Hej, w zeszłym roku dostałam od Was wiele przydatnych informacji na temat wyjazdu narciarskiego do Austrii. Pierwszy wyjazd za mną, w tym roku tańsza opcja - Czechy. Czy ktoś z Was, Drodzy Forumowicze, miał przyjemność jeździć w miejscowości Kouty nad Desnou? Zaznaczam, że dopiero w zeszłym sezonie
cena 100 zł za 1 dniowy skipass to totalne zdzierstwo. Komuś się coś dobrze odkleiło jak myśli o zawodach pucharu świata w zjeździe w Koutach. Pewnie nigdy nogi nie postawił na prawdziwej "zjazdówce" FIS. Porównanie Saslong, Lauberhorn, OK-FIS, Face Belevarde, Hahnenkamm do Koutów to tak jak by p
Byłam tam dzisiaj,trasy oblodzone.Zeby dostać sie do głownego wyciągu trzeba przejść ok 300m pod górkę ,potem wyciąg orczykowy ,trochę zjazdu i wreszcie krzesełka.Organizacyjnie trochę skomplikowane ,najgorszy jest lód.A przy okazji kto oznakowywał objazd z Opola do Prodnika ? Konia z rzędem temu kt
W Koutach są tylko dwie trasy narciarskie (nie wiem - skąd autor wziął takie głupoty) Po drugie oświetlane nie są wszystkie trasy, a wyłącznie krótka trasa do nauki, albo dla uczących się, czyli "k snowparku" (to ta najbliższa parkingowi) Więcej rzetelnych i sprawdzonych informacji na naszym forum
więcej tutaj -> www.kouty.cz/
Krasne fotky:) Dzięki Zdravim! M.
Nie "pomiędzy Kouty nad Desnou i Nove Losiny" tylko albo pomiędzy Koutami nad Desnou i Novymi Losinami, albo pomiędzy miejscowościami Kouty nad Desnou i Nove Losiny
Ramzova od dziś zamknięta. Kouty działają no i pradziad.
Dwa kouty spacerują w mieście, naraz widzą obracające się kurczaki na rożnie. - Tym miastowym to się w głowie poprzewracało, tylko solarim i solarium -- Madohora
W planie Dolni Morava, Cervena Voda lub Kouty Start ok 6.15 ze Śródmieścia Powrót do Opola na godz. ca 18 koszt 40 pln + skipas info tutaj, gg 300110 lub 603 498 242
Przed północą w wigilię w watykańskim kurniku umieszczono telefon kmórkowy w celach edukacyjnych. A tam kury siedzą oddzielnie i kouty oddzielnie, aby było bez grzechu. O północy kogut przemówił w te słowa do kumpli: SŁUCAJCIE Z KUR WY SYNY: ŚWIETA PRZETRZYMAMY, ALE W SYLWESTRA CZEKA NAS