, redakcyjnej informacji. Polega to na służącym celom reklamowym lub promocyjnym przedstawieniu w słowach lub obrazach towaru, usługi, nazwy firmy, działalności przedsiębiorców, prezentujących w sposób wprowadzający w błąd odbiorców przekazu, co do jej charakteru, celu i przeznaczenia." Podkreślam
jest, ale słyszalem coś niecoś o firmie ROKI i jeżeli ten pan jest jakosc z tą firmą powiazany to wspołczuje PT że tacy ludzie garną się do polityki. Objaśnienie dla wszystkich swoje nastawienie do tej firmy czerpie wyłacznie z opowiadań ludzi którzy pracowali w tej firmie, nie mam żadnego
kregi Pan Maćkowiak to właściciel firmy Roka. Oficjalnie właścicielem jest Pan Kantorski ale faktycznie firmą zarządza jego zięć W. Maćkowiak. Ja też słyszałem jakim jest pracodawcą stąd też mam takie a nie inne nastawienie do tego Pana. Pozdrawiam
Kupiłam pierwszy raz buty(kozaki) tej firmie.Proszę o jakieś opinie jak się je nosi,czy są wytrzymałe.Wszystko co zaspokoi moją ciekawość:P Jestem nieco zmartwiona,bo gwarancja tylko na rok,a przeważnie są na dwa lata:/
roka69 daja rade. Profesjonalne podejscie zarowno do klienta jak i do zamowien, pytaja dokladnie czego oczekujesz istaraj sie to ogarnac :) Ja bylem bardzo zadowolony :)
roka3 napisała: > Chcielibabym otworzyć własną firmę. (dość już dorabiania innych). Czy macie > może jakiś sprawdzony (lub nie) dobry pomysł na własną działalność przy > minimalnych nakładach. Za wszelkie sugestie będę wdzięczna.Jak długo trwa > załatwianie podstawowych
Z mrówki moja córeczka ma bluzkę już rok,a wiecie jak dzieci się brudzą.Jest wbardzo dobrym stanie,nadruk prasuję na lewej stronie.Parę dni temu kupiłam sobie z rękawem 3/4,białą z super nadrukiem.Widziałam bardzo duży wybór naprawdę świetnych.Ale doświadczenie mam tylko z białymi.
juz za rok...A nikomu niepotrzebna trase kolejowa pomiedzy dwoma miastami /ktora istnieje od stu lat-Sciema/to niech buduje sobie pan z Torunia ,za kase z Unii,a zreszta to jest jego obowiazek,ale prosze nie mieszac tego wypadku z moim pieknym miystem o nazwie BYDGOSZCZ i jej ikona o nazwie ZAWISZA.
U siebie w firmie ROKA Panie Witku!!!!!!!! :)
sprowadzanie niebezpieczenstwa utraty zycia przez setki ludzi.To stara spiewka.Oni sa bezkarni.Ostatni sukces to 8 km autostrady zbudowanej przez caly rok.A Wy klocicie sie o cene kilometra drogi.To beznadziejne,moze nie dozyjecie konca jej wybudowania.Nie,nie z powodu wczesniejszego wypadku,lecz z
Mówisz o dziłaczach i innych żródłach finansowania?!?A kto,jeśli nie oni z prezesem na czele oddali firmie ROKA działalność gospodarczą puh z której klub czerpał b.duże zyski...Teraz zyski ma Roka,a co mają z tego w klubie????