480 wyników w czasie 76 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Cursor ????????? (początek wątku)

Proszę naiszcie jak się pracuje w tej firmie??? Mam możliwośc przeniesienia się ale nie wiem do końca???

cursor xp?? (początek wątku)

gdy mam włączony program cursor xp* to mi internet nie działa, musiałem kompa resetować aby net zaczoł działać!! dlaczego tak się działo?? może jest inna przyczyna oto tego problemu *-Cursor xp jest programem pozwalającym na dokonywaniu modyfikacji kursorów w systemach windows xp i windows

Re: cursor xp??

download.com.com/3000-2317-10070056.html?part=80664% 20&subj=dlpage&tag=button Program z kursorami ściągnąłem z tej strony , kilka miesięcy temu , wszystko chodzi bardzo dobrze , polecam . -- Gdańsk to

cursor katowice (początek wątku)

witam wiecie cos o tej firmie jak wyglada proces rekrytacji i wogle jak sie pracuje jakie zarobki i wogle

Re: cursor katowice

widze ze chyba nikt nie miał doczynienia z ta firma

Invalid.cursor

Witam, miło mi. Zgodnie z opisem forum, pisz co Ci się żywnie podoba. Pozdrawiam -- https://emoty.blox.pl/resource/laie_67.gif

Invalid.cursor (początek wątku)

Nie lękajcie się jeśli się tu zjawi-to tylko ja. No kurka wodna! Jako zioło wysłać przedtem nicze3go nie mogłam, jako kursor inwalida nawet mi się udawało ;) forum.gazeta.pl/forum/w,299,105470597

Re: Invalid.cursor

też miałam tego inwalidę,ale zwaliłam na gazetę miałam nosa :D

invalid.cursor

tajemnicze don Pedro? -- https://i.frazpc.pl/pliki/2002/board_graf/111927042168543726.jpg

Re: invalid.cursor

;) > Proszę nie najeżdżać na invalid/kę cursor/em! ;) > > :p

comet cursor regkey (początek wątku)

skanuje se kompa ad-aware-m i wyszukało mi ze 150 nowych obiektów większoś z nich to są cometcursor regkey, czy mam się tym przejmować?? bo za każdym razem gdy skanuje kompa znajduję mi to coś, jak to usunąć?? pozdr.

Re: comet cursor regkey

U mnie się wczytała . -- Gdańsk to piękne miasto , tylko władza jest do d..y :)

Help ! cursor mania ;-(((( (początek wątku)

pomozcie laikowi! Dzieciaki zmienily mi kursor myszki(nota bene na czarnego kota).Nie wiem jak go odczepić, juz trzy dni mi siedzi zamiast strzalki na myszce.Prawdopodobnie to bylo coś ze stronki "cursor mania",bo pozniej mi taki pasek sie podczepial ,ale go usunęlam. Z wdziecznoscia

Re: Help ! cursor mania ;-((((

Wklej log z hijackthis.

Cursor - firma telekomunikacyjna - praca (początek wątku)

Czy ktoś zna tę firmę i mógłby napisac parę zdań o pracy w niej, czy warto,itp?? Bardzo proszę o pomoc, pzdr.

Re: Cursor - firma telekomunikacyjna - praca

w cursorze w oddziale telekomunikacyjnym bedziesz chodzil po mieszkaniach z oferta telekomunikacji. zajmuja sie tez owszem akcjami marketingowymi ale to na szanieckiego. z tymi terminami wyplat to jest roznie. hostessy np dostaja kase po zakonczeniu akcji czyli po jakis 3 miesiacach... JA NIE POLEC

Jarek i cursor?! Buuu ;(

ave.duce napisała: > No nie wiem. > Jarek i frytura? ;) > > :p

Re: bylam na Dworze > i żyjesz? ;)

Cursor też żyje;)

1 2 3 4 5 6