sama jak w obecnej Megane, Modusie i Scenicu. Ma to dwie wady-w wersji elektronicznej jest niestety jednostrefowa a co gorsz