23 wyników w czasie 73 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Glutmanina

weź no włącz sobie jakieś sprawdzanie pisowni albo cofnij się do którejś ze szkół, boś za szybko ukończyła i Cię pisać nie zdążyli nauczyć. A poza tym fajny nick - glut... Pasuje jak ulał do poglądów. -- Nie martw się, umrzeć zawsze zdążysz ;)

Re: tez tak mialam

glutmanina napisała: > > ciekawe zai le iwecej mu zaporponowali > nop bo o 100 nie ksoczylo > co taki budowlneic po mechaniczej, czy gornik po hucie mzoe robic do jasnej cia > snej > zapi...rdalac glutmanina...nic nie skumała z twojej wypowiedzi....Nie umiesz

Re: czy to jest nomralne

glutmanina napisała: > ja to ja > troche inna półka > ale reszta ludzi tak ciągnie kosztem swoich dzieci.. :D:D:D:D:D:D

Re: czy to jest nomralne

miska_malcova napisała: > a tu wątek gluta o nicnierobieniu :) > > forum.gazeta.pl/forum/w,567,122279384,122344230,Glutmanina.html Miska dzieki, że wkleiłaś