używany przez rok; sprawny; prawidłowy pomiar temperatury; zainteresowanych zapraszam na maila;
Witam,napisałam na priv,pozdrawiam
Witaj, Polecam Ci zakup termometru kardioline 80. luxmet.net.pl/glowna/157-termometr-kardioline-kl-80.html Łatwy w obsłudze i bardzo dokładny. Pozdrawiam Natalia
ja mam kardioline - super
W poznaniu na pewno mamy tez swoją aptekę, chyba nawet dwie. Wejdź na ich stronę internetową i tam poszukaj. Żółte mają czułość od 25ug, ale w marcu są po 6.99, więc można sobie kilka kupić. Ja 12 dni po owu robiłam kardioline z czułością od 25 i ten niebieski Bobotest z czułością od 10 i na obu
odbija. No ale skoro jest czulszy, to szybciej ta druga kreska powinna być widoczna. Przypadły mi do gustu testy Kardioline - bardzo estetycznie wykonane, ładny obrazek na pudełku :), obszerna ulotka z przytoczonymi badaniami czułości testu, no i kreska wychodzi zawsze bardzo wyraźnie. Testy Bobotest
A do mnie dziś przyszedł mój nowy nabytek - termometr owulacyjny "Kardioline", czy któraś z Was używa takiego? Powiecie jak to jest z tą tempką, bo zupełnie zielona w tym jestem... ;-P
skoro jest czulszy, to szybciej ta druga kreska powinna być widoczna. A Wy jakie testy najbardziej lubicie? Mi przypadły do gustu Kardioline - bardzo estetycznie wykonane, ładny obrazek na pudełku:), obszerna ulotka z przytoczonymi badaniami czułości testu, no i kreska wychodzi zawsze bardzo