149 wyników w czasie 136 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Gimnazja dwujęzyczne - Warszawa

Ile punktów zaliczało na Twardej?

Re: Gimnazja dwujęzyczne - Warszawa

orginały złożyc i co z tego? Nie wiadomo ilu kandydatów będzie lepszych tzn np. z punktami konkursowymi. Wszystko okaże sie 6 lipca dopiero...

Re: gimnazja w Warszawie

dzieki za wasze opinie. A czy ktos wie do ilu gimnazjów moge zdawac - czy sa jakies ograniczenia? Troche mnie przeraza to ze na Twardą nie dostali sie ze srednia 5.5 i 39 pkt na sprawdzianie... A przemeldowac sie nie mam do kogo , brak cioci w okolicy...

Re: gimnazja w Warszawie

zawsze wszystko ci wytłumaczy). W szkole istnije wiele kółek zainteresowań. Nauczyciele naprawde świetni, wymagaja ile trzeba, ale bez przesady. Co prawda nigdy nie jest tak kolorowo, wiec musimy nosic krawaty i biale koszule (ale tylko w poniedziałki i jakies uroczystości), indentyfikatory ze zdjeciem

Gimnazjum nr 72 w Warszawie (początek wątku)

Jaką średnią trzeba było mieć i ile punktów z egzaminu, żeby się dostać do tego gimnazjum? Jaka panuje tam atmosfera?

Re: Gimnazjum nr 72 w Warszawie

Tak po pierwsze to nie chcę być chamska, ale jak w styczniu wyliczyłaś tak dokładną srednią ? Oprócz tego dochodzą punkty z egzaminu których niewiadomo ile dostanie (no chyba że to też już w styczniu wyliczyłaś) A tak na marginesie to uczęszczałam do tej szkoły i nwm skąd słyszałaś aż tak

gimnazjum Batorego, Żmichowskiej w Warszawie (początek wątku)

Proszę o informację, ile trzeba było mieć punktów z egzaminu po 6 klasie i testu uzdolnień językowych oraz jakie oceny na koniec roku, aby można było dostać się do klas dwujęzycznych w tych gimnazjach w 2006 roku.

Re: Gimnazjum w Warszawie

droga ciekawa jestem ile punktów Pan by otrzymał). Średnia powyżej 5,45 również nie zdarza się często - wystarczy, że dziecko ma np. dwie czwórki z plastyki i muzyki lub W-F. Spełnienie tych wszystkich warunków jest mało prawdopodobne i myślę, że wiedzą o tym rozsądni dyrektorzy szkół, dla

Re: Gimnazjum w Warszawie- ranking

jak pisalam nie orientowalam sie w cenach, jedynie opinie o niej dobre slyszalam wow, to faktycznie jest kupa kasy :/ ceny wyzsze niz za studia czesto :/ wole nie myslec ile chca za chodzenie tam do liceum... p.s. z tego wynika, ze bylysmy sasiadkami do niedawna ;)

Re: Gimnazjum im. Stefana Batorego w Warszawie

Rockii, a czy wiesz ile ta koleżanka miała punktów ze sprawdzianu szóstoklasisty, testu predyspozycji i ile punktów łącznie? I czy miała jakieś dodatkowe osiągnięciu typu finalista? (Chyba, że była laureatką?)

Re: Gimnazjum im.Władysława IV w Warszawie

rozumiem, że pisząc o punktach miałaś na myśli punkty z testu predyspozycyjnego - ile trzeba było mieć we władku, by się dostać?

Re: Gimnazjum im.Władysława IV w Warszawie

(3 pkt), 2(2 pkt) i następujące przedmioty: a. język polski b. język obcy obowiązkowy c. matematyka d. historia e. przyroda - osiągnięcia w konkursach przedmiotowych (z klas 4-6) max. 10 pkt. Próg był dość niski, dużo niższy niż się spodziewałam - o ile pamiętam chyba ok. 66 pkt. W klasie

Re: ile pkt. na socjologie?

Jeśli mowa u uczelniach prywatnych, to w Warszawie godna uwagi jest jeszcze Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej, tylko czesne mają wywindowane ho ho. :P Ja bym coś mogła kombinować z prawem, bo mam w rodzinie prawników, ale cóż nic na siłę zrobić nie można, na zaoczne nie pójdę, bo po zaocznych

Re: Gimnazjum nr 18 im.Paderewskiego-Warszawa

ile trzeba mieć punktów, zeby sie tam dostać? Z tego co czytałam liczą się te ważne przedmioty + punkty z egzaminu szóstoklasistów + zachowanie + osiągnięcia. Syn ma 94 pkt ma szanse się tam dostać?

1 2 3 4 5 6