29 wyników w czasie 50 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Motodziennik: Genialny pomysł MINI

Panu wstyd. Chwali tak Pan strasznie te niemieckie szroty szkoda gadać, trochę więcej obiektywizmu Z Poważaniem Fidelp

Re: pediatra

fidelp napisał: > W Medyku oraz w domu to prywatnie oraz chyba ?? w przychodni na Armi > Krajowej obok ZUS BARDZO POLECAM DOBRY DOKTOREK Zżarło mi post wyżej "nie". Temu dziecku NIE jest potrzebny "DOBRY DOKTOREK", jeno lekarz dziecinny, fachowiec

Re: pediatra

fidelp napisał: > W Medyku oraz w domu to prywatnie oraz chyba ?? w przychodni na Armi > Krajowej obok ZUS BARDZO POLECAM DOBRY DOKTOREK Ale dziecku potrzebny jest "DOBRY DOKTOREK", jeno lekarz dziecinny, fachowiec

Fidelpie vel Fidelu Castro!

fidelp napisał: > Nie kupować w internecje to jest nałuczka dla wszystkich co szukają > TANIO OKAZJI :) Hm, w internecje, powiadasz? No i ta nałuczka ! To niby coś, co ma jakieś wspólne cechy z łukiem, a raczej z małym łuczkiem, tak? -- Jestem księdzem, więc uklęknij

Re: Nie dobrze nie dobrze 1:0 L

sprzontaczka napisała: > fidelp napisał: > > Nie dobrze nie dobrze > > Rzeczywiście, dobrze nie jest. Powinieneś napisać: "Niedobrze, niedobrze, 1:0." > > Czyli -łącznie. Czyli dwa razy błąd. Do tego trzeci błąd - brak przecinka po > pierwszym

Re: Nie dobrze nie dobrze 1:0 L

sprzontaczka napisała: > fidelp napisał: > > Nie dobrze nie dobrze > > Rzeczywiście, dobrze nie jest. Powinieneś napisać: "Niedobrze, niedobrze, 1:0." > > Czyli -łącznie. Czyli dwa razy błąd. Do tego trzeci błąd - brak przecinka po > pierwszym

Re: no i po artykule

fidelp napisał: > Dlaczego na korzyść tylko nie których :) hyym > bo tylko nie którzy mają chody...

Re: korekta

bigos_kk napisał: > fidelp napisał: > > > zgodnie z prawem taki budynek musisz mieć odpowiednią ilość miejsc > > parkingowych i dojazd na dostawę towaru. Jeśli tego niema to jest przekrę > t. > > Hmmm, a jak się to ma do "Pierdonki" na ul

Re: No i jaka nazwa dla ulicy "nowej" dwupasmowej

fidelp 25.04.06, 22:24 + odpowiedz To unas ulice ziemniaczaną przechrzcili na logistyczną dla dreszera Emerson - dawny Drescher Emerson - dawne Extra Mocne

Re: Czas na Teraz MY

fidelp napisał: > poprawczak napisała: > > > fidelp napisał: > > > > > to nowy telewizyjny wątek na pochybel Sieradzowi > > > > nauczycie Wy sie pisac "poHybel"? > > czy dalej moge sie z Was durniow smiac? > Będziesz

Re: Czas na Teraz MY

poprawczak napisała: > fidelp napisał: > > > to nowy telewizyjny wątek na pochybel Sieradzowi > > nauczycie Wy sie pisac "poHybel"? > czy dalej moge sie z Was durniow smiac? Będziesz Miał prawo się śmiać jak użyjesz polskich znaków -- "Czym jest me

streszczenie-czytać od tyłu-nie dogonimy ich!

.04.06, 15:31 + odpowiedz J.w. :) • Re: Wątek do nabijania ilości postów fidelp 25.04.06, 14:26 + odpowiedz jeszce dzisiaj nic będe numer jeden dnia -- "Czym jest me szaleństwo przy szaleństwie świata" HEGI -- Panie doktorze od pół roku nie trawię kaczek! co robić ?

Re: przyjęcie rodzinne w Piotrkowie

edek-od-kredek napisał: > fidelp napisał: > > > Polecam Pod Kasztanami w alejach Cmentarnych dobre jedzenie chodze tam na > > > niedzielne obiatki ceny umiarkowane miła obsługa > > Skąd wywodzisz swój sąd, że ptgosi chodzi o stypę? > Obiatki

Re: przyjęcie rodzinne w Piotrkowie

fidelp napisał: > Polecam Pod Kasztanami w alejach Cmentarnych dobre jedzenie chodze tam na > niedzielne obiatki ceny umiarkowane miła obsługa Skąd wywodzisz swój sąd, że ptgosi chodzi o stypę? Obiatki? Albo analfabeta albo narkoman (opiatki).

Drogi Skretynialcze!

fidelp napisał: A kto ma pisać skoro ty każdego kto nie pisze po twojej myśli zmieszasz z błotem przez ciebie i twoje wysmęty to forum umiera. Podejrzewam że jesteś starą uschłom panną z dzieckiem ktora zaszła w ciąże przez zapylenie(bo nikt by cie nie dotknoł)Pochodzisz z wielodzietnej

Re: A nie zauważyliście, że śmieszni jesteśmy?

fidelp napisał: > Ach zapomniał bym najważniejsze nie muszę pisać CV dlanikogo gdyż to ja czytam > te CV i odemnie zależy kogo przyjmę do pracy i to jest muj komfort w porównaniu > > z tobą JA PRACUJĄ U SIEBIE I NA WSZYSTKICH LEJE Z GÓRY HAAAA.Kąto w banku mam 7

1 2 3