witam! moja mała od kilku dni ma spoconą /mokrą/ główkę i szyję - z tyłu.Czasami to nawet bardzo. Co to może być? -- pozdrawiam Gosia ______________________________________ Zuzia forum.gazeta.pl/forum/72,2
A jeśli dodatkowo jest niemowlaczkiem ( nie piszesz nic o wieku malutkiej) to zgłoś to lekarzowi - możliwe, że to niedobór witaminy D3. -- beba2
Gość portalu: omnipotentny napisał(a): > w porządku - idź i powiedz im: miejcie sobie swój popęd, ale nie uprawiajcie > seksu. ciekawe, jak zareagują. A dlaczego niby dorosli ludzie maja nie uprawiac seksu, skoro maja na to ochote? Bo co? Bo ty sobie tak wymysliles w swojej chorej
> A dlaczego niby dorosli ludzie maja nie uprawiac seksu, skoro maja na to ochote > ? czyli chlopak w dniu 18-stych urodzin i 50-latek moga uprawiac seks, bo sa dorośli. > Bo co? Bo ty sobie tak wymysliles w swojej chorej glowce? nie, nie JA sobie wymyśliłem, tylko przy
Mam 2,5 miesieczną córeczkę,która nie chce leżeć na brzuchu i chyba dlatego ma płaska główkę.Czy kładąc ją na boku lub na brzuszku główka może się odkształcić?
Dzięki za odpowiedzi!\nPomacałam swoją głowę nie jest za okrągła !!!!!\nCóreczka podobna do mnie!\nAnia.
Na to pytanie można odpowiedzieć tylko wtedy kiedy widziało sie dziecko. To, że nie ciągnie główki w tym wieku jest nieprawidłowe i rozmiar główki nie ma nic do rzeczy.Najlepiej pokazać dziecko specjaliście.
Witam wszystkich! Trochę się martwię - ponieważ na usg glówka dziszusia jest większa o jakieś 1,5 tygodnia od reszty cialka. Glówka ma 35 tyg, a reszta na 33t3d. Lekarz mówi że tak czasami się zdarza, i żeby się nie martwić. Ale wiadomo trochę mi to nie daje spokoju?! Czy któraś z Was
Ja jestem w 30 tygodniu od 20 tego moja słodka Alicja ma wszystkie wymiary zgodne ze swoim wiekiem oprócz kości udowej która jest "starsza" od reszty średnio 2-3 tygodnie.Też się wystraszyłam ale mój gin powiedział,żeto nic złego i rośnie sobie koszykarka wysoka.Myślęże u Ciebie jest podobnie pe
Czesc dziewczyny. Wlasnie wrócilam od ginekologa. Jestem w 36 tygodniu ciazy i lekarz powiedzial ze mój synus jest ulozony prawidlowo (tzn glówka w dól, lezy juz tak praktycznie od 2 miesiecy ;), ale troche za wysoko jak na ten etap ciazy. Mówil, ze to pewnie przez to ze biodra mi sie jeszcze
Właśnie wróciłam od lekarza, wszystko jest ok :) Mam nadzieję że zejdzie niżej, bo od wczoraj boli mnie spojenie łonowe, lekarz mówił że pewnie próbuje odpowiednio się już obniżyć :) Jestem w 36 tc, a mała waży 3200, choć mój lekarz myślał że będzie około 3500 (tak mu się wydawało po "wymacani
Witam, mam 2 tygodniowego synka, poczatkowo po kapieli smarowalam mu glowke oliwka Nivea,ale wyskakuja mu krostki i przestalam.Czy powinnam smarowac czym innym, czy po prostu zostawic normalnie do wyschniecia? (myje mydelkiem dla dzieci Nivea na razie, jeszcze nie szamponem). Dziekuje za odpow
Myślę, że jednak powinnaś smarować główkę oliwką. Może zmienisz na penatena (podobno najmniej uczulają). Zastanawiam się jednak, czy to faktycznie uczulenie. Moja mała też miała na początku wysypkę na główce i buźce, ale to był tzw. trądzik niemowlęcy. Jak miała chyba 6 tygodni, to minęło.
Witam, chcę się nauczyć fryzjerstwa amatorsko (rodzinę uszczęśliwię ;p ) i marzę o główce fryzjerskiej/treningowej. Jaką wybrać? Szukałam na forach, ale nie wiele znalazłam informacji. Czy naturalne są lepsze od sztucznych? Chcę się uczyć głównie upięć i warkoczyków i nie wiem czy sztuczne ma
no najlepsze włosy naturalne - wiadomo! i powiem, że warto zainwestować w dłuższe włosy, bo od razu więcej możliwości - zawsze można podciąć jakby co, a koka czy upięcia z krótkich i tak nie da się zrobić :-) i pamiętaj, by były od razu z uchwytem, bo potem nie jest tak łatwo dopasowac uchwyt. a
Hej kupilismy małej fotelik Be Safe IZI Combi 3 Isofix, czyli dość dobra wersja - fotelik montowany tyłem do kier jazdy i wszystko byłoby ok gdyby nie to ze jak młoda uśnie opada jej do przodu główka ??? Fotelik jest prawidłowo zamontowany, pozycja najbardziej odchylotna ( i tak b. pionowa)
Jak opada so przodu to może pomysle czy nie kupic jej takiego rogala na szyję i wtedy głowa będzie miała podparcie.. hmm nic innego nie przychodzi mi do glowy. Tak to mniej więcej wygląda (aukcja przypadkowa): pt., 04-06-2010 Forum: Niemowlę Wątek: Re: fotelik 9-18 opada glówka
chyba, że nie będzie trafiać, albo walić w siatkę. Może też krzywo stanąć :)