682 wyników w czasie 52 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

eMatka lubi Hiszpański? (początek wątku)

Tengo fe que esos ojito' un día me van a mirar Yo me caso contigo Mi nombre suena bien con tu apellido 'Toy esperando el primer descuido Pa' presentarte como mi marido Yo me caso contigo Mi nombre suena bien con tu apellido 'Toy esperando el primer descuido Pa' presentarte como mi marido No has

Re: Kubek termiczny Ambition

Dziękuję, sprawdzę, koniecznie musi być różowy.Z Contigo schodzi farba więc odpada.

Re: Plaski tetmos obiadowy

U mnie cała rodzina ma Contigo - dzieciaki biorą herbatę do szkoły - jak im zamknę w kubku taką gorącą to narzekają że do końca lekcji (6-7 godzin) nie są w stanie się napić bo za ciepła.

Re: Plaski tetmos obiadowy

malia napisała: > nie wiem, moze, taki model mam https://prod-api.mediaexpert.pl/api/images > /gallery_500_500/thumbnails/images/54/5419268/Kubek-termiczny-CONTIGO-Byron-Cza > rny-Front.jpg Mam wlasnie taki i wszystko z nim ok. W pracy otwieram na chwilę górę, bo nawet po

Re: Jaka jest najlepsza kawa do ekspresów???

Nostro Coffee - palą świeżo przy zakupie, co zdecydowanie podnosi poziom doświadczenia z picia kawy. Ostatnio również kupiłam sobie kubek termiczny i robię sobie kawę przed wyjściem z domu do pracy. Polecam Contigo, aktualnie dobre promocje na kubki termiczne tej marki mają na stronie

Re: French press , dipper czy kawiarka?

. Nie kupiłabym jednak tych kolorowy i bo mam wrażenie że farba zaraz zejdzie i będą brzydkie, porysowane, z odpryskami. Tak było np z kubkiem contigo. Najlepszy czysty metalowy bez kolorowej powłoki.

Re: Bank prezentowych pomysłów

U mnie wstępnie - lot e tunelu aerodynamicznym - spinki do mankietów, peesonalizwoane - kubek termiczny Contigo - bon dla sklepu komputerowego bo potrzeb młodego w tej kwestii nie ogarniam intelektualnie I na razie tyle... W tym roku wybitnie brakuje mi pomysłów Tym bardziej że chlop poza

Re: Dziewczyny możecie mi doradzić-urlop w Hiszpa

Mamy taki zestaw jak latamy: grzałka, duży kubek termiczny contigo, w którym grzejemy wodę i możemy też zabrać go na wyjście i do tego kubki z melaniny, są lekkie.

Re: Wasz niezbędnik - co bierzecie w podróż?

- najlepiej taki któy trzyma temperaturę przez wiele godzin, jak Contigo west loop: kubekcontigo.pl/west-loop-contigo-kubki-termiczne-na-kawe

Re: Kubek Contigo w aucie

Uwierzyć. Też bym nie uwierzyła, po entuzjastycznych opisach ematek. Ale mam to wiem. Stoi gdzieś w szafce, bo zapominam wyrzucić, a do użytku nie zdatny. To znaczy zdatny jak każdy inny kubek, ale nie jako termiczny i "bezpieczny" do noszenia w torebce. :) -- Kocynder - w gwarze śląskiej słowo

Re: Kubek Contigo w aucie

Uwierzyć, jejku 🙈

Re: Termiczny kubek na kawę, który nie przecieka

Contigo.

Re: Termiczny kubek na kawę, który nie przecieka

kk345 napisała: > Czytam wpisy i wychodzi na to, że jestem właścicielką jedynego Contigo, który n > ie dość, ze cieknie, to jeszcze trzyma ciepło jakieś pół godziny maks? Nie jedyna-miałam dwa-i obydwa się " rozciekły"(?) Wymieniłam na Zojirushi😉

1 2 3 4 5 6