18 927 wyników w czasie 915 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Gdy pływające niemowlaki- woda w basenie jodowana? (początek wątku)

Za jakiś czas w moim mieście rozpoczną się kursy z nauką pływania dla niemowlaków i małych dzieci. Obiekt nie ma jdnak żadnego osobnego basenu oprócz sportowego i części rekreacyjnej. Słyszałam, że woda w basenach, gdzie prowadzi się podobne kursy powinna być nie chlorowana, a jodowana. Czy

Re: Gdy pływające niemowlaki- woda w basenie jodo

Woga w tym obiekcie jest zdecydowanie chlorowana. Pomysł jest znakomity, ale uważam, że ktoś się chyba jednak dobrze nie zastanowił, że nie jest to miejsce odpowiednie do nauki pływania dla niemowląt. Jeszcze raz proszę o odpowiedzi, jak to było/jest na basenach na które chodzicie lub

Basen, ćwiczenia w wodzie (początek wątku)

Chciałabym dowiedzieć sie jak ćwiczyć z dzieckiem w wodzie. Akurat w mojej miejscowosci jest basen w osrodku rehab. ale tam poinformowano mnie ze dziecko ma byc w wodzie z mamą a jesli chcę aby ćwiczyło z rehabilirtantem to tylko jesli wykupię turnus. Ja chciałabym tylko dokupic sam basen

Re: a woda w basenach?

Byłam w sierpniu, więc ciężko jest mi się wypowiadać o czerwcu, u nas woda była ok choć końcówką pobytu gdy zrobiło sie chłodniej ( 19 stopni Celsjusza z rana) dla dzieciaków mogło być chłodnawo, choć po ilości kąpiących się tak bym nie wnioskowała. Moje duże dziecko (14 lat) mówiło że zimno ale i

Re: Jakość wody w basenie???

w basenie mozna sie kapac zawsze (chociaz tez pewnie zalezy od hotelu;]) no chyba ze jest przy stolowce to jest zakaz gdy ludzie jedza ;P za to gdy chcialem sie po 22 wykapac w morzu to miejscowy stroz prawa nie chcial mnie puscic tak se z nim z pol godziny gadalem i nic nie wskuralem

Re: Jakość wody w basenie???

oj z woda w basenie to roznie bywa ja przez pierwsze dwa dni sie w nim kapalem ale gdy zobaczylem ze ktos wpuscil miejscowe kobitki do hotelowego basenu (waves) i one sie tam kapaly z dziecmi to ochota na plywanie w basenie mi przeszla zupelnie, dodac nalezy ze muzulmanki wlazly do basenu w

Re: Temp. wody w basenach

ja jestem fanem morza Czerwonego i na temat jego temperatur jestem wstanie odpowiedziec każdemu poniewaz byłem w Egipcie wielke razy . W Grecji o tej porze roku jade 1 raz i temp wody w basenie jest dla mnie ważna . Moge np jechac z dzieckiem które uwielbia sie w nim plumkać lub tez z druga połową

Re: czerwiec temperatura wody w basenie

basenach taka by mozna byłlo sie troszke schłodzic leżac na upale ja byłam w hotelu joy wiec tam jest sporo atrakcji dla dzieci jak i warunki sprzyjajace wypoczynkowi zarowno dla dzieci jak i rodzicow,w tym roku n\pewno tez pojade do Turcji tym razem z corką i tez do joya tyle ze innego

Re: czerwiec temperatura wody w basenie

I ja bylem w turcji w zezlym roku w polowie czerwca w Arancci w Konakli...od 12-26...woda super, na dworze goraco...1 razy tylko synek wlozyl dlugie spodnie bo wieczorkiem okolo 22.00 bylo muz zimno a nie chcial isc jeszcze spac.. Notramlna temperatura wtedy byla okolo 32-35C...woda takze

dwulatek a chlorowana woda w basenie (początek wątku)

Całkiem nie mam pojęcia czy w dobrym miejscu zadaje to pytanie ale nie znalazłam lepszego. Czy dwuletnie dziecko może kąpać się w wodzie chlorowanej? Chciałabym wybrać sie z moim maluchem na basen i nie wiem czy mogę na basen z chlorem czy to musi być ozonowana woda? Basenów z chlorowana

dzieci w basenie - z pampersem do wody czy bez ??? (początek wątku)

W niedługim czasie bedę miał przyjemnośc po raz pierwszy wyjechać z 1,5 rocznym synkiem na Teneryfę. Nie mając doswiadczenia w plażowaniu z dzieciaczkiem, zastanawiam się czy dzieciom zakłada się specjalne pampersy do wody aby bezproblemowo mogły pluskać sie w basenie czy brodziku? Do tej pory

Re: dzieci w basenie - z pampersem do wody czy be

maluchami jest dziwne, bo zaraz sie znajdzie ktos obrazony, ze go dziecko piaskiem posypalo, ktos bedzie fukal, ktos krzywil sie itd.. -- Dziecko w podrozy. Grupa na Facebooku

Re: Gdy wody odchodza w domu

Dokladnie. W UK na przyklad dopoki porod sie sam nie rozkreci to odsylaja do domu po odejsciu wod. Dopiero jezeli po 48h nie ma jeszcze dziecka to podaja rozne specyfiki na wywolanie. Mi wody odeszly w niedziele o 3 rano, we wtorek o 9 zglosilam sie na wywolanie, a o 6 wieczorem we wtorek

Re: Pies z dzieckiem w basenie

Przecież nie chodzi o zarazki tylko o zachowanie psa, gdy go obce dziecko w szale zabawy w wodzie zaczepi. Pies to pies, może się zachować różnie.

Re: Pies z dzieckiem w basenie

panna.nasturcja napisał(a): > Przecież nie chodzi o zarazki tylko o zachowanie psa, gdy go obce dziecko w sza > le zabawy w wodzie zaczepi. Pies to pies, może się zachować różnie. 🤣🤣🤣🤣🤣🤣 Będzie bronił basenu -- ----------------- Życie ma ty­le ko­lorów, ile pot

1 2 3 4 5 6