2 728 wyników w czasie 220 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

czop śluzowy

Dziewczyny - dzis rano zaczął mi odchodzić słynny :) czop śluzowy. Jest podbarwiony krwią. Mam nadzieje, że teraz to już szybko pójdzie (nie kolejny tydzień) i nie zdążę już na poniedziałkowe ktg. :) -- Rengii Maciuś

Re: czop śluzowy

Mi wczoraj po wizycie w szpitalu wieczorem też zaczą odchodzić czop tylko, ze mój jest jakiś brązowy i tak do dziś plamię na brązowo. O 13.40 idę do lekarza bo mam zwolnienie do dziś a jak urodzę dopiero za 2 tyg. to szkoda mi macierzyńskiego. Więc się zapytam. zresztą pewnie mnie zbada. to

czop śluzowy (początek wątku)

wczoraj po południu zaczął odchodzić mi czop - gesty śluz z krwią. Dostałam skurczy bolesnych ale nieregularne. Dosłownie jak przychodzi ten skurcz to nie potrafię siedzieć. Termin porodu mam za 2 dni, jak długo to może trwać?

Re: czop śluzowy

Na moje oko chodzi najwyżej o kilka dni, rzadziej ponad tydzień. Życzę pieknego porodu, pozdrawiam serdecznie :)

czop śluzowy (początek wątku)

Witam, Mam kilka pytań dotyczących czopu. 1. Czy czop odchodzi w momencie skrócenia szyjki do zera i powstania rozwarcia ? 2. Czy w jakiś sposób można przegapić odejście czopa śluzowego ? 3. Czy akcja porodowa ( skurcze, bóle, odejście wód ) może rozpocząć się bez jego odejścia ? czy to 100

Re: czop śluzowy

1. czop odchodzi w różnych momentach. 2. można, bo nie zawsze odchodzi on w całości, może przez kilka dni odchodzić po trochu i wówczas może wyglądać jak większa ilość śluzu. 3. Może, czasem czop odchodzi podczas porodu dopiero. Tak, to objaw zbliżającego się porodu, ale dokładnie nie wiadomo

Czop śluzowy? (początek wątku)

Jak to jest z tym czopem?Wiem,że podobno nie każdej kobiecie on"wypada",ale jesśli już to na ile przed porodem.Ja jestem w 39 tyg.(koniec 39tyg.)i właśnie mi"wypadł".Czuję się dobrze,nawet nie mam skurczy,ale czy moge liczyć na to,że poród sam się zacznie.Jeżeli do niedzieli nic nie będzie

Re: Czop śluzowy?

No to trzymaj się!! To już tuż, tuż!! Mi wypadł o 3 w nocy w niedzielę i po południu pojawiły się pierwsze skurcze takie słabiutkie... Pojechałam na izbę przyjęć alelekarz uspokoił powiedział co to jest (bo ja oczywiście- wielka panika-KREW) no i o północy nie wytrzymałam i obudziłam męża,Sław

czop śluzowy (początek wątku)

właśnie zaczął mi ochodzić czop śluzowy czy powinnam od razu jechać do szpitala?

Re: czop śluzowy

Mnie w pierwszej ciąży czop odszedł w poniedziałek rano. Założyłam podpaskę i pojechałam... do pracy :) Byłam normalnie do końca, we wtorek nad ranem odeszły mi wody a o 11 miałam już córkę po mojej stronie brzucha :) -- ? !

Czop śluzowy!!!! (początek wątku)

Dziewczyny zauważyałm, że odszedł mi czop śluzowy. Czy tonie za wczesnie? (jestem w 35 tc). Czy biec do lekarza, czy tez to normalna sprawa?

Re: Czop śluzowy!!!!

Byłam na izbie przyjęć. Tak się zdenerwowałam, że ciśnienie skoczyło mi na 150/90. Teraz jestem w domum i mam 120/68. lekarka nie stwierdziła czopa, natomiast znowu mam infekcję grzybiczną - znowu Clotrimazolum (dojrzała białe upławy). Więc dalej nie wiem czy to był czop czy nie. Na usg nie

Czop śluzowy (początek wątku)

Mam pytanie jak wyglada ten czop sluzowy i po czym mozna rozpoznac ze on juz odszedl a jak już odejdzie to kiedy można sie spodziewac porodu??

Re: Czop śluzowy

Ja wtedy też nie miałam, urodziłam kilkanaście godzin potem. Podobno czop śluzowy może pojawić się w różnym czasie przed porodem. Myslę, że pomału możesz się szykować...

Czop śluzowy?? (początek wątku)

Witam... mam pytanie.. na dzisiaj mam termin porodu... wczoraj okolo godziny 11 odeszedl mi taki śluz podbarwiony krwią?? co to oznacza?? czy to czop śluzowy wieczorem juz nic nie mialam... a dzisiaj znowu jakby takie pozostalosci z tego... czy to moze oznaczać ze wkrótce zacznie sie porod?? Nie

Re: Czop śluzowy??

a może już po porodzie?;)

Czop śluzowy... (początek wątku)

Witam, Chciałam zapytać jak długo może odchodzić czop śluzowy i jak dokładnie wygląda? Przy pierwszym porodzie zaraz po tym jak zaczął mi odchodzić popłynęły też wody płodowe i zaraz byłam w szpitalu. Natomiast teraz po poniedziałkowej wizycie (jestem tydzień po terminie) trochę mnie

Re: Czop śluzowy...

Mi czop śluzowy odszedł w 35 t.c. a urodziłam w 39, ale od 37 leżałam na patologii na podtrzymaniu bo zaczęły sie skurcze. U mnie nie był podbarwiony krwią. Najlepiej jedź do lekarza tymbardziej ze jesteś po terminie. Położna mi powiedziała że czop może odejść nawet miesiąc wcześniej

czop śluzowy (początek wątku)

ile czasu minelo od momentu odejscia czopa sluzowego do Waszych porodow? Wczoraj mi odszedl....i czekam niecierpliwie na porod...:)pozdrawiam wszystkie mamusie :)

Re: czop śluzowy

Udaj się więc na USG do szpitala gdzie chciałabyś rodzić. I BEZ STRESU!!! Spakuj się i w drogę. Trzymam kciuki. PS Jesli masz nr do swojego ginekologa prowadzącego najpierw zadzwoń bez skrępowania że dzisiaj niedziela!

1 2 3 4 5 6