Ile punktów zaliczało na Twardej?
orginały złożyc i co z tego? Nie wiadomo ilu kandydatów będzie lepszych tzn np. z punktami konkursowymi. Wszystko okaże sie 6 lipca dopiero...
dzieki za wasze opinie. A czy ktos wie do ilu gimnazjów moge zdawac - czy sa jakies ograniczenia? Troche mnie przeraza to ze na Twardą nie dostali sie ze srednia 5.5 i 39 pkt na sprawdzianie... A przemeldowac sie nie mam do kogo , brak cioci w okolicy...
zawsze wszystko ci wytłumaczy). W szkole istnije wiele kółek zainteresowań. Nauczyciele naprawde świetni, wymagaja ile trzeba, ale bez przesady. Co prawda nigdy nie jest tak kolorowo, wiec musimy nosic krawaty i biale koszule (ale tylko w poniedziałki i jakies uroczystości), indentyfikatory ze zdjeciem
Jaką średnią trzeba było mieć i ile punktów z egzaminu, żeby się dostać do tego gimnazjum? Jaka panuje tam atmosfera?
Tak po pierwsze to nie chcę być chamska, ale jak w styczniu wyliczyłaś tak dokładną srednią ? Oprócz tego dochodzą punkty z egzaminu których niewiadomo ile dostanie (no chyba że to też już w styczniu wyliczyłaś) A tak na marginesie to uczęszczałam do tej szkoły i nwm skąd słyszałaś aż tak
Proszę o informację, ile trzeba było mieć punktów z egzaminu po 6 klasie i testu uzdolnień językowych oraz jakie oceny na koniec roku, aby można było dostać się do klas dwujęzycznych w tych gimnazjach w 2006 roku.
droga ciekawa jestem ile punktów Pan by otrzymał). Średnia powyżej 5,45 również nie zdarza się często - wystarczy, że dziecko ma np. dwie czwórki z plastyki i muzyki lub W-F. Spełnienie tych wszystkich warunków jest mało prawdopodobne i myślę, że wiedzą o tym rozsądni dyrektorzy szkół, dla
jak pisalam nie orientowalam sie w cenach, jedynie opinie o niej dobre slyszalam wow, to faktycznie jest kupa kasy :/ ceny wyzsze niz za studia czesto :/ wole nie myslec ile chca za chodzenie tam do liceum... p.s. z tego wynika, ze bylysmy sasiadkami do niedawna ;)
Rockii, a czy wiesz ile ta koleżanka miała punktów ze sprawdzianu szóstoklasisty, testu predyspozycji i ile punktów łącznie? I czy miała jakieś dodatkowe osiągnięciu typu finalista? (Chyba, że była laureatką?)
rozumiem, że pisząc o punktach miałaś na myśli punkty z testu predyspozycyjnego - ile trzeba było mieć we władku, by się dostać?
(3 pkt), 2(2 pkt) i następujące przedmioty: a. język polski b. język obcy obowiązkowy c. matematyka d. historia e. przyroda - osiągnięcia w konkursach przedmiotowych (z klas 4-6) max. 10 pkt. Próg był dość niski, dużo niższy niż się spodziewałam - o ile pamiętam chyba ok. 66 pkt. W klasie
Jeśli mowa u uczelniach prywatnych, to w Warszawie godna uwagi jest jeszcze Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej, tylko czesne mają wywindowane ho ho. :P Ja bym coś mogła kombinować z prawem, bo mam w rodzinie prawników, ale cóż nic na siłę zrobić nie można, na zaoczne nie pójdę, bo po zaocznych
ile trzeba mieć punktów, zeby sie tam dostać? Z tego co czytałam liczą się te ważne przedmioty + punkty z egzaminu szóstoklasistów + zachowanie + osiągnięcia. Syn ma 94 pkt ma szanse się tam dostać?