nie problem, to ja w kuchni, salonie i w przedpokoju mam jakis chropowaty gres (nie pytajcie, mieszkanie wynajmowane, nie mialam wplywu), i na co dzien myje mopem parowym i starczy. Natomiast daw razy w doku twarda szczotka na kiju, zeby domyc te wszystkie nierownosci i fugi. Zaplakac sie mozna
niż płytki, łatwo się myje i nic nie pęka, nawet jak coś ciężkiego spadnie. Co do poziomów w domu – u nas kładliśmy duże formaty gresu i glazurnik chwalił, że wylewka zrobiona „jak stół”, więc odeszło nam sporo kosztów na wyrównywanie podłoża. Fajnie, że dojeżdżają w każde miejsce (my budowaliśmy się
byłam zdziwiona. W tym warszawskim mieszkaniu to jest na pewno parkiet, wystarczy porównać podłogę w salonie i w kuchni, nie da się tak dobrać gresu i byłby dużo bardziej jednolity. Wygląda ładnie, ale moim zdaniem niepraktyczne rozwiązanie. Natomiast co do ergonomii kuchni to się czepiasz, jak i
Podłogówka wyklucza niestety lity parkiet, warstwowy nie każdy można podłożyć i nawet przy warstwowym przeznaczonym teoretycznie do odgrzewania podłogowego, straty energii są większe niż przy mikrocemencie, gresie czy panelach winylowych/wykładzinach naturalnych typu linoleum. To jedyna rzecz z
Mam deskę warstwową w domu, na podłogówce. Nie dzieje się z nią nic z cyklu szpar czy innych problemów zw z temperaturą. Jest ciepła, przewodzi jak trzeba. Jednak to jest dość delikatna podłoga, przy wejściu na taras mam dywanik. Kuchnia i przedpokój jednak w gresie. Mojemu psu też leci z pyska
fakturę drewna więc żadnych rys nie widać, jest w jednym miejscu w kuchni małe wgłębienie ale upadła mi pokrywka żeliwna więc gres by pewnie pękł a drewno też miało dziurę. Mają jedną wadę, były dość drogie, kupiłabym w tej cenie bez problemu dobry parkiet drewniany.
Potrzebowałam 4 baterie i części do montażu podtynkowego, to zmieściło się bez problemu to auta, przy oszczędności rzędu paru tysięcy PLN, koszt benzyny był nieznaczny. Wiadomo że mąż nie jechałby 500 km żeby zaoszczędzić 100 PLN na baterii za 300 PLN. Gres zamówiłam z Włoch, razem z transportem
To jest jakiś pomysl. Niby jest tam piękny deweloperski gres. Ale gdyby się dało właśnie jakoś przedłużyć tę podłogę. Bo pionowa szpara te 10 cm to byłby już mniejszy problem. Do wymyślenia. Tych szyb jest kilka. Nie pamietam co ile cm jest te profil, ale wiecej niż co 60 cm. Bo myslalam o donicach
To nie od bolu piet no wez. Cala moja trojka nigdy nie nosila kapci, my - rodzice zreszta tez nie. Nawet zadnych nie posiadamy. Na dole mamy w domu gres...od tego stopy nie bola. Serio masz problem z chodzeniem po drewnianej podlodze? 🤔 -- Der Ossi ist schlau und stellt sich dumm, der Wessi
1. Ogromny wybór nie tylko kosmetyków, ubrań czy produktów żywnościowych ale też (z mojego ostatniego doświadczenia) sprzęt AGD, wszystko do wykańczania mieszkania: od farb przez podłogi i gres/glazura/terakota. Nawet kleje do glazury wylewki czy farby do wyboru do koloru. 2 nie tylko czynne knajpy