proszę o podpowiedź co powinnam mieć w swojej apteczce na wypadek ran, zadrapań itp. dla 1,5 rocznego dziecka. Zaczyna duużo biegać po podwórku, wkrótce z gołymi nogami, więc na wypadek upadków jak zabezpieczać rany, czym przemywać, jakie plastry są najlepsze?
Swietne pytanie. Uświadomiłaś mi, że zbliża się lato i sezon urazowy, a moja apteczka - w zasadzie to jej nie mam. Chętnie też dowiem się jakie macie sprawdzone specyfiki. Pozdrawiam
one od wieków! (7) Grzechów młodości mojej i przestępstw moich nie pamiętaj, Przez wzgląd na łaskę twoją pamiętaj o mnie, Przez wzgląd na dobroć twoją, Panie. (8) Pan jest dobry i prawy, Dlatego wskazuje drogę grzesznikom. (9) Prowadzi pokornych drogą prawa I uczy ich drogi swojej. (10
Gdy po raz kolejny upadam, przypominam sobie, że "Ten, który rozpoczął w Was dobre dzieło,będzie je też pełnił aż do dnia Chrystusa Jezusa." (Filipian 1:6) A chyba najczęściej powtarzam sobie ten werset: "Nie troszczcie się o nic, ale we wszystkim w modlitwie i błaganiach z
Tak naprawdę dobra passa Hiszpanii zaczęła się nie wcześniej niż w latach 2000 - 2001. Lata dziewięćdziesiąte były faktycznie ciężkie dla tamtejszej gospodarki, o czym nie tylko donosili ekonomiści. O biedzie i bezrobociu powstawały filmy i piosenki. Dopiero unijne pieniądze i inwestycje w
Spacyja, i jak, już zdecydowałaś? Plastry mogą być chyba pomocne. Mój znajomy kupił tylko jeden i przykleił na noc. Rano wstał i nie musiał zapalić, a następnego dnia poradził sobie sam. Nie pali już dwa lata. Ponieważ bardzo długo nie robiłam żadnych postępów jeśli chodzi o rzucenie palenia
Witam, mam pytanie do tych co rzucali palenie przy pomocy plastrów - jakie lepsze?? Wiem, że są Niquitin, Nicorette (nie wiem czy poprawinie napisałam :- ) ) Może był już taki wątek, ale naprawde nie mam czasu przeszukiwać forum. Z góry dziękuje za wszelkie podpowiedzi
Tak. Wszystkiego najlepszego wszystkim. -- "Jeden tam tylko jest porządny człowiek: prokurator, ale i on, prawdę mówiąc, świnia." Martwe dusze M.W.Gogol forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=25097
:-)wielkie dzieki:-) poszukam na allegro:-)
ja stosowalam plastry listerene i bylam bardzo zadowolona, w Polsce nie wiem czy sa, ale na allegro moze beda. w kazdym razie polecam bardzo
mialam tanite ale z moimi kudlami... . (depilowalam dotad maszynka:) ) ;) to te 10 plastrow wystarczylo na pozbycie sie nie powiem sporej ilosci wlosow na lydkach ale do gladkich nog to mi daleko:) jakie plastry sa najmocniejsze inajbarziej wydajne?(noi mogly by nie kosztowac fortuny
Witajcie Od paru dni mam niemały dylemat. Chirurg który leczy moją córkę zalecił zakup plastrów sylikonowych. Jest dużo rodzajów na rynku i do wczoraj jeszcze nie wiedziałam jakie wybrać. Po przeczytaniu tego porum (chyba z 10 razy :-) wybrałam Silon (chyba że doradzicie mi jakiej lepsze
takie plastry powinny kosztować, tak mniej więcej chodzi mi o 6cm na 6cm ranę. Pozdrawiam i dziękuję za naprawdę szybką odpowiedź
nie bardzo umiała mi pomóc. W sprzedaży dostępne są różne rodzaje plastrów i nie wiadomo które są dobre na ranę po c.c. 1. Plaster Cosmos starr strips, (Hartm), 6 x 2 cm, 250 szt-Hipoalergiczne plastry opatrunkowe z wytrzymałej tkaniny przepuszczające powietrze, nie przyklejające się do rany. 2
używałam tych środkowych Steri-Strip, mnie chirurg (członek rodziny - więc nie sądzę żeby chciał mnie naciąnąć na kasę) polecał, motywowała to tym że rana ładniej się goi jeżeli jest "trzymana" i szybciej i ładniej się zabliźnia - mniejsze ryzyko powstania bliznowca, jeżeli finansowo Cię to
Ja mam bardzo prosty i tani,lekko pachnacy sposob na twoja dolegliwosc .Cebula . Wziasc kawalek cebuli ,lekko zgniesc ,tak zeby troche puscila sok i przylozyc do rany ,zabandazowac ,czy zakleic plastrem . Mnie pomoglo kilka razy ,a nie chcialo sie goic raz chyba ze 2 miesiace .