Witam!! Parę miesięcy temu dostałam od znajomych zółwia czerwonolicego.. o ile się dobrze orientuję zwany ozdobnym!! Żółw ma ok.3 lat i jedno oko mu spuchnęło, ma bardzo czerwone, wygląda to tak jakby weszło mu to oko do środka, bo widać tylko wielką czerwono białą kulkę na oczku Tadzika
Olu najprostszy sposób na takie chore oczko to okłady z czarnej, mocnej herbaty. Namocz w przestudzonej herbacie gazik i połóż synowi na oczko na kilka minut i tak parę razy dziennie. Po dwóch dniach temat będzie zamknięty. Oko jest spuchnięte od kataru.
A u nas w przedszkolu wirus zapalenia spojówek...oczy czerwone, spuchnięte i ropiejące...cała trójca łącznie z mężem poległa. Nie obeszło się bez kropli z antybiotykiem:/
morska (polecila mi pani dr.) na wysuszone sluzowki (sol fizjologiczna nie pomagala)ew. - maly prawdopodobnie jest uczulony na bialko mleka krowiego, ma silne kolki, czerwona wysypke na buzi, zielone kupki i chrapie oddychajac :(( Pomozcie, bo juz nie wiem co robic. Kazdy lekarz przepisuje cos
dziewczyny radźcie, bo się zdenerwowałam. wydaje mi się że Marysie cos ukąsiło, między okiem a skronię, troszkę wyżej. wczoraj rano , miała slad jak po ukąszeniu komara, czerwony placek na ok 1 cm z małą kropką jak po ukąszeniu w srodku. Po spaniu w dzień róg oczka już spuchnięte i
Moja czteroletnia córeczka ma od 2 tygodni napuchnięta górną powiekę jednego oka. Na początku mysłałam, że robi jej sie jeczmien, ale nie, oczko ma troszeczkę napuchnięte. Oczko nie jest czerwone. córeczka mówi, ze czasami ja to swedzi. Kilka razy przemyłam to czarna herbata, ale nie pomogło
U nas jedno oczko było lekko opuchnięte a potem miejsce opuchnięte zaczęło robić się czerwone. Poszliśmy do pediatry i przepisała maść Oxycort A na receptę. Przeszło dosłownie po 2-3 posmarowaniu.
żółtej ropy wypływające co chwila.Pediatra: dardło czerwone, reszta ok, oczy - wirusowe - biodacyna, ibufen. Dałam - oko spuchło,rumień do połowy policzka, szczególnie to zdrowe -obecnie mocno zaropiałe, podsionione oba, spuchnięte, gorączka wraca jak bumerang(zbijam-on przy gorączce narzeka na
Moja 2,5msc córcia od wczoraj po południu dostała plam na głowce..pózniej przeszły na buzke a teraz opanowały brzuszek i rączki ...Czerwone placki które wydaje mi się ze ją swedzą poniewaz cały dzień jest nerwowa i buzką ociera sie o pieluszke i o mnie...karmie ja piersia tylko w nocy a w
Mój 4 mczny maluch od kilku dni strasznie trze łapkami oczy widać że go swędzą, w zasadzie to jedyny objaw bo nie zauważyłam żeby oczka były czerwone albo spuchnięte, jak do tej pory nie był na nic uczulony i ani razu nie miał nawet wysypki, pocieranie oczek nie jest też raczej związane z
Mojemu synkowi /5 miesięcy/ od wczoraj ropieje jedno oczko. Jest czerwone i spuchnięte. Do okulisty nie było już dziś numerków /ach te numerki/ a nie wiem czy zostawić to oczko na jeszcze jedną noc? Wolałabym pojechać do szpitala na ostry dyżur zwłaszcza, ż mój synek ma obok tego oczka