do dowolnej długości. Suknia jest bardzo wygodna i pięknie się układa. Będzie idealnie pasować zarówno na ślub w plenerze, jak i eleganckie przyjęcie. Została uszyta na wzrost 164 (+ 8 cm obcas). Suknia jest po profesjonalnym czyszczeniu. Suknia ma też odpinane tiulowe bolerko, którym można osłonić
Ja rowniez mam ukienke Anna Kara model Elena do sprzedania, okolica Warszawy. Rozmiar 36, na 168 plus 7 cm obcas. Wstazka w kolorze sukni. Suknia jest po czyszczeniu, nie mialam sesji w pleneze a slub byl na wiosne, wiec nie wychodzilam nawet na dwor. Bylam wtedy na poczatku ciazy, wiec sukienka
A ja suknię ślubną prałam w niesamowitej pracowni w Ursusie u pani Alicji Kozłowskiej na Wiosny Ludów 59A. Suknia typu księźniczka duźo warstw, gorset naszywany kryształkami bardzo bogaty. W pralni nie dawali gwarancji a dół był bardzo brudny po sesji :-/. No i była porozrywana. Koszmar. A w
kroju litery A, z dopasowanym bolerkiem i halką, zakupioną w lipcu 2013 r. w salonie sukien ślubnych Julia Gastoł w Ząbkach pod Warszawą. Suknia jest po profesjonalnym czyszczeniu, byłą używana jeden raz, jestem jej pierwszą właścicielką. Posiada normalne ślady użytkowania, bez większych zniszczeń
Sukienkę kupiłam w salonie Madonna w Warszawie - jestem jej pierwszą właścicielką. Suknia jest po profesjonalnym czyszczeniu (również w salonie Madonna) – w doskonałym stanie czeka teraz na nową Pannę Młodą. Jeśli chcesz pięknie wyglądać i niekoniecznie marzysz o sukni typu "beza
Sprzedam oryginalną suknię ślubną firmy Atelier Diagonal, model Oviedo. Sukienkę kupiłam w salonie Madonna w Warszawie - jestem jej pierwszą właścicielką. Suknia jest po profesjonalnym czyszczeniu (również w salonie Madonna) – w doskonałym stanie czeka teraz na nową panią:) Jeśli
Mam do zaoferowania prześliczną suknię ślubną Silaba, projekt Manuel Mota, zakupioną w salonie sukien ślubnych Madonna w Warszawie. Zdjęcia sukni można obejrzeć pod linkiem (ostatnie 4 zdjęcia są zrobione już po czyszczeniu - dwa z lampą oraz dwa bez lampy, gdzie lepiej widać koronkę
Spróbuj w którymś punkcie Perfect Clean, jest ich kilka w Warszawie (adresy na ich stronie), ja akurat korzystałam z punktu w Tesco na Górczewskiej i z punktu na ul. Batalionu Parasol. Panie podchodzą do sprawy bardzo profesjonalnie, słuchają uwag klienta i potrafią doradzić w kwestii prania/czyszczenia
yp: empire, tzw. józefinka - model: Kristi - firmy: Annais Bridal - po profesjonalnym czyszczeniu - stan idealny - rozmiar : 38 - wzrost: ja mam 172cm plus 5cm obcas i było ok - suknię można w łatwy sposób dopasować (zwężanie, skracanie, poszerzanie) - idealnie się sprawdza jako suknia
Sukienkę kupiłam w salonie Madonna w Warszawie - jestem jej pierwszą właścicielką. Suknia jest po profesjonalnym czyszczeniu (również w salonie Madonna) – w doskonałym stanie czeka teraz na nową panią:) Jeśli chcesz pięknie wyglądać i mieć poczucie, że jesteś ubrana w elegancką suknię, a
o jedną falbanę. Nadal jest na wzrost 180 (płaskie buty). Suknia w idealnym stanie, raz noszona, oddana do profesjonalnego czyszczenia. Suknia bardzo wygodna, świetnie się układa, nie ogranicza ruchów. Do sukni proponuję oryginalny WELON San Patrick (3,5 metra, widoczny na zdjęciu