ogra > niczyć do czasu odchowania dzieci, jeśli jeździ szybko, ma zwolnić, bo ma rodzi > nę itp. To jakieś 95% mężczyzn (i nie pisze tylko o obecnych czasach) nie nadawało się na partnerów. Kobiet mają swoje metody żeby wymusić pewne zachowania, jak szlaban na > keks. Tak, bo
, bo ma rodzinę itp. Kobiet mają swoje metody żeby wymusić pewne zachowania, jak szlaban na keks. Mentalność i normy społeczne niekorzystne dla kobiet i dzieci ? rany co ty gadasz, cały system prawny dziedziczenia został pomyślany z myślą o słabszych, kobietach i dzieciach.
Seksu też, jak widać, nie cenzurują. A keksy (nie keks) to zdaje się literówka, która przylgnęła :)
Bo keksu nie cenzurują a seks już tak. Zaraz mi tu kropki wstawią w sam środek seksu 🙄
BUTER KEKS 250 g masła 250 g cukru 3 żółtka 1 łyżka mleka 500 g mąki szczypta proszku do pieczenia polewa czekoladowa 2 paczki cukru waniliowego Mąkę przesiać, cukier, masło, żółtka i cukier waniliowy dobrze utrzeć dodać resztę składników i zarobić ciasto, odłożyć do lodówki na około 30 min
BUTER KEKS 250 g masła 250 g cukru 3 żółtka 1 łyżka mleka 500 g mąki szczypta proszku do pieczenia polewa czekoladowa 2 paczki cukru waniliowego Mąkę przesiać, cukier, masło, żółtka i cukier waniliowy dobrze utrzeć dodać resztę składników i zarobić ciasto, odłożyć do lodówki na około 30 min
Uwaga: wypiekane z podłużnych formach ciasta biszkoptowo-tłuszczowe z bakaliami i owocami z syropu to keksy
BUTER KEKS 250 g masła 250 g cukru 3 żółtka 1 łyżka mleka 500 g mąki szczypta proszku do pieczenia polewa czekoladowa 2 paczki cukru waniliowego Mąkę przesiać, cukier, masło, żółtka i cukier waniliowy dobrze utrzeć dodać resztę składników i zarobić ciasto, odłożyć do lodówki na około 30 min
Uwaga: wypiekane z podłużnych formach ciasta biszkoptowo-tłuszczowe z bakaliami i owocami z syropu to keksy
asiaasiunia napisała: > Witam się ze wszystkimi najserdeczniej. > Czytam to forum od dłuższego czasu, ale dopiero dziś zdecydowałam się napisać p > ost, Bardzo się cieszę z Twojego pojawienia tutaj :). Przyjmij, proszę, keks ananasowy z kandyzowanymi wiśniami oraz figurę orła
sytuacji, > że będzie trzeba pisać keks zamiast seks, bo to już jakiś koszmar Wspominamy temat wyżej to forum prywatne, więc nikomu nic do tego. Był założony w odpowiedzi na cenzurę na forum politycznym. A, że się zmieniło. To trochę stracił rację bytu. Ale od czasu do czasu ktoś tam pisze.
tam nic niezgodnego z regulaminem nie napisała. Moje wypowiedzi zostały. Bez sensu. To już chyba lepiej wycinać za mało niż za dużo? Wulgaryzmy - owszem, trzeba wycinać, ale błagam, nie doprowadzajmy do sytuacji, że będzie trzeba pisać keks zamiast seks, bo to już jakiś koszmar
Dzień dobry Babeczki. Krzątam się tu i tam, krótkie wyjście po zakupy. Odebrałam erytrytol, upiekłam z nim keksa na orkiszowej màce, bardzo dobry wyszedł, polecam. Wędrówko, inaczej Ciebie sobie wyobrażałam 😊 może nawet nie posturę ale fryzurę, kojarzyłaś mi się w takiej loko rozwichrzonej 😀
Uwaga: wypiekane z podłużnych formach ciasta biszkoptowo-tłuszczowe z bakaliami i owocami z syropu to keksy
marzenka12 napisała: > Wątek bez celu, można pisac o obiedzie, u mnie fasolka i mielone Wiesz co naprawdę, tutaj dzieci czytają a ty takie rzeczy piszesz. Jak jest fasolka to się przez się rozumie, że na pierwsze danie musiał być keks a ty nie dajesz ostrzeżenia,że to wątek 18