wadze więc chyba się najada, z tym że nadal płytko łapie pierś, w piersich wyczułam grudki i twarde miejsca - mój mały tego nie wyjada a laktator również tego nie wyciąga -próbowałam je wyciskać ręcznie (jedni mówią żeby wyciskać inni żeby nie ruszać), pierś jest czerwona w tym miejscu z tym że mnie
jesli maly spi w nocy, a przybiera dobrze, to budzik schowaj i spij jesli mozesz... jesli masz duza nadprodukcje w nocy, to mozesz sprobowac na noc wypic napar z szalwii (hamuje laktacje) nie odciagaj, chyba, ze juz trudno wytrzymac, to tylko troszke i do poczucia ulgi przy karmieniu ta zaczerwieni
Odstawiłam córkę od piersi, pije szałwię i przykładam zimne liście kapusty. Oby dwie piersi zrobiły się czerwone, ale nie bolą, nie są przepełnione. Czy możliwe ,że się po prostu zaziębiły od tych zimnych liści.
przeziebic mozna gardło. Piersi nie da sie. A jak przykładasz kapustę? zmieniasz często? co 15-20min? kapusta pomaga tylko swieża - zwiędły liść juz nie, dlatego trzeba często zmieniac. Podraźnienie skóry - moze być od bardzo długiego przykładania zwiędlego liścia. Na wychamowanie laktacji
jestem w 30tc a od kilku tygodni mam piersi nie tylko bolące (to bym przeżyła bo miałam tak w pierwszej ciąży) ale i czerwone, czasem gorące piersi. Mogę to porównać z nawałem albo co gorsza (niestety to przeszłam) z ropniem piersi już po porodzie. To pewnie ma związek z tym, że
Mam podobnie - któregoś z hormonów mam za dużo i mam tzw.napięcie przedmiesiączkowe trwajace właściwie cały cykl:) Piersi często są gorące, mają wyraźne czerwone pręgi od szwów stanika , dół piersi jest o wiele bardziej czerwony niż góra. Nie wiem, co Ci doradzić - bo może nic w tym
Witam, mam 28 lat i po przebudzeniu sie zauwzylam czerwone plamki na piersiach dosc zaognione po zewnetrznej stronie. teraz sa blade, ale nie zniknely. Dziwi mnie ze od razu wyskoczyly w tak duzym natezeniu, zalaczam link do zdjecia bo potrzebuje pomocy
Mam identyczne plamy jak Pani miała proszę o podpowiedź co to jest i jak to leczyć.
dzis po nocy zauwazylam, ze na jednej otoczce pojawila mi sie czerwona grudka.nie ma w niej zadnego plynu ani nie jest bolaca. jak myslicie co to moze byc i jak sie tego pozbyc?czy wogole warto tym sie zajmowac czy przejdzie samo. dodam, ze mlody je czesto (w nocy zadziej bo co 3 godziny
Jeśli grudka jest malutka, nie boli, Dzieć je chętnie i często można na razie poczekać obserwując co się będzie działo dalej. Miejsce jest takie, że w tej chwili trudno mi powiedzieć czy to zablokowany przepływ mleka w jednym z kanalików czy może po prostu stan zapalny w obrębie gruczołu Mon
Od tygodnia jestem szczescliwa matka - oczywiscie karmie piersia. Od wczoraj mam nawal - a na piersiach i na brzuchu pod piersiami pojawily mi sie czerwone plamy - co to jest????
Proszę Panią o kontakt telefoniczny, bo mam za mało danych by powiedzieć cóż to za plamy. pozdrawiam :) monika staszewska
Dzień dobry, od soboty mam zgrubienie w piersi, bolesne przy dotknięciu, do tego od wczoraj rana (niedziela) zrobiło mi się w okolicy tego zgrubienia zaczerwienienie. Zadzwoniłam do szpitala na Inflanckiej i powiedzieli mi, żeby przykładać kapustę i starać się oprócz karmienia także odciągać z
Oj, jak jak doskonale znam te objawy! U mnie za kazdym razem (a bylo ich 5) diagnozowano to jako zapalenie piersi. I nikt nie czekal na pogorszenie stanu. Dostawalam antybiotyk (jedna z penicylin), ktorego ilosc w pokarmie jest niewielka, a poza tym korzysci z karmienia przewyzszaja w tym
Na jednej piersi mam od tygodnia 3 czerwone plamy. Są one lekko odstające, jakby skóra w tym miejscu ma grubszą fakturę. Nie swędzą ani nie bolą. Jedna z nich jest blisko sutka i nie wiem czy to nie jest niebezpieczne dla dzecka. Dzieciątko po karminiu też dostaje czerwonego policzka ale po
mysle ze warto byś pokazała sie u dermatologa lub konsultanta laktacyjnego IBCLC. -- z góry dziękuję, a dowody wdzięczności zostawiam na parapecie :-)
Witam, W grudniu (4 miesiące temu) miałam robione USG piersi i wszystko było w porządku. Mam 24 lata i dziś pierwszy dzień miesiączki i zauważyłam rano taką jakby czerwoną plamkę na piersi, coś w rodzaju małego czerwonego zgrubienia na skórze. Jeszcze wczoraj tego nie było, a dziś nagle się
Albo pryszcz:)
Drogie mamy! Prosze o rade, bo moze któraś z was przez to przeszła i jakimś sposobem małoinwazyjnym udało jej się to zwalczyć. Opis przypadłości: Na brodawce, wokoło sutka zrobiła mi sie czerwona plama. Plama przypomina zimowe odmrożenia. Konsultowałam się już w tej ssprawie z pogotowiem