99 wyników w czasie 99 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

wczesna ciaza a cysta (początek wątku)

czy ktoras z Was miala taka sytuacje, rownoczesnie z pecherzykiem, pojawila sie cysta na jajnku, ok. 4 cm, teraz jest koniec 6tego tygodnia, jest tetno zarodka, a cysta nadal siedzi, ponoc ma sie cofnac.. a jesli nie, macie doswiadczenia w tej sprawie?:)

Re: wczesna ciaza a cysta

Jestem w 14tc- mam 5cm torbiel, która się nie cofnęła-tylko tkwi. No i nic- ja mam to gdzieś- jak coś to przy cesarce lekarz ją wytnie-tak pwoiedział.... Tylko na usg zawsze każ lekarzowi ją nadzorować że tak powiem. Jak ja bym sie miała tą torbielą przejmować: mam torbiel, potencjalny konflikt

Re: Cysta??????????????????

, ze moze dojsc do jej pekniecia i wtedy pociagnie za soba ciaze, przez tamten czas nie uprawialam seksu i nie podejmowalam wysilku wiekszego fozycznego, zero basenu, noszenia, biegania i tego typu rzecyz, stosowalam dopochwowo globulki do 12 tego tygodnia, cysta zniknela, a ciaza trwa

Re: ciaza .. a miesiaczka

Idź do lekarza, to może być np.cysta na jajniku, która blokuje cykl (skrót myślowy i tylko przypuszczenie!).

Re: ciaza .. a miesiaczka

szybciej torbiel/cysta - nic strasznego, ale do lekarza trzeba iść. -- Dlaczego kobiety chętniej wybierają mężczyznę z kolczykiem? Bo potrafi znieść ból i już raz kupił biżuterię.

ciaza a plastry (początek wątku)

Zeby nie poplatac zaczne od poczatku. brałam plastry anty evra. okazalo sie jednak ze zrobila mi sie duza cysta na jajniku ktora pozniej sama pekla.ale lekarka gdy zauwazyla cyste kazala mi sciagnac plastry i sie nie zabezpieczac. dopiero gdy znikla moglam znowu przyklejac plastry pierwszego

Re: Endo a ciaza?

Dziewczyny nie poddawajcie sie. Moze poprawi wam humor moja optymistyczna historia. U mnie to wygladalo tak: Poczatek 2003 - laparoskopia, cysty na jajnikach 7cm, zrosty z macicą, niedrozne jajowody (nie udroznili podczas laparo), danazol. Rok 2004 - pierwsze dziecko Rok 2006 - drugie

Re: Endo a ciaza?

w 10.2004 miałam laparoskopię 2 cysty 7 cm na lewym jajowodzie i 3 z prawej strony i mnóstwo zrostów po zapaleniach endometrioza 4 stopnia. potem diphereline 3 zastrzyki i jak skończyło działać dostaliśmy pół roku na próby a jak się nie uda to na stół udrożnić jajowody bo jest

Re: cysta,,,,,,na jajniku

powiedzial ze ona za slabo przyrasta zeby to mogla byc ciaza a mialam miec okres 24 stycznia kazal brac lek dopochwowy odstawic duphaston i w srode do kontroli na usg bo powinnam okres dostac po odstawieniu duphastonu

Re: cysta,,,,,,na jajniku

no dzis bylam i stierdzil ze cysta jest bo jest powiekszony jajnik a pecherzyka plodowego niema a beta hcg w sobote bylo 322.60 a dzis 394.60 powoiedzial ze gdyby to byla ciaza to byloby to znacznie wieksze ten wynik dodal iz te zaburzenia jak brak okresu i bole piersi i dodatni test jest

ciaza a antykoncepcja hormonalna? (początek wątku)

Przez okres ok 2 lat zazywalam tabletki antykoncepcyjne.Poczatkowo (1rok) CERAZETTE a pozniej BELLARA.W czerwcu lekarz ginekolog zalecil mi 2-U mies. przerwe w zazywaniu tabletek z powodu malej cysty.Tak wiec przestalam brac tabletki i 6 czerwca dostalam miesiaczke i pozniej juz nie

Re: cysty na mozgu

jest dla mnie takie trudne, a zarazem przez to jeszcze piekniejsze. Chcialabym aby i dla Ciebie wszystko ulozylo sie pomyslnie, zebys ktoregos pieknego dnia mogla sie rowniez tak naprawde szczerze cieszyc sie ciaza. Wierze, ze tak wlasnie bedzie! Codziennie wieczorem gdy modle sie za moja

Re: ciąża i cysta

milam dwie. jedna ponad 5 cm a druga ponad 7. jedna pekla jak jeszcze byl widoczna, druga pieknie rosla, ale przy cc nie bylo juz po niej sladu. scenariusz byl taki:jak do 20 tc sie nie wchlona to miala byc operacja. na szczescie jedna pekla, druga zaslonil synek i nikt nie chcial ryzykowac

Re: ciaza pozamaciczna

pozostawiasz mi coraz mniej zludzen co do ciazy... :( ale z drugiej strony - rowniez co do ciazy pozamacicznej. A czy ta cysta szybko sie powiekszala? Jak ja leczylas?

1 2 3 4 5 6