20 wyników w czasie 64 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

gimnazjum w birczy (początek wątku)

Nasze gimnazjum w birczy jest fatalnym miejscem dla naszych dzieci . Częste bójki , palenie papierosów na birczy jak i w szkole , przeklinanie , przeszkadzanie na lekcjach na co nauczyciele nie reagują !!! Wszystkie problemy stwarzaja uczniowie ? - nie jestem tego pewien . SZKOŁA JEST BIEDNA CHOĆ

Re: gimnazjum w birczy

Jaka jest w końcu prawda ? Cudowne miejsce nauki, czy przechowalnia - szkoła przetrwania ?

GIMNAZJUM W BIRCZY (początek wątku)

Co sądzicie o zachowaniu uczniów w gimnazjum w birczy?? Ostatnie afery w gimnajum ; -Bomba

Re: DNI BIRCZY

a czy "dog-55" był pierwszy raz na takiej imprezie w birczy? jesli tak to wiedzial dog jak wygladaja imprezy u nas.... nie trzeba bylo zabierac swoich znajomych... a nie osoba teraz sie martwi zdaniem znajomych... moim zdaniem dogu-55 nie masz racji czepiajac sie wojta za to ze niepełnoletnie

Re: DNI BIRCZY

KULTURY, ponieważ u nas na każdej imprezie priorytetem jest bufet. Czy władze gminy i radni to widzą? Jeżeli wójt w swoim programie przed wyborami zakładał, że będzie imprezował w całej gminie i rozpijał młodzież to wypełnił ten punkt w 100%.

Re: Osiągnięcia Gimnazjum w Birczy

przeciwnikdarino1 zdecyduj się w jednym z wcześniejszych wątków ostro krytykujesz gim. w birczy a w kolejnym wychwalasz osiągnięcia uczniów .Coś nie tak ?

DOŻYŁKI W BIRCZY 2005 - jest program !

„Malwinki” z Gimnazjum w Birczy - występ zespołu ludowego „Babiczanki” z Babic - występy artystyczne młodzieży z terenu Gminy Bircza 20.00 – zabawa taneczna z zespołem „Brawo-Trans” Imprezy towarzyszące: - bufet z napojami, art. spożywczymi, słodyczami - kiełbasa z grila i

Re: Dyrektorka gimnazjum jest super

...malkontencica swiete slowa tyczy sie to rowniez pana zastepcy...jak pamietam to edukacja w birczy posiadala i po czesci jeszcze posiada niwiele pedagogow z prawdziwego zdarzenia - cieple slowa moge powiedziec o zaledwie 3-4 szkoda ...pozdrawiam

Jak ma sie rozwijac kultura w Birczy skoro.... (początek wątku)

jezeli pan X potrezbuje sprzetu (naglosnienie, perkusje) na swoje wlasne prywatne potrzeby (np. wesela) to gimnazjum w birczy nic nie ma przeciwko a jezeli mlodziez birczanska napisala petycje do dyrektora gimnazjum o wypozyczenie sprzetu na koncert to ich olano z gory na dol ale wszyscy

Re: niezrealizowana obietnica wójta

z obietnic chodnik to małe piwo gdzie hala sportowa , dalsza częsć rozbudowy gimnazjum /uzdrowisko , hotel wodociągi w birczy muzeum , zalew w Malawie i jeszcze wiele innych o których nie pamietam .

Re: Kampania "Zachowaj Trzeźwy Umysł" ?

o problemach w gimnazjum w birczy wiadomo od dawna tylko sprawa jest ukrywana przez ze tak powiem kon by sie usmial obecnego dyrektora pana W.B. no i zacna pania dyrektor M.B. ktora jest mowiac prost pionkiem w rekach zastepcy ,tylko takie rzeczy to w birczy sie moga dziac w szkole panuje

Re: Kampania "Zachowaj Trzeźwy Umysł" ?

Wszystko jest zle prowadzone, ponieważ zakazany owoc najlepeiej smakuje!!! Jako przykład moge podac działania władz gimnazjum w birczy. Za czasów poprzedniego wicedyrektora, uczniowie byli rzekłbym bardziej zdyscplinowani. Nie było bynajmniej takich przypadków jak teraz; ostatnio idąc

Re: Oświadczenie Wojciecha Bobowskiego

oręndownikiem w kadencji 98 - 02 zmian kadrowych i to był główny temat wielu sesji Rady Gminy. jeśli Pan może niech Pan odpowie co zostało Panu obiecane za poparcie P. Józefa Ż???? O ile pamiiętają mieszkańcy Birczy to Pan chciał skierować do prokuratury sprawę budowy gimnazjum, czym teraz szczyci sie P