na receptę.
Przed wakacjami lekarz przepisal mi gyno-femidazol aby zwalczyc uporczywe uplawy. Od razu pomoglo. Od kilku dni problem z uplawami powtorza sie..uzylam ostatnich 2 tabletek gyno-femidazolu i widze ze pomaga. Chcialabym ich uzyc jeszcze przez 3 dni dla pewnosci. Moze ktos wie czy kupie gyno-femidazol
Nasza wspaniała czujna moderatorko już wyjaśniam - to tabletki i czopki przepisywane kobietom w ciąży i po porodzie przez ginekologa. Nie chce opisywać ich właściwości bo wydaje je się z przepisu lekarza. Jeśli ktoś ma receptę albo używa na bierząco będzie wiedział o co chodzi. Tak jest
Ja kupuję Gyno-Femidazol(dopochwowy), Gynalgin(dopochwowy) lub Nystatyna (dopochwowa). Do tego Clotrimazol w kremie. We Wrocławiu, gdzie mieszkam nie dostaję bezrecepty ale kupuje w mniejszych miejscowościach bez problemu. Pozdrawiam ps. pamiętaj, 2-3 tygodnie systematycznego leczenia bo
U mnie to samo. Brałam już Nystatynę, brałam Natamycynę, brałam Sterovag, teraz lekarz przepisał Gyno-Femidazol. Mam 16tc. Spróbuj Sterovag,a nuż pomoże, jest bez recepty. W 2 trymestrze można już brać Gyno-Femidazol (na Rp.) lub lekarz da Ci coś innego. Stałe branie Nystatyny do niczego nie
Nie, na receptę.Gyno-pevaryl-35zł,(nie ma odpowiednika polskiego),Gyno- Femidazol-ok.6 nie pamietam ,ale tani,poniewaz to polski lek.
Mnie gyno-femidazol uczulił. To nie było lekkie pieczenie, ale upiorny świąd przez ponad 1 godz. Nie mogłam spać w nocy (globulkę zakładałam na noc). NYSTATYNA jest na receptę (niestety).
Clotrimazol w kremie jest do zewn. stosowania i dostaniesz bez recepty. Globulki sa na recepte. Ja stosowalam zewnetrznie krem, dodatkowo globulki Gyno- Femidazol i przeszlo. Na oslone flory bakteryjnej pijcie jogurty lub lactovigatal. I zewnetrznie stosowalam tez tantum rosa. Przeszlo i mam
Rozumiem, niestety takie mamy dziś realia jeśli chodzi o naszą służbę zdrowia :/ Ja gdy mam stan zapalny stosuję dopochwowo Gyno-femidazol i Gynalgin. Pewnie są na receptę. Przemywaj się Tamtum-Rosa i jedz dużo jogurtów.
- Femidazol - nie stosowałam w ogóle, pevaryl dostałam krem ale jeszcze nie wykupiłam bo mam to na osobnej recepcie. ale mam nadzieje ze po tym co mam przejdzie...:) pozdrawiam
monika.antepowicz napisał(a): > Upławy grzybicze sa białe serowate- a więc takie, jak Pani opisuje. Zarówno > Gyno femidazol jak i Pimafucort sa skuteczne w leczeniu grzybicy.MA A gyno-feminazol to co iczy na receptę? A pimafucort w jakiej postaci?