30 wyników w czasie 58 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Gdzie na narty ?

Ramzova od dziś zamknięta. Kouty działają no i pradziad.

Re: Gdzie najmniejszy tłok ? (Karkonosze)

szybkim zamykanym Leitnerem i łagodnymi dwoma trasami powyżej 2 km trasami - dobre miejsce na wjeżdżenie na początek lub do odpoczynku zmęczonych nóg na koniec, - Czarna Góra - poza weekendem, - Dolni Morava - Jeseniki, - Kouty nad Desnou - Jeseniki - od tego roku nowa trasa turystyczna powyżem 3 km

Kouty, czyli stoki narciarskie na alpejską modłę (początek wątku)

cena 100 zł za 1 dniowy skipass to totalne zdzierstwo. Komuś się coś dobrze odkleiło jak myśli o zawodach pucharu świata w zjeździe w Koutach. Pewnie nigdy nogi nie postawił na prawdziwej "zjazdówce" FIS. Porównanie Saslong, Lauberhorn, OK-FIS, Face Belevarde, Hahnenkamm do Koutów to tak jak by p

Z Opola na narty w Jeseniki 13.01.2013 (początek wątku)

W planie Dolni Morava, Cervena Voda lub Kouty Start ok 6.15 ze Śródmieścia Powrót do Opola na godz. ca 18 koszt 40 pln + skipas info tutaj, gg 300110 lub 603 498 242

Re: Jeden bilet to za mało. Niezintegrowane bilet

W Czechach też jest kilku przewoźników i mają różne ceny, ale jakoś potrafili się dogadać (a może zmusiło ich do tego państwo?) i wszyscy honorują bilety konkurencji u siebie. Mało tego, u przewoźnika prywatnego obsługującego linię Kouty nad Desnou - Šumperk można bez problemu kupić bilet na dalszą

Kouty nad Desnou (początek wątku)

Hej, w zeszłym roku dostałam od Was wiele przydatnych informacji na temat wyjazdu narciarskiego do Austrii. Pierwszy wyjazd za mną, w tym roku tańsza opcja - Czechy. Czy ktoś z Was, Drodzy Forumowicze, miał przyjemność jeździć w miejscowości Kouty nad Desnou? Zaznaczam, że dopiero w zeszłym sezonie

Re: Wstyd mi za obsługę wyciągu narciarskiego na

jeżdżących po grzanym winku kończąc. Trzeba być niespełna rozumu, żeby mając praktycznie pod bokiem takie ośrodki jak Kouty nad Desnou (najnowocześniejszy, świeżo otwarty skiareal w Czeskiej Republice) jeździć z Wrocławia na narty do Karpacza. Nie ten wymiar, nie ta skala, nie te warunki, nie ta epoka etc...

Re: Anegdody, dowcipy i coś więcej

Dwa kouty spacerują w mieście, naraz widzą obracające się kurczaki na rożnie. - Tym miastowym to się w głowie poprzewracało, tylko solarim i solarium -- Madohora

Re: koszt zwiezienia narciarza ze stoku z kontuzj

Gość portalu: pechowiec napisał(a): > Wyskoczyłem rano na narty do Czech na Kouty i pechowo glebnąłem w lód. > Horska Slużba chciała 180 euro za zwiezienie toboganem. > Przy czym mówili to z góry, bo ponoć "Polacy później już na dole się dziwią". ------------------------- I co

koszt zwiezienia narciarza ze stoku z kontuzja.

Wyskoczyłem rano na narty do Czech na Kouty i pechowo glebnąłem w lód. Horska Slużba chciała 180 euro za zwiezienie toboganem. Przy czym mówili to z góry, bo ponoć "Polacy później już na dole się dziwią". Miałem karnet, ale w cenie karnetu jak widać nie było ubezpieczenia. Co gorzej, nei było

Re: Nowoczesny raj dla narciarzy, czyli Kouty nad

Generalnie ten areał jest przeznaczony dla dobrze i b.dobrze jeżdżących narciarzy. Obie jego główne trasy są koloru mocno czerwonego. Nie zmienia to jednak sytuacji, że i tam można spokojnie i lajtowo pośmigać na nartach i to nawet z miniejszymi umiejętnościami. Do takich miejsc należy baaardzo spok

Nowoczesny raj dla narciarzy, czyli Kouty nad D...

Dziś z moją 6 -letnia córką byłam na Koutach , piszą w ofercie że jest to stok dla początkujących i średnio zaawansowanych.Uważam że nie jest to prawdą, moja córka miała problemy na trasie 2 i 3- czerwonej która jest (dla mnie)w pewnym momencie czarną.Z przyjemnego wyjazdu i pięknej pogody było roz

1 2 3