...ale mnie dziś chwyciło w nogę nad ranem myslłam ,że się pokicham z bólu...przestało w jednej chwyciło w drugą!!!kurcze aż łzy mi poleciały...hmmm biorę magne b6 i co jeszcze mało wszytskiego? a jak u was? macie takie problemy?
mnie "na szczescie" lapia tylko gdy chce sie porzadnie rozciagnac czego unkam,bo bol faktycznie jest okropny
Hello kobitki, dopadają mnie okrutne kurcze łydek w nocy, zawsze pomagało masowanie i prostowanie paluchów, a dziś nie pomogło. Co próbowałam puścić to od nowa łapały. Macie jakieś cudowne sposoby na rozmasowanie czy coś, źrem magnez 2 razy dziennie, może za mało?! Poradźcie zdesperowanej...
Dzięki, spróbuję, tonący brzytwy się chwyta. Pozdrawiam
Nie mogłam zasnąć, bo złapały mnie okropne kurcze w nogach . Mówiąc delikatnie - mocno zniechęcona tym stanem ze złości postanowiłam coś zjeść. Padło na jabluszka gotowane z dużą ilością imbiru. (ciut wody, nic cukru) To bylo 10 minut temu. I UWAGA! - Nogi są luźne!!!. Nie ma kurczy
Wyjasniam - kurczaki nie znosza imbiru! Jak tylko go wyczuly, zaraz odfrunely.
Od jakiegoś czasu w nocy łapią mnie kurcze w łydce. Czy na tę dolegliwość mogę kupić jakieś lekrstwo bez recepty. Zdaje mi się, że pomaga potas. Czy można go przyjmować samemu, bez nadzoru lekarza?
To może być brak magnezu. Sama miałam kurcze w nogach. Kup w aptece preparat z manezem i przyjmuj wg zalecenia. Najlepiej przez 2-3 tygodnie. pozdr
Panie kerowniku! Oczko się odlepiło temu misiu.
Witam! Moja ośmioletnia córka ma od jakiegoś czasu bolesne kurcze nóg. Nie tylko łydek. Często są to dziwne jak na kurcze miejsca, np.: kostka. Nie wiem co o tym myśleć. Może to bóle wzrostowe? Ale są bardzo dokuczliwe. Pojawiają się, trwają kilka minut do kwardansa i mijają. Córka bardzo
Moga to byc rzeczywiscie bole wzrostowe, badz niedobor magnezu na przyklad. Mialam podobne kurcze i po preparacie magnezowym typu Magnefar przeszlo jak reka odjal. Pozdrawiam -- "W baśniach księżniczka całuje ropuchę, a ta zamienia się w pięknego księcia. Zaś w życiu księżniczka całuje
Witam i bardzo proszę o pomoc,bo nie wiem już co robić.Mąż od ok. 2 miesięcy ma problemy z bólem nóg i mięśni nóg.Był już u różnych lekarzy tzn.internista,okulista,neurolog,ortopeda i jak na razie nikt nic nie wie jaka przyczyna.Neurolog dała skierowanie na rezonans magnetyczny głowy ponieważ
Choroby odkleszczowe jak najbardziej moga to powodowac. Sugeruje zrobic pelny panel chorob odkleszczowych a nie tylko na borelioze. Dokladniejsze dane sa na forum borelioza. Tez moze tak byc przy bardzo niskim poziomie witaminy D. Warto ja wiec oznaczyc. Trichinoza - tez sie tak moze manifestowa
powinni jednak nogi w tym krzesełku jednak trochę podciąć. I skrócić oparcie. Wtedy nasz Prezydent wyglądałby bardziej dostojnie. -- Swan **** dokarmiajcie głodne Łabędzie****
. Nie są to ostre bóle, raczej nazwałbym to uczuciem zmęczenia. Mam wrażenie jakbym się zbyt dużo nachodził. Nie mam problemów, ze spaniem. Wstaję rano wypoczęty, nogi nie bolą, jednak zaraz po godzinie lub dwóch ból pojawia się znów. Kiedy chcę rozprostować i naciągnąć nogi zaraz łapią mnie kurcze
Eksperymentowales moze z morfina lub innymi opiatami?