27 wyników w czasie 64 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Kogo lubicie na forum?

czyli?: Socka2, Zona_mi, Milarka, Ekan13, Skrzynka3, Natiz, Ewa2233, Lila1974, Czajkax2, Driadea, Xymena.l, An.nie, Cocollino1, Nanuk24, Bea.bea, Moofka, Deja- vu, PIPUNIA69, Misiabella, Kasik 751, Kasia-sapulka, Mruczek 69, Kkatie, Umasumak, E_r_i_n, Anulka.p, Goniag33, Inia25, Mabrulki

Re: o kasi_sapulce

Dzięki irazone. Wracam jako kasia-sapulka, żeby nie było wątpliwości, że to ja. Dziekuje tym wszystkim mamom, które wspierały mnie i wierzą, że ja nie miałam z tym nic wspólnego. Tak jak nie miała z tym nic wspólnego sweet.joan. Mam nadzieję, że cała sprawa szybko się wyjaśni i winny sie

tak--a kasia_sapulka była święta !!!!!

nie obgadywała,mówiła paciorki,myła rączki przed jedzeniem....... skoro na ogólnym krzyczano że jesteśmy wredne to na nietypowych mogłysmy powiedziec co nam lezy na watrobie i kogo nie lubimy. Może wstaw wątki o tym jak napisałysmy że joasiiik przeprowadza się i jak niektóre dziewczyny broniły

Triss

napisać: "Słuchajcie - one pisały o was to i to". Tylko piszę zmyślonym nickiem. Wdarłam się do was cichaczem. I zacznę teraz uprzejmie donosić. Czemu nie? Będzie fajnie. Prawda??? ........... Było fajne???????????? PS: Podziękujcie Pani Katjuszce - Kasia-Sapulka i Sweet.Joan. Macie za co

UWAGA SZPICEL (początek wątku)

będę to wklejać gdzie się da-ostrzeżenie przed szpiclami,donosicielami,kapusiami. laski z ukrytego forum wynosiły na ogólne posty i je publikowały pod zmienionymi nickami-żeby nie było wiadomo kto. te szpicle to sa panie o takich nickach: kasia_sapulka katjuszka2 vel mama_fasolki vel hmm

UWAGA SZPICEL (początek wątku)

będę to wklejać gdzie się da-ostrzeżenie przed szpiclami,donosicielami,kapusiami. laski z ukrytego forum wynosiły na ogólne posty i je publikowały pod zmienionymi nickami-żeby nie było wiadomo kto. te szpicle to : kasia_sapulka katjuszka2 vel mama_fasolki vel hmm14 vel andia1000

Re: katiuszka

kasia_sapulka napisała: > A jak dzisiaj? Nadal Cię trzyma? > > 1. Kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały wszechświat działa potajemnie, by > udało ci się to osiągnąć. > 2. Tajemnica Szczęścia ukryta jest w tym, by widzieć wszystkie cuda świata i > nigdy nie

Re: do: kasia_sapulka

Żaden problem juz wysłałam. -- A to mój Filipek

Re: do: kasia_sapulka

jesli to nie problem to tez poprosze:)

Re: Do Kasi-sapulka

Napisałam na monika.pap@gazeta.pl -- ***************************** Godny pogardy jest ten, kto mając dzieci, może znać nudę. (Jean Paul)

Do Kasi-sapulka

Sprawdzalam poczte ale twoja wiadomosc niedoszla Monika mama Natali i Jakuba gg 8883531 lub monika.pap@interia.pl

rehabilitacja

kasia_sapulka? Musze je zobaczyc! Ela

Kasia_sapulka....

kasia_sapulka napisała: > nanuk24 : wysoka, szczupła, brunetka, pociągła twarz Kasiu! W polowie sie zgadza:-) Wzrost - sredni(164cm), wczesniej rzeczywiscie bylam nawet nie szczupla a chuda!(48 kg), teraz jestem - malzonek mowi "w sam raz":-) Naturalna brunetka, choc od kilku lat

kasia sapulka ;)

gagunia: drobna, niska, szczupła, brunetka z jasnymi pasemkami, z dużymi pięknymi czarnymi oczami hihi wygladam calkowicie inacze: wysoka (172) szczupla (58) blondynka, wlosy niezbyt dlugie w fazie zapuszczania od 10 lat ;) oczy niebieskie, duze :) a ciebie widze jako blondynke z dlugimi wlo