Czy jest tu jakaś mama kórej udało się zajść w ciążę właśnie w 17 dniu cyklu w zasadzie na koniec tego dnia(zakładając cykle 27-28) dniowe. -- Mój Kubuś-25.12.2005-"o mama a tu są motory z oprzeniem"
Witam najserdeczniej Biedronkę i Amelyn a także całą resztę Dziewczyn które dziwnym zbiegiem okoliczności są w tym samym dniu cylku co my :) Oochylenie +/- 2 dni dopuszczalne!! ;) Może czas nie będzie nam się tak strasznie dłużył do testowania jeśli będziemy czekać razem!
No witam dziewczynki ;-)Troche sobie pospalam ;-)kropelko oczywiscie molestowanko tez bylo,bo my nocne marki jestesmy,a szczegolenie w weekndy ;0) U mnie nadal zadnych objawow,brzuszek juz nawet nie boli :( Moj synek tez na "M",ale nie wiem czy Ci sie spodoba,bo to zwykle,niewyszukane imie Marci
Dzien dobry Pani doktor mam pytanie skad moze sie wziasc plamienie w 17 dniu cyklu? Moje cykle trwaja przecietnie 26 dni zwykle miesiaczka wystepuje 24 25 dni. Zalaczam moj wykres:www.fertilityfriend.com/ttc/index.php
Dzien dobry Pani doktor mam pytanie skad moze sie wziasc plamienie w 17 dniu cyklu? Moje cykle trwaja przecietnie 26 dni zwykle miesiaczka wystepuje 24 25 dni. Zalaczam moj wykres:www.fertilityfriend.com/ttc/index.php
Cześć dziewczyny, Mam raczej regularne 28 dniowe cykle, powiedzcie proszę czy w takim przypadku owulacja przypadająca w 17 dniu cyklu jest ok? ..mnie się wydaje że za późno. Napiszcie proszę co o tym myślicie. Pozdrawiam, Monika
Obserwacje prowadzę dopiero pierwszy cykl, ale 28 dni no raczej norma czasami mniej ale więcej raczej nigdy. Trochę się martwiłam bo myślałam że owulacji nie będzie. Fertility wyznaczyło mi na 17 dzień ale też nie jestem przekonana na 100% bo w związku ze zmianą czasu na letni muszę mierzyć
Witam wszytskich Chcialam zapytac czy ktos mial taka sytuacje jak ja.Od 18 dnia cyklu mam palamienie okres wystepuje przecietnie co 26 dni zwykle 24 25 dni. Jaka moze byc przyczyna tego palmienia? Dolanczam moj wykres jesli ktos nie zna programu dodam ze te krzyzki to wspolzycie
Witaj Ja mam podobnie! Cykle mam 26 dniowe i dokladnie 16-17 dnia wystepuje u mnie niewielkie krwawienie lub plamienie jak kto woli. Trwa to 2-3 dni, ale dosyc skapo. Szukulam w necie cos o plamieniu poowulacyjnym ale prawie nic nie znalazlam procz tego, ze wystepuje :-(( Moze to po prostu
Cześć dziewczyny!! Napisałam o tym problemie na "niepłodności" ale niestety nikt mi nie odpisał - a ja tu umieram ze strachu! W 17 dniu cyklu pojawiła mi się @. Co może byc powodem? Do ginekologa mogę zadzwonic dopiero po 16.00 Nawet nie zdążyłam zażyc luteiny:-( Cały czas pod górę:-(
hej hej nie przejmuj sie moja znajoma miała tak kilka cykli z rzędu i tez zastanawiala sie co z nia nie tak poszla do gina i powiedział jej ze wszzystko jest ok mało tego stwierdził, że te dni są dniami najbrdziej płodnymi wiec dodzieł
Cześć dziewczyny!! Napisałam o tym problemie na "niepłodności" ale niestety nikt mi nie odpisał - a ja tu umieram ze strachu! W 17 dniu cyklu pojawiła mi się @. Co może byc powodem? Do ginekologa mogę zadzwonic dopiero po 16.00 Nawet nie zdążyłam zażyc luteiny:-( Cały czas pod górę:-(
witam! w tym cyklu lekarz mi zlecił branie clostilbegytu od 1 dnia cyklu do 6 i potem Duphaston od 16 do 26 dnia ( na brak owulacji podobnież). Czytałam gdzieś że jednak Duphaston lepiej brać od trzeciego dnia wyższej temperatury bo wzięty wcześniej może zahamować owulację.Mierzę temp
witam :) miom zdaniem powinnas posłuchac lekarza i wziąść duphaston w 16 dniu cyklu. patrząc po temperaturach to owulacja była pomiędzy 12 a 14 dniem cyklu. Nie jestem lekarzem i jest to moje osobiste zdanie. pisałas że w 14 dniu lekarz stwierdził płyn na jajniku - nogdy z czyms taki sie
kochałam się z mężem w 9 dniu cyklu-czy test wykaże,że jestem ewentualnie w ciąży (jest 17 dzień cyklu)????nie moge sie doczekać,żeby już wiedzieć co i jak:)aha okres mam co 28 dni ale ostatnio coś mi się "rozregulowało"i miesiączka przyszła z opóźnieniem 10-cio dniowym( a już miałąm nadzieję
Niestety mój mąż musiał pilnie wyjechać akurat wtedy, kiedy trwały super starania o dzidziusia :( Intensywne przytulanki w tym celu trwały już od 10 dni, ale obawiam się że to może być za krótko! A On wróci dopiero jutro, będzie to 20 dc.więc pewno już po ptakach!!! Siedzę teraz sama w domu
nie płacz:( wiem co czujesz... u mnie już akurat trwa 17 cykl starań i co miesiąc prawie mam doła jak nadchodzi @ :( tłumaczę to sobie tym, że widocznie jeszcze nie pora... ten u góry wie co robi :) Wiem że łatwo się mówi, ale zaufaj mu troszkę... Życzę powodzenia z zachodzeniu w ciążę i