1 205 wyników w czasie 145 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

cysta na jajniku, jakie objawy? (początek wątku)

Was miała do czynienia z tym "cholerstwem". Co to jest? Jakie są objawy? Nie śpię dziś od 4 rano, boję się. Czy gdybym miała cystę, to nic by mnie nie bolało? Jak to się leczy? Dziewczyny, w czasie leczenia niepłodności, zawsze mogłam na Was liczyć. Dlatego pisze teraz. Miałyście do czynienia

Re: cysta na jajniku, jakie objawy?

Czy stres i zmęczenie moze byc powodem miesiaczki? pewnie, zę moze jak kiedyś miałam dwie pod rzad (uufff. wyglądałam trupio blado :)po 2 tygodniach) a ostatnio skrócił mi się cykl o cały tydzień! więc nie bój się tylko do lekarza!!!

torbie, cysta (początek wątku)

jakie miałyscie objawy ( o ile w ogole )

Re: torbie, cysta

ja miałam w piersi i też nie miałam żadnych objawów, pokazało dopiero usg

torbiel, cysta na jajniku a "objawy ciążowe"? (początek wątku)

Czy torbiel/cysta na jajniku może dawać jakiekolwiek "objawy ciążowe"? Takie jak zmęczenie, senność, obolałe i napięte piersi, podwyższona temperatura podstawowa? Wiem, że przy torbielach mogą wychodzić pozytywne sikane testy ciążowe - podwyższona jest rówież betaHCG. Czy jeśli poziom beta

czy ktoś może mi pomóc? - objawy cysty? (początek wątku)

, czy to możliwe, żebym była w ciąży. Chyba raczej nie, prawda? (chodzi mi o skutek końcokwietniowych iui). Zastanawiam się nad tym, czy nie mam jakijś torbieli. Tylko... no właśnie. Czy cysta daje jakieś objawy?? boli coś?? Bo u mnie nie ma żadnych symptomów bólowych, PSM , nic. Jak to jest z

Re: czy ktoś może mi pomóc? - objawy cysty?

a czy normalnie jak miałaś to dają w ogóle jakieś miejscowe znieczulenie? czy nic?

Re: CYSTA?!

Co sie dzieje z cysta, jak juz jej nie ma? Czy moze peknac? We wszystkich opracowaniach czytam albo o wchlonieciu sie cysty lub usuwaniu operacyjnym. Dostalam @ i zastanawiam sie, czy to @, czy moze cysta sie odzywa. Wszystkie objawy wskazuja na @.

Re: Cysta!

A na czym dokladnie polegal zabieg.. gdzie ta ranka..? Eh.. ciekawa jestem jak dlugo juz to mam.. Narazie nie odczuwam zadnych objawow.. no chyba, ze niezyt gardla to objaw... Eh.. A jakie inne dolegliwosci mialas.. Strasz.. lepiej wiedziec wszytsko.. !

Re: Cysta!

Ja miałam, ale nie obyło się bez operacji! Sama nie zniknie, w póżniejszym czasie mogą dołączyć powikłania w postaci zapaleń ucha, bóle głowy, ciągłe infekcje. Tak właśnie było u mnie.Pomijam poważniejsze objawy, aby Cię nie straszyć.Zresztą, każdy organizm reaguje inaczej na intruza. Na

Peknieta cysta (początek wątku)

" bylo). Po badaniu USG stwierdzila obecnosc plynu w "brzuchu" ktory wylal sie z peknietej cysty. Powiedziala, ze to normalne, mam sie obserwowac i ze objawy ucisku powinny ustapic w ciagu 3-4 dni wraz z wchlonieciem sie plynu, jezeli nie, mam sie zglosic po weekendzie. Troszke sie stresuje, bo

cysta zatokowo szczekowa!!!!! (początek wątku)

witam moj brat od jakiegos mc ma krwotoki z nosa ,po wizycie lekarskiej dostal skierowanie na rtg zatok i tam opis ze podejzenie cysty zatokowo szczekowej,czy te krwotoki moga byc objawem?????czy raczej sa objawem innego schorzenia?

Re: pęknięta cysta?

a jakie sa tego objawy? czy powinnam zrobic badanie moczu? dziekuje

Re: pęknięta cysta?

Gość portalu: y napisał(a): > a jakie sa tego objawy? czy powinnam zrobic badanie moczu? > dziekuje TAk,oczywiscie. byłam pewna, ze to badanie było wykonane.MA

cysta,,,,,,na jajniku (początek wątku)

witam lekarz stwierdzil u mnie cyste na jajniku czy to mozliwe ze przy cyscie byly objawy jak przy ciazy? bol piersi, brak okresu i test dodatni?

1 2 3 4 5 6