25 wyników w czasie 77 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Fora:

Re: : hotel 4 * w Maroko

ja również polecam iberostar founty beach, jest przy samej plaży, duży basen. bardzo fajny jest również kenzi europa, jest po remoncie.

Re: Dyskoteki w Agadirze

blisko by dojsc na piechote, a jesli w innym hotelu polecam wziac taxi - ok 20-30dh (2-3euro). Turysci rowniez chwala pub karaoke English Pub (niedaleko hotelu Kenzi Europa). Pozdrawiam

Re: Co dobre gdzie i za ile można zjeść w Agadirz

na miasto oraz plaze (petit taxi ok.5 euro); 2. Port - dojdziesz spacerkiem; 3. Mini zoo (wstep wolny, obok hotelu Kenzi Europa); 4. Souk - bazar czynny codziennie oprocz poniedzialku; Medina - (odbudowana przez wlocha Coco Polizzi dojazd grand taxi wstep ok 4 euro), muzeum bizuterii

Re: Maroko od 15 czerwca

Myślałam o wyjeździe z Itaką. Byłam już w Agadirze z tym biurem i było wszystko dobrze. Myślałam o tym hotelu: www.itaka.pl/wczasy/maroko/agadir/hotel_kenzi_europa_2223.php ostatnim

Re: Wakacje życia (gdzie?!)

wakacje spedzone w maroko 2008r hotel kenzi europa.7+7 wspaniala sprawa byly to nasze wakacje zycia

Niezwykłe odkrycia Polaków w sudańskiej Dongoli

. Pierwszym z tych języków posługuje się ludność zamieszkująca rejony pomiędzy drugą a trzecią kataraktą, drugim – ludność mieszkająca na południe od trzeciej katarakty oraz w izolowanej grupie na południe od Asuanu (tzw. dialekt Kenzi). Współcześnie języki nilonubijskie są bardzo silnie zagrożone

Re: Hotel Kenzi Europa z TUI wylot z Poznania 30.

Magdo, podaję maila gazetowego: renary@gazeta.pl W razie potrzeby kontaktujmy się przez pocztę. Zostaliśmy jednak przy pierwotnym wyborze, czyli Maroku, ale z W-wy. Opiszę Ci nasze negocjacje z biurem podróży, ale to już prywatnie. Łączę pozdrowienia od naszej TRÓJKI

Re: Hotel Kenzi Europa z TUI wylot z Poznania 30.

Witajcie Fakt, tegoroczne wakacje nie będą należały do tanich. Po rozmowie w biurze czekam na lepszą propozycję rekompensującą wylot z Warszawy. Nie chielibyśmy rezygnować bowiem wylupienie teraz oferty z innego biura pozbawia nas rabatów a kurs euro odbiega od tego w grudniu. Wcześnuej też

Re: Maroko cesarskie miasta

Wejdź na forum Prywatne - Maroko tam trochę jest o objazdówce po Maroku i tygodniu wypoczynku . Ja akurat byłem z Sun&Fun . Hotel Tivoli w którym byłem jest bardzo fajny 4 * ale ok 400 m od Oceanu i bez własnej plaży .. Lepiej wybierać hotele przy plazy jak choćby 5 * Kenzi Europa

Re: dopłaty na lotnisku i ne tylko

bezpośrednio przy plaży . Ich zaletą jest to , ze maja swoja plaże z leżakami i parasolami a jeśli hotel takowej nie ma to leżysz po prostu na piasku . Z hoteli bezpośrednio przy plaży godny polecenia wydaje się być Kenzi Europa 5 * a z hoteli nie znajdujących sie bezpośrednio przy plaży

RainbowTours - Cesarskie Miasta & Pobyt (początek wątku)

tygodniowego wypoczynku w hotelu Kenzi Europa, czy ktoś może coś więcej napisać o tym hotelu Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Re: TUI-uważajcie na tę firmę

. Katastrofa, syf i brud, drzwi zamykane na łańcuch, balkonik szerokości 30 cm i 3 gwiazdki. Byłam w tej kategorii hotelach w Egipcie, Turcji i Tunezji, i czegoś takiego nie widziałam:)Zresztą nawet nie ma go w katalogu TUI:/ - tygodniowy pobyt w 4* Kenzi Europa w Agadirze (lokalne 5*)- napisali, że

Re: TUI-uważajcie na tę firmę

. Katastrofa, syf i brud, drzwi zamykane na łańcuch, balkonik szerokości 30 cm i 3 gwiazdki. Byłam w tej kategorii hotelach w Egipcie, Turcji i Tunezji, i czegoś takiego nie widziałam:)Zresztą nawet nie ma go w katalogu TUI:/ - tygodniowy pobyt w 4* Kenzi Europa w Agadirze (lokalne 5*)- napisali, że

1 2 3