Dodaj do ulubionych

Invalid.cursor

10.01.10, 13:41
Nie lękajcie się jeśli się tu zjawi-to tylko ja. No kurka wodna! Jako zioło
wysłać przedtem nicze3go nie mogłam, jako kursor inwalida nawet mi się udawało wink

forum.gazeta.pl/forum/w,299,105470597,105470597,Co_to_znaczy_.html
Obserwuj wątek
    • tropem_misia1 Re: Invalid.cursor 10.01.10, 13:45

      też miałam tego inwalidę,ale zwaliłam na gazetę
      miałam nosa big_grin
      • ziolo.zielone Re: Invalid.cursor 10.01.10, 13:50
        Bo to to faktycznie gazetowy inwalida. Tylko czemu zioło nie mogło, a inwalida
        mógł? Pewnie kwestia parytetów wink
        • tropem_misia1 Re: Invalid.cursor 10.01.10, 16:01

          uwinęli...się
          usunęli big_grin

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka