442 wyników w czasie 35 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Warszawa - Consilium (początek wątku)

Witam. Pare lat temu pracowala w warszawskim Consilium bardzo dobra endokrynolog. Niska, szczupla blondynka. Czy ktos moze kojarzy jej nazwisko?

dr Jolanta Malecka

juz nie pracuje w Consilium. Nie wiedza, gdzie teraz. Moze ktos z Was moze mi pomoc?

do consilium

Jak ktos nie ma konkretnych argumentow to probuje wycieczek personalnych....w dodatku bardzo prymitywnych i glupich....Pewnie bardzo malo wiesz nt mojej aktywnosci w pracy,ale to juz twoj problem....Lepiej zajmij sie tematem.Masz iinne nfo nt zarobkow w BXL to pisz.Oj szkoda mi takich cwaniakow,kt

Re: do consilium

Jak strus chowasz glowe w piasek....A o mojego przelozonego to nie martw sie....Juz ci pisalam jest zadowolony z mojej pracy co ma odzwierciedlenie w raporcie.A na przyszlosc pisz na temat i nie baw sie w plotkarskie wycieczki personalne.Tu temat i fakty licza sie,a nie jakis pracus martwiacy sie o

Konsultant Finansowy - Consilia (początek wątku)

Perfect Consulting, ekspert w zakresie doboru personelu oraz diagnozy i rozwoju kompetencji pracowników, od 10 lat projektuje i wdraża instrumenty zarządzania zasobami ludzkimi. Nasz Klient to renomowana kancelaria finansowa Consilia. Konsultant Finansowy, Nr Ref.: P 045/05 Miejsce pracy

Dziewczyny z Consilium (początek wątku)

Przeczytajcie inf. w gazetach dot. zamknięcia tej kliniki. To całkowita bezduszność wobec ludzkich problemów!

Re: Dziewczyny z Consilium

Wczesniej byla podobna afera z klinika w Szczecinie. Co znalazlam o Consilium: Kto odpowie za aferę z ludzkimi zarodkami? (15-04-06, 01:00) Ludzkie zarodki sprzedane przypadkiem (13-04-06, 19:10) Drzwi Kliniki Medycznej Consilium przy ul. Postępu 9a są zamknięte. Wisi na nich tylko kartka z

odszkodowania powypadkowe-kancelaria consilium (początek wątku)

Witam,jeśli ktoś ma problemy z towarzystwem ubezpieczeniowym w sprawie odszkodowania lub chciałby oddać sprawę prawnikowi służę pomocą.

kancelaria prawna consilium bonum (początek wątku)

Witam,jeśli ktoś ma problemy z odzyskaniem odszkodowania lub nie jest zadowolony z kwoty odszkodowawczej , służymy pomocą tel.509762035 lublin

Re: kancelaria prawna consilium bonum

W prowadzeniu spraw o odszkodowanie za uszkodzone samochody, odszkodowania z OC lub o zbyt niskie wypłacenie odszkodowanie za naprawę pojazdu jest też dobra Kancelaria Prawna Meritum. Pracownicy, szczególnie Agnieszka Mikołajczyk, której usługi szczerze polecam, są skuteczni i rzetelni. Tutaj jest s

dr Korzycki z Consilium (początek wątku)

Czy któraś z Was miała może kontakt z dr Korzyckim z Consilium w W-wie? Byłam u niego na dwóch wizytach i mam mieszane uczucia. Nie znam nikogo, kto się u niego leczy - a dokładnie chodziło mi o kolejne skonsultowanie mojego przypadku. Proszę pomóżcie zebrać mi informacje! Pozdrawiam!

Consilium na Postępu - czemu zamknięte ? (początek wątku)

Kto wie, czemu ta klinika jest zamknięta i czy w najbliższym czasie wznowi działalność ??? Pozdrawiam, Karolina

Re: Consilium na Postępu - czemu zamknięte ?

szkoda, bo ja tam chodzilam do dobrego gina. mialam tez robiona u nich laparoskopie i nie moge sie przyczepic do opieki przed i po zabiegu. a czy bylo tak pusto, to nie powiedzialabym, bo do mojego gina trzeba bylo rezerwowac numerek kilka dni wczesniej, a i tak czekalo sie prawie godzine na

Czy ktos zna klinike Consilium??? (początek wątku)

Witajcie! Zastanawiam sie na wyborem kilinki Consilium w Warszawie na ul.Postepu. Czy ktoras z Was sie tam leczy??? Macie jakies opinie, doswiadczenia? Bede wdzieczna za info:) Pozdrawiam!!!

Patere tua consilia non sentis ...

Patere tua consilia non sentis, constrictam iam horum omnium scientia teneri coniurationem tuam non vides? Titusam orbem terrae caede atque incendiis vastre cupientem nos consules perferemus?

Muta iam istam mentem, mihi crede, ...

Muta iam istam mentem, mihi crede, obliviscere caedis atque incendiorum. Teneris undique; luce sunt clariora nobis tua consilia omnia; quae iam mecum licet recognoscas

1 2 3 4 5 6