8 wyników w czasie 58 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

oddam termometr bezdotykowy kardioline KL80 (początek wątku)

używany przez rok; sprawny; prawidłowy pomiar temperatury; zainteresowanych zapraszam na maila;

Re: oddam termometr bezdotykowy kardioline KL80

Witam,napisałam na priv,pozdrawiam

Re: jaki termometr dla noworodka?

Witaj, Polecam Ci zakup termometru kardioline 80. luxmet.net.pl/glowna/157-termometr-kardioline-kl-80.html Łatwy w obsłudze i bardzo dokładny. Pozdrawiam Natalia

Re: poleccie termometr elektroniczny

ja mam kardioline - super

Re: Testy ciążowe - polecane i niepolecane

W poznaniu na pewno mamy tez swoją aptekę, chyba nawet dwie. Wejdź na ich stronę internetową i tam poszukaj. Żółte mają czułość od 25ug, ale w marcu są po 6.99, więc można sobie kilka kupić. Ja 12 dni po owu robiłam kardioline z czułością od 25 i ten niebieski Bobotest z czułością od 10 i na obu

Re: Testy ciążowe - polecane i niepolecane

odbija. No ale skoro jest czulszy, to szybciej ta druga kreska powinna być widoczna. Przypadły mi do gustu testy Kardioline - bardzo estetycznie wykonane, ładny obrazek na pudełku :), obszerna ulotka z przytoczonymi badaniami czułości testu, no i kreska wychodzi zawsze bardzo wyraźnie. Testy Bobotest

Re: Wrześniowe testowanie

A do mnie dziś przyszedł mój nowy nabytek - termometr owulacyjny "Kardioline", czy któraś z Was używa takiego? Powiecie jak to jest z tą tempką, bo zupełnie zielona w tym jestem... ;-P

Re: blady test

skoro jest czulszy, to szybciej ta druga kreska powinna być widoczna. A Wy jakie testy najbardziej lubicie? Mi przypadły do gustu Kardioline - bardzo estetycznie wykonane, ładny obrazek na pudełku:), obszerna ulotka z przytoczonymi badaniami czułości testu, no i kreska wychodzi zawsze bardzo