138 279 wyników w czasie 898 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: OT - Czy Ukraińcy nas szanują?

produkowane w Polsce (np Solaris, Autosan, Man). Dlaczego?Ano dlatego, że > by przyzwyczaić ukraińskich przewoźników do tych marek i żeby potem je kupowali > . My tymczasem wysyłaliśmy też np Mercedesy których w Polsce się nie produkuj e. > Wysłaliśmy stare, wycofane z ruchu. -- Obyś

Re: OT - Czy Ukraińcy nas szanują?

przewoźników do tych marek i żeby potem je kupowali. My tymczasem wysyłaliśmy też np Mercedesy których w Polsce się nie produkuje. -- -- FSO Polonez 1.5 GLE`92 MR91, FSO Polonez 1.6 GLI`95 MR93, Renault Thalia 1.4 8v`03, Renault Megane III Grandtour 1.6 16V`09, Skoda Octavia Tour 1.8 Turbo`07, Skoda

Re: Rozegrane jak panienka dostarczona do pokoju

Fragment artykułu Marka Kazubala w "Rzp" o aktywności ukraińskich służb wywiadowczych: Nasi rozmówcy dodają, że najbardziej aktywne w Polsce służby ukraińskie. One starają się rozpracowywać środowiska białoruskie i rosyjskie, ale też prowadzą np. werbunek wśród Ukraińców, którzy przyjechali do

Uwaga na oszustów (początek wątku)

Dostałem takiego maila. Od Pani Esther Timothy. Drogi Przyjacielu, Przepraszam, że zwracam się do Ciebie w ten sposób. Piszę do Ciebie tego maila z należytym szacunkiem, zaufaniem i człowieczeństwem. Proszę Cię o odrobinę cierpliwości i przeczytanie mojej wiadomości. Natrafiłam na Twój

Re: Czy wypada założyć plecek do sukienki/spódnic

wyglądać fajnie, kwestia jaka sukienka i jaki plecak. Ale ważniejsze jest wygodnie niż ładnie. https://a.allegroimg.com/original/11868f/22f68c014a8ebf469d6e59648aaa/Torba-sportowa-damska-plecak-2-w-1-CULBAGS-NEW-Marka-bez-marki https://app.dziendobrysklep.com/wp-content/uploads/2025/12/rollpak

Re: Czy wypada założyć plecek do sukienki/spódnic

po tym mieście, codziennie jakieś 8-12 tys kroków i muszę mieć wygodnie. Na stopach i na plecach. A era skórzanych fancy plecaków skończyła się chyba w końcówce lat 90 tych, kiedy włoska marka Mandarina Duck wykreowała trend na praktyczne nylony noszone do wszystkiego, dziś nawet seniorki noszą

Re: Trafiony zatopiony?

przydziału mieszkania, talon na samochód typu „Wołga”, „Moskwicz” czy „Syrenka” - oczywiście w zależności od statusu posiadacza legitymacji. Ale nawet mniej znaczący utrwalacze demokracji socjalistycznej mogli liczyć na talon na telewizor marki „Rubin”, czy też darmową lewatywę w szpitalu – oczywiście poza

Re: Mój kosmetyk roku...

"To, że coś uznano za niby "bezpieczne" nie oznacza, że trzeba to w kosmetykach mieć." Oczywiscie. Niczego w kosmetykach nie trzeba miec. Ale mozna. A jeśli dziala i jest bezpieczne to nic nie stoi na przeszkodzie zeby to stosować. "Silikony, pegi, konserwanty czy emulgatory nie mają większego

Re: Mój kosmetyk roku...

> umentowane bezpieczeństwo i skuteczność. Ich eliminacja często wynika bardziej > z obaw konsumentów niż z rzeczywistych problemów toksykologicznych czy dermatol > ogicznych. To, że coś uznano za niby "bezpieczne" nie oznacza, że trzeba to w kosmetykach mieć. Silikony, pegi, konserwanty czy

Re: Ksiądz morderca pedofil

gniewu przeciwko księżom pedofilom w ogóle z milczeniem (czasem wręcz bezczelnymi kłamstwami) w konkretnych przypadkach, zwłaszcza tych, w które uwikłani byli jego przyjaciele, jak seryjny pedofil Marko Rupnik czy biskup Piazza Armerina, Rosario Gisana, który pozostaje na swoim stanowisku, nietykalny

Re: Wzdrygotki

jedzenia. Magda się zajęła - Magda winna złej opiece i pozostawieniu mieszkania w chaosie. Nie Mila, Gaba, Ida, Marek, czy - w ostateczności - Ignac, którzy nie dopilnowali. Podobnie jak Gaba, która miała w DP jakieś dzikie pretensje do Patrycji, że nie zaopiekowała się Różą i Laurą, zanim Gaba wróciła

Re: Buty. Moze e-matka zna marke

andallthat_jazz napisała: > Glupio mi bylo zapytan glownej lekarki, co to za marka. 🙄 Dlaczego? Zapewne byłoby jej miło, tak jak tobie, jak wszyscy się pytali o twój szampon. Czy lekarze w Austrii tacy nieprzystepni?

Re: Polskie sieciówki a wojna na Bliskim Wschodzi

Jeśli chodzi o Top Secret, to może ze 2-3 lata temu inna, nieźle prosperująca firma kupiła tę markę. I jeszcze miało być przepięknie, a wyszło jak wyszło :P Poza tym, czytałam na portalu gazeta.pl, że przez Trumpa wiele firm z sektora fast fashion, również globalnych jak H&M czy Inditex, miało

Polskie sieciówki a wojna na Bliskim Wschodzie. (początek wątku)

Trumpa i krajowe ograniczenia typu system SENT wkrótce może zabraknąć miejsc pracy w polskiej odzieżówce. Zwłaszcza, że w tym biznesie już jedna czy dwie nietrafione kolekcje mogą przesądzić o być albo nie być setek zatrudnionych tam osób. Przecież sieciówki to nie tylko jeden czy drugi sklep online, to

1 2 3 4 5 6