16 wyników w czasie 32 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Endokrynolog dziecięcy - Warszawa

dr Grajewska-Ferens przyjmuje w Warszawie dzieci i dorosłych w Luxmedzie w Jerozolimskich 162 chyba ale na pewno musza być i inni :) -- Nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągniecie go wymaga czasu ... czas i tak upłynie!

dr Grajewska-Ferens - Wawa

Polecam p. dr Grajewską-Ferens. Przyjmuje w przychodni przyszpitalnej na Niekłańskiej i Litewskiej. Chodzę do niej z dwójką dzieci (8 i 4 lata) i jak na razie jestem zadowolona.

Re: Grajewska-Ferens

Tak, od kilku miesięcy leczę u niej córkę i siebie - jako endokrynologa, bo przyjmuje też jako zwykły pediatra. Mogę polecić. Zleciła córce badania, o których w CZD nikt nie pomyślał, a ona tak.

Re: Grajewska-Ferens

jeżeli ktoś woli prywatnie, to proszę n ae-maila etnooo@interia.pl

Re: Lux-med Gdańsk do kogo najlepiej?

W Lux-medzie przyjmują: Babińska Olejniczak Beata, lek. med. Brzezińska Barbara, dr n. med. Bulwa Jacek, lek. med. Chahrour Ali, lek. med. Czaplińska-Kałas Hanna, lek. med. Drozd Ewa, dr n. med. Fichna Piotr, dr hab. n. med. Grajewska-Ferens Magdalena, dr n. med. Grudzień-Wolak Anna, dr n

Re: Prosze o interpretację wyników synka:)

Dziękuję za odpowiedź udało mi się umówić na 24 do Pani grajewskiej-Ferens czytałam na forum pozytywne opinie więc mam nadzieję, że ona będzie trochę mądrzejsza jeśli nie pojadę do CZD. Pozdrawiam -- „ … mów dziecku, że jest dobre, że może, że potrafi …” J. Korczak

Re: endokrynolog dziecięcy Warszawa

byismy u kilku endokrynologów, polecić mogę dr Grajewska-Ferens , przyjmuje prywatnie w fundacji Zdrowie na Niekłańskiej, jak również dr Rogozińską, prywatnie w Medicover.

Re: Lux Med pediatra-poradźcie

matizka napisała: > mnie kiedys bardzo pasowala dr Burc na Ursynowie - ale ja krotko > chodzilam z dziecmi do Luxmedu; aha jeszcze dawniej byla taka pani > costam Ferens, ale ona czesciej przyjmowala jako endokrynolog > dzieciecy niz pediatra Grajewska-Ferens o ile

Re: Endokrynolog na Litewskiej

W szpitalu na Niekłańskiej w poniedziałki i wtorki przyjmuje p. dr Grajewska-Ferens. Tylko nie wiem jak jest z zapisami. Telefon do rejestracji: 509-84-13 509-82-55 AW

Re: Mami????

. tyle. wydawała się ok. wiem, że dr Grajewska_Ferens (to ta ;-) wywodzi się z tej samej kliniki. leczy u niej dziecko znajoma i jest "zadowolona", nie stosuje jodu.

Mami????

dr Magdalena Grajewska-Ferens ---to ta Grajewska o kt pisałaś i do kt. się wybierasz? Jedna uwaga - jeśli to ta sama - to wywodzi się z Kliniki Pediatrii i Endokrynologii AM, kt szefowała Pani Prof. Rymkiewicz... Daj znac koniecznie - jak było! Pozdrawiam Powtórzę pytanie - co

Re: A jak dotrzec prywatnie do dr Szymborskiej?

Możesz iść do szpitala na Niekłańską, tam przyjmuje pani dr M. Grajewska-Ferens w pon i wt od 12.30 do 16.00. Zapisy rano jest 15 numerków. Rejestracja jest od 7.30 ale trzeba troche wcześniej być żeby się dostać. Ja tez zapisuje się do IMiD-u, ale takie kolejki, że w między czasie poszliśmy