Was miała do czynienia z tym "cholerstwem". Co to jest? Jakie są objawy? Nie śpię dziś od 4 rano, boję się. Czy gdybym miała cystę, to nic by mnie nie bolało? Jak to się leczy? Dziewczyny, w czasie leczenia niepłodności, zawsze mogłam na Was liczyć. Dlatego pisze teraz. Miałyście do czynienia
Czy stres i zmęczenie moze byc powodem miesiaczki? pewnie, zę moze jak kiedyś miałam dwie pod rzad (uufff. wyglądałam trupio blado :)po 2 tygodniach) a ostatnio skrócił mi się cykl o cały tydzień! więc nie bój się tylko do lekarza!!!
jakie miałyscie objawy ( o ile w ogole )
ja miałam w piersi i też nie miałam żadnych objawów, pokazało dopiero usg
Czy torbiel/cysta na jajniku może dawać jakiekolwiek "objawy ciążowe"? Takie jak zmęczenie, senność, obolałe i napięte piersi, podwyższona temperatura podstawowa? Wiem, że przy torbielach mogą wychodzić pozytywne sikane testy ciążowe - podwyższona jest rówież betaHCG. Czy jeśli poziom beta
, czy to możliwe, żebym była w ciąży. Chyba raczej nie, prawda? (chodzi mi o skutek końcokwietniowych iui). Zastanawiam się nad tym, czy nie mam jakijś torbieli. Tylko... no właśnie. Czy cysta daje jakieś objawy?? boli coś?? Bo u mnie nie ma żadnych symptomów bólowych, PSM , nic. Jak to jest z
a czy normalnie jak miałaś to dają w ogóle jakieś miejscowe znieczulenie? czy nic?
Co sie dzieje z cysta, jak juz jej nie ma? Czy moze peknac? We wszystkich opracowaniach czytam albo o wchlonieciu sie cysty lub usuwaniu operacyjnym. Dostalam @ i zastanawiam sie, czy to @, czy moze cysta sie odzywa. Wszystkie objawy wskazuja na @.
A na czym dokladnie polegal zabieg.. gdzie ta ranka..? Eh.. ciekawa jestem jak dlugo juz to mam.. Narazie nie odczuwam zadnych objawow.. no chyba, ze niezyt gardla to objaw... Eh.. A jakie inne dolegliwosci mialas.. Strasz.. lepiej wiedziec wszytsko.. !
Ja miałam, ale nie obyło się bez operacji! Sama nie zniknie, w póżniejszym czasie mogą dołączyć powikłania w postaci zapaleń ucha, bóle głowy, ciągłe infekcje. Tak właśnie było u mnie.Pomijam poważniejsze objawy, aby Cię nie straszyć.Zresztą, każdy organizm reaguje inaczej na intruza. Na
" bylo). Po badaniu USG stwierdzila obecnosc plynu w "brzuchu" ktory wylal sie z peknietej cysty. Powiedziala, ze to normalne, mam sie obserwowac i ze objawy ucisku powinny ustapic w ciagu 3-4 dni wraz z wchlonieciem sie plynu, jezeli nie, mam sie zglosic po weekendzie. Troszke sie stresuje, bo
witam moj brat od jakiegos mc ma krwotoki z nosa ,po wizycie lekarskiej dostal skierowanie na rtg zatok i tam opis ze podejzenie cysty zatokowo szczekowej,czy te krwotoki moga byc objawem?????czy raczej sa objawem innego schorzenia?
a jakie sa tego objawy? czy powinnam zrobic badanie moczu? dziekuje
Gość portalu: y napisał(a): > a jakie sa tego objawy? czy powinnam zrobic badanie moczu? > dziekuje TAk,oczywiscie. byłam pewna, ze to badanie było wykonane.MA
witam lekarz stwierdzil u mnie cyste na jajniku czy to mozliwe ze przy cyscie byly objawy jak przy ciazy? bol piersi, brak okresu i test dodatni?