Witam, Mam z pozoru błahe pytanie dot. przeglądarki Firefoxu. Otóż miałem wersję 9.0.1 i zaktualizowałem ją sobie poprzez samą przeglądarkę (bez ściągania pliku instalacyjnego) do wersji 10.0. Doczytałem że wersja 10.0 to nowy wygląd m,in strzałka nawigacji która znika, gdy jest nieaktywna. U
Nie, tylko na Firefoxu. Wiem že moge korzystać z innych przegladarek ale przyzwyczailam sie do Firefoxa..
nie dzial mi vlc - brak obrazu, dziek jest. Dwa dnni temu ogaladem film i bytlo wszystko ok. DZis zainstalowalem nowy upgrade do firefoxu.
eeela napisała: > Ja jestem stanowczo ze szkoły opozycyjnej. Może jeszcze 'używam windows, > firefox', 'za pomocą windowsu, firefoxu'? A nie, używam Windowsów i Firefoxa. Explorera też. > Szkoła odmieniania wyrazu 'blog' > według wzoru na odmianę rzeczowników męskich
Ja jestem stanowczo ze szkoły opozycyjnej. Może jeszcze 'używam windows, firefox', 'za pomocą windowsu, firefoxu'? Szkoła odmieniania wyrazu 'blog' według wzoru na odmianę rzeczowników męskich niezywotnych jest sztuczną hiperpoprawnością wbrew wyrobionemu w internetowym języku uzusowi
Nie widze zadnych nowosci. Wszystko co jest omawiane w artykule juz jest w Firefoxu lub Operze.
uzywam opery i firefoxu uwazam ze explorer to przeszlosc a wy na czym pracujecie??