Czy to nie zby prosta dychotomia? Przeciez tutaj Hecto Cuper jest kompletnie zapomniany - Jak grala Valencia, i jak gra Inter?
stawki i nie wszyscy są tak wyluzowani jak Del Boske że w dupie ma ile bramek straci, bo Cuper i Angeloti moga stracić posady.Ale panie Wołowski nie ważne przeciw komu gra Real po prosotu trzeba wjechać walcem i wyrównać, w pełni rozumiem panśkie powołanie do dzienikarstwa.
Gazetka Lubawskiego "Teraz" ma znakomitych krytyków i publicystów w osobach Cupera - łysego ignoranta i zakompleksionego złośliwca, red. Daniela - dawniej piszącego peany dla władzy PRL-u na łamach "Słowa Ludu" a teraz w "Teraz" na cześć swojego mocadawcy nieomylnego Wuela, który wyciągnął do
Panie Dyrektorze Cuper! Jest Pan osobą pełną niejasnej nichęci do kieleckiego środowiska miłośników sztuki dramatycznej. Pańskie tezy typu: "sezon na zamówienie" (o sezonie 2004-2005) przekraczają wszelkie granice żenady i niekompetencji - ciekawy to zarzut bowiem wobecc Teatru; co było w tym
- Cuper odejdz!!! bo jezeli okazuje sie, ze Inter umie atakowac to czemu tak nie gral wczesniej. Odpowiedz jest jedna - Cuper zabronil. finito
Moze by tak reprezentacje Polski objal Hector Cuper?Ma juz duze uznanie- awansowal przeciez dwukrotnie do finalu LMi raz do finalu Pucharu UEFA.Ale wszystkie te mecze przegral,tak samo jak mistrzostwo Wloch dla Interu.Glod sukcesu chyba ma wiec nadal duzy.Jedynym problemem jest jego wiek
Wow! Ten gostek wogole nie przyszedl mi do lba. Jest jednak male ale, nie zdobedziemy zadnego trofeum bo On jest zawsze drugi:)
On prawie gwarantuje drugie miejsce w ligacj i pucharach - A Polsce to na zle by nie zrobilo ;)
no dokladnie, jak uda mu sie awansowac do finalow w niemczech to bedzie to mogl zaliczyc do swoich sukcesow:) nic tylko brac!!! jeden z najlepszych trenerow, z sukcesami, bez powiazania z polska pilka...
Zobaczymy, czy Cuper będzie w stanie odbudować swoją dawną pozycję, zadanie ma ciężkie. www.worldfootball.prv.pl
Niespełniony, acz wielki trener.
Może i tego rydza zamarynyjemy. Niech przyszłe pokolenia z autopsji znają poznają egzempalrz polskiego idioty.
Hej Wisła gol, lalalalalalalalalalalala.....
a zwolniony dlatego ze ...... pilkarzom sie to nie podobalo no bo przeciez nie 6 miejsce na początku sezonu 3 w poprzedniej edycji no i polfinal LM!!!!!!
Do Lecha go!!!