Odpowiedź: Obniżono mi wymiar etatu do 1/2- efekt - 480 złotych netto. Czy to poprawna odpowiedź, czy raczej nie? Jaka powinna być odpowiedź do przyjęcia i czy taka odpowiedź istnieje? Dziękuję za wszystkie odpowiedzi.
Nie do każdej pracy dobrze jest być energiczną osobą. Można obawiać się, że pracownik znudzi się monotonną, biurową pracą i szybko poszuka innej.
hej!do końca kwietnia pracowałam w małej firmie, z szefem-debilem i z wyzyskiem-praca po godzinach, zwolniałam się za porozumieniem stron-tak mam w świadectwie pracy!jak odpowiadać na pytanie dlaczego , na rozmowach, przecież nie powiem ,że szef był idiota-a to powód-atmosfera w pracy i
a jeżeli moja firma z której zwolniłam się za porozumieniem stron to dosyć duża hurtownia?jak odpowiadać-proszę o podpowiedź :D
Ta kobieta dalej pracuje w magistracie za nasze pieniadze. to granda !
zwolniona warunkowo bez zaplaty na 12 miesiecy aby wybrala praca lub religia. Jak wiemy z zycia Zyd ktory w samolocie w USA zalozyl worek plastikowy aby sie nie stykac z brudnymi gojami nie byl za to szykanowany-jego religie uhonorowaly linnie lotnicze. To tylko jeden z przykladow. Ja tu nie bronie w
pare godzin po jej wypowiedzi. Mozna sprawdzic w kazdej online gazecie (niemieckiej). Dlaczego nie ma tego w tym artykule? Dlaczego to bicie piany?
Nawet jakby byla ukamieniowana by nie pomoglo . Polacy lubia poszczekac na "nazistow" i tego nic nie zmieni -- Spieprzaj dziadu - Epilog
Pisze na prosbe kolezanki , ktora zostala zwolniona z pracy po 4 miesiacach chorobowego ( miala podpisany kontrakt praca w hotelu) czy jest to zgodne z prawem I gdzie mozna szukac ewentuaniepomocy prawnej dziewczyna jest z Glasgow.Bardzo prosze o jakies rady dziekuje.
Kontynuujac :) W czasie wstepnej rozmowy z ACAS zadadza jej duzo szczegolowych pytan o okolicznosci zwolnienia. Jezeli stwierdza, ze pracodawca naruszyl jakis paragraf z prawa pracy, to przyjma sprawe na zasadzie early conciliation. Ich przedstawiciel skontaktuje sie z pracodawca i przedstawi mu
Zatrudnila mnie jedna dyrektorka ktora zostala zwolniona. Nowa dyrektorka stwerdzila ze ja i dwie inne angliskti nie mamy kwalifikacji do wykonwyania zawodu i KAZDY w szkole musi go miec i nas zwolnila. I cos ie okazuje???? Ide sobie wczoraj na kurs pedagogiczny i co widze??? 4 nowcyh
Ale to juz nie chodzi o to co ja mam czy nie mam:) w tej szkole napewno nie chce pracowac bo tam jakas paranoja sie dzieje. chodzi o to ze mnie pani chce zlozyc wymowienie z powodu braku kwalifikacji czyli kursu pedagicznego. jestem na kursie i widze ludzi z tej samej szkoly kktorym
Wczoraj wieczorem zadzwonila do mnie moja siostra i powiedzila,ze zostala zwolniona z pracy... no, coz zdarza sie,ale... Mlodsza pracowala w barze od ponad roku z czego jak sie potem okazalo z 6 miesiecy na czarno (szef mowilm,ze placil podatek i cala reszte,a okazalo sie,ze nie placil
teorii spiskowej - niczego! > > Bo przeciez nie ma spiskow, prawda li czy net? Wiesz co #-u , biorąc pod uwagę aspekt pracy , to już bardziej wiarygodny jest o.Gawiński , bo ten naraził się na zwolnienie ze służby. A gdzie była ta pani jak jeszcze pracowała?Dlaczego wtedy nie biła na alarm
sprawą zgodnie z prawem. Urzednicy państwowi sr..ą ze strachu jak sutanna wejdzie do urzedu. Załatwisz coś nie po myśli i wystarczy zmiana ekipy z lewicowej na prawicową i już nie masz pracy. To również "osiagniecie" różnych Rydzyków. ================== > Bardzo mi wstyd, ze role TVP > w
no i dołączyłam do całej masy dziewczyn wracających po macierzyńskim do pracy i po miesiącu odbierających wypowiedzenie... mam ochotę krzyczeć, bo jeszcze w styczniu gwarantowano mi "pewność" pracy " tak, proszę wrócić, czekamy na panią, nie ma się pani czego obawiać..." wróciłam