21 wyników w czasie 77 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Czy GYNO-FEMIDAZOL jest na recepte??

na receptę.

Czy GYNO-FEMIDAZOL jest na recepte?? (początek wątku)

Przed wakacjami lekarz przepisal mi gyno-femidazol aby zwalczyc uporczywe uplawy. Od razu pomoglo. Od kilku dni problem z uplawami powtorza sie..uzylam ostatnich 2 tabletek gyno-femidazolu i widze ze pomaga. Chcialabym ich uzyc jeszcze przez 3 dni dla pewnosci. Moze ktos wie czy kupie gyno-femidazol

Re: STAVERAN 40, GYNO-FEMIDAZOL, MYDOCALM

Nasza wspaniała czujna moderatorko już wyjaśniam - to tabletki i czopki przepisywane kobietom w ciąży i po porodzie przez ginekologa. Nie chce opisywać ich właściwości bo wydaje je się z przepisu lekarza. Jeśli ktoś ma receptę albo używa na bierząco będzie wiedział o co chodzi. Tak jest

Re: bez recepty na pieczenie w pochwie, doradźcie

Ja kupuję Gyno-Femidazol(dopochwowy), Gynalgin(dopochwowy) lub Nystatyna (dopochwowa). Do tego Clotrimazol w kremie. We Wrocławiu, gdzie mieszkam nie dostaję bezrecepty ale kupuje w mniejszych miejscowościach bez problemu. Pozdrawiam ps. pamiętaj, 2-3 tygodnie systematycznego leczenia bo

Re: Jak długo można brać nystatynę?

U mnie to samo. Brałam już Nystatynę, brałam Natamycynę, brałam Sterovag, teraz lekarz przepisał Gyno-Femidazol. Mam 16tc. Spróbuj Sterovag,a nuż pomoże, jest bez recepty. W 2 trymestrze można już brać Gyno-Femidazol (na Rp.) lub lekarz da Ci coś innego. Stałe branie Nystatyny do niczego nie

Re: liczne grzyby w pochwie - ratunku

Nie, na receptę.Gyno-pevaryl-35zł,(nie ma odpowiednika polskiego),Gyno- Femidazol-ok.6 nie pamietam ,ale tani,poniewaz to polski lek.

Re: NYSTATYNA - czy ktoras z Was stosowala w ciaz

Mnie gyno-femidazol uczulił. To nie było lekkie pieczenie, ale upiorny świąd przez ponad 1 godz. Nie mogłam spać w nocy (globulkę zakładałam na noc). NYSTATYNA jest na receptę (niestety).

Re: Co Wam pomogło na grzybicę?

Clotrimazol w kremie jest do zewn. stosowania i dostaniesz bez recepty. Globulki sa na recepte. Ja stosowalam zewnetrznie krem, dodatkowo globulki Gyno- Femidazol i przeszlo. Na oslone flory bakteryjnej pijcie jogurty lub lactovigatal. I zewnetrznie stosowalam tez tantum rosa. Przeszlo i mam

Re: Ból i świąd w okolicach pochwy i podczas stos

Rozumiem, niestety takie mamy dziś realia jeśli chodzi o naszą służbę zdrowia :/ Ja gdy mam stan zapalny stosuję dopochwowo Gyno-femidazol i Gynalgin. Pewnie są na receptę. Przemywaj się Tamtum-Rosa i jedz dużo jogurtów.

Re: czy są tańsze odpowiedniki tych leków na grzy

- Femidazol - nie stosowałam w ogóle, pevaryl dostałam krem ale jeszcze nie wykupiłam bo mam to na osobnej recepcie. ale mam nadzieje ze po tym co mam przejdzie...:) pozdrawiam

Re: Znowu o grzybicy

monika.antepowicz napisał(a): > Upławy grzybicze sa białe serowate- a więc takie, jak Pani opisuje. Zarówno > Gyno femidazol jak i Pimafucort sa skuteczne w leczeniu grzybicy.MA A gyno-feminazol to co iczy na receptę? A pimafucort w jakiej postaci?

1 2 3