157 973 wyników w czasie 812 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Uwolnić więźniów politycznych !!

na poszkodowanych choćby w ten sposób, że ratując innych odreagowują traumę, czują się potrzebni czy wręcz ratując czyjeś życie mają poczucie Misji. POwtarzasz o tym, ze mówiono o aferze pedofilskiej ale zaPOminasz o tym KTO byl sprawcą. Tak jak w przypadku Kłodzka? Tylko nie mów nikomu? My

Re: Wodzionka fest wonio

Pamięci dla Polski 1939–1945 w Berlinie (oficjalnie Gedenkort für Polen 1939–1945) był Niemiecki Instytut Spraw Polskich (Deutsches Polen-Institut) z Darmstadt.Głaz stanął w centrum Berlina jako oddolna inicjatywa społeczeństwa obywatelskiego i ma stanowić wstępny krok przed budową docelowego pomnika

Re: Wodzionka fest wonio

dawali mu uśmiech. Tak mi się wydaje. Uuuu, to zaczynacie podróże rowerowe ? Może do tego dębu dojedziecie ? U nas dziś bezdeszczowo było, to robota szła dobrze, a i wyśmienity szybki obiad mie się udał. To leczo co zrobiłam na zimę w słoiczkach, do tego pokrojona w paski kiełkasa podwawelska i własnym

Re: Czy nam potrzebne maratony?

https://img12.dmty.pl//uploads/202606/gallery_1782211005_95192.jpg Koszulki dla biegaczek

Re: Czy nam potrzebne maratony?

https://www.ue.katowice.pl/studenci/aktualnosci/article/ii-bieg-charytatywny-tupot-malych-lapek.html BIEG CHARYTATYWNY TUPOT MAŁYCH ŁAPEK - www.ue.katowice.pl - 22.06.2026

Re: Co lepsze dla Polski?

? > W innym watku napisalem do Janusza: > "Jest takie pojecie, jak prog bolu. Ma go kazdy czlowiek, i kazde Panstwo. > Otoz, gdy na Kremlu stwierdza, ze juz starcze cierpiec przyloty rakiet i dronow > po Moskwie, czy innych miastach rosyjskich, to wtedy zdecyduja na uderzenia po

Re: Co lepsze dla Polski?

Orderem Orła Białego uhonorowano takie kreatury jak: Katarzyna > II, Mikołaj Repnin, Aleksander Suworow, Iwan Paskiewicz, Jakob Sievers czy Kon > stanty Pawłowicz. A co to ma do rzeczy? Byli nadawane w roznych okresach, w ktorych Polska nie zawsze byla niepodlegla. Zelenski dostal order

Re: wyjątkowo niefortunna i smutna wypowiedź

ii jestem całym sercem za. Dodałabym jeszcze organizacje roznychbform wolontariatu dla seniorów, bo nic lepiej nie robi na zdrowie niż poczucie, że jesteśmy potrzebni. To nie zmienia faktu, że posłużenie się słowem „eliminować” nie powinno mieć miejsca, pod żadnym pozorem. Chodzi o to, żeby

Re: Kolejne F-35, będą czy nie będą.

kraju i na potrzeby obronne. > > > U nas faktycznie priorytet maja wojska ladowe tu bijemy wszystkich na glo > we. > > > Mtore zostaną zglanowane bez lotnictwa Dlatego ;lotnictwo trzeba mieć ale takie jakie jest potrzebne do zadań a nie do ilości Auu w kasie ani

Re: Czy Ukraina jest potrzebna Polsce i odwrotnie

, znów zostanie z tyłu. Bo nie mamy takiego lobby jak Berlin czy Waszyngton, a nasze „braterstwo broni” w praktyce oznacza, że my dajemy, a oni biorą i patrzą dalej – na bogatszy Zachód. To nie jest partnerstwo. To jest jednostronna transakcja, w której Polska płaci krwią historyczną, pieniędzmi

Janusz, nie jestes wstanie mnie zapewnic

caly czas sama podrzuca. Jest takie pojecie, jak prog bolu. Ma go i kazdy czlowiek, i kazde Panstwo. Otoz, gdy na Kremlu stwierdza, ze juz starcze cierpiec przyloty rakiet i dronow po Moskwie, czy innych miastach rosyjskich, to wtedy zdecyduja na uderzenia po logistyce ukrainskiej. A wiesz gdzie

Re: Rosja i drony

ignorant11 napisał: > To właśnie te filmiki po krytycznej analizie pokazuja jak bardzo jest nieskutec > zna broń, przed która chroni byle siatka Jak siatka jest na samochodach cywilnych czy buggy to jest mało skuteczna bo te pojazdy nieopancerzone, więc nawet jak dron rozerwie

To zadne dewagacje

felusiak1 napisał: > na temat, o którym wiedzą z megafonów, które podaja narrację. Jest tak jak my c > i mówimy. Nie musisz mysleć. Zrobiliśąmy to za ciebie, dla ciebie i tak masz my > sleć. Byc moze z wiekszoscia tak i jest, ale nie w moim przypadku. > > Pewien

1 2 3 4 5 6