partnera do dyskusji w rozmowie o muzyce. To i te wszystkie przyjemności dla twojego syna dlatego, że jako 5-latek powiedział, że chce grać na saksofonie. I to w momencie matury, w momencie gdy go rzuciła dziewczyną i po to, żeby dostać świstek (o który nikt go nigdy nie spyta). Weź, powiedz synowi
A jakby bylo lat 16 i zabilby sprawca mający 15 lat i 10 miesięcy to pytałabyś "dlaczego nie można orzec dożywocia dla 15-latka, w końcu co zmienią 2 miesiące???" A jakby bylo od 15 lat to "dlaczego nie dla sprawcy w wieku 14 i 11 miesiecy, bo co zmieni miesiąc?" I tak dalej i tym podobne. Zabawa
pozostałe 3 W kolejce czeka seria Szkoła szpiegów Stuarda Gibbsa. Bohaterem jest chyba 12 latek ale moja starsza to czytała mając 9 lat i dla tego wieku spokojnie (rok temu wydali 10 tom i z ciekawosci doczytała go). Ten sam autor napisał też serię ksiązek Sledztwo w kosmosie. Polecam też serię Ferajna ze
szmytka1 napisała: > Połowa listopada, a tu cisza. Ja w tym roku potrzebuję pomysłu dla 18latka. Słu > chawki ma, powerbank ma, ps ma nawet 2 i małą konsolę, maszynki do golenia że 2 > . Co innego z elektroniki, bo nie jestem na bieżąco? Telefon ma roczny i następ > ny to
Połowa listopada, a tu cisza. Ja w tym roku potrzebuję pomysłu dla 18latka. Słuchawki ma, powerbank ma, ps ma nawet 2 i małą konsolę, maszynki do golenia że 2. Co innego z elektroniki, bo nie jestem na bieżąco? Telefon ma roczny i następny to już raczej kupuje sobie sam. Rok temu dostał puzzle z
Otóż to. Psy nie muszą bać się właściciela, mogą bać się samego samochodu, mogą mieć chorobę lokomocyjną. Miałam psa, dla którego nawet podróż do weterynarza przyjmującego 3 km dalej była okupiona wielkim stresem i rzyganiem; dalsze wyjazdy w ogóle nie wchodziły w grę, bo zwierzak po prostu się
1. wyjście do kina na Minecraft 2może książka z serii historia bez cenzury 3kolejny tom ulubionej fantastycznej serii, albo jakaś zupełna nowość 4.bardzo fajna gra planszowa stratego ( uwaga dla 2 osób)
najpierw samo potem z 1 i z dwojka dzieci 7 lat roznicy i dla 3latka to nie polecam wyzszej temperatury jak 25-26stC. Jezeli to pierwszy lot to proponuje dac gumisie na start i na czas kiedy samolot bedzie schodzil do ladowania - rzucie pomaga na uszy. U nas dzieci nie maja tabletow ani telefonow bo dbamy
przykładowi reprezentanci: Gniewomir, Tomisława (10) MAM 3 LATKA, 3 I PÓŁ ...i tak mi już zostanie na wieki, dzięki wielkie mamusiu i tatusiu przykładowi reprezentanci: Tosia, Franek (11) PROMINENTNA PROGENITURA czyli moja latorośl zna łacinę i gra na harfie przykładowi reprezentanci: Teodozjusz
Jestem rocznik 78, Byłam bardzo "odpowiedzialnym" (haha) dzieckiem, zostawiana byłam od 6 roku życia (zerowka). Mama, jako samotnych rodzic, dostawała te nocki po znajomości, tzn, albo była w domu, albo szła na 19 i wracała po 7. Pamięć mi podpowiada, że co 2 nockę pracowała. Strasznie się bałam
. > Hm... Do 22 to bardzo krótko. Moj prawie, prawie 18-latek (za kilka tygidni) wraca dobrze po polnocy (dzis ok 2 w nocy wrocil). Nie piszę, se tak ma byc, ale w jego towarzystwie to norma, 22 byla grana gdy mial 15 lat.