26 450 wyników w czasie 365 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Laguna, Laguna... (początek wątku)

Cos maja problemy z aktualnoscia strony www.cw.laguna.pl - Lagus jeszcze w czapce sw.Mikolaja. A tak swoja drogo nie wiecie czy nadal obowiazuja godziny otwarcia 7-23 i czy przed poludniem jest tloczno (szkoly, wycieczki)?

Re: Laguna, Laguna...

Kto to wie - dojazd jest fatalny. Poza tym kiedyś wpadłem na czas gdy baseny wynajęto w 90% (bodajże zrobiła to stocznia) Najlepiej zadzwoń bo o takim przykrym fakcie znikąd nie można się było dowiedzieć. No - może na plakatach wewnątrz laguny :) (091) 31-54-920

laguna (początek wątku)

podczas jazdy po nierównosciach z tyłu dochodza stuki głuche na kanale sprawdzałem spód nic nie widać.

Laguna (początek wątku)

Zapraszam wszystkich po 40 i nie tylko na świetna zabawe do Laguny przy Stawowej 23 w piątki ,soboty od 19 a w niedziele od 17.Warto tam przyjsc bo można miło spedzic czas i potańczyć w miłym lokalu.

laguna (początek wątku)

kupiłem lagune II i proszę o opinie na temat samochodu

Re: laguna

a może coś konkretniej?

Laguna (początek wątku)

Szukam opinii użytkowników samochodów Renault Laguna, szczególnie diesel. Czy warto nabyć takie auto. Jak się sprawują zawieszenia.

Re: Laguna

wydaje mi się, że właśnie zawieszenia francuzów pasują na nasze dziurawe drogi, twarde zawieszenia Niemców psują komfort jazdy, Laguna ma tłumiące nierówności zawieszenie, szeroki rozstaw osi więc komfort będziesz miał zapewniony, jest to jednak dosyć kosztowna zabawka bo ca 75-80 tys

laguna (początek wątku)

Witam zamierzam kupić reno laguna tak do 6 lat co o tym myślicie jak sprawuje się to auto plusy i minusy.

Re: laguna

mam juz druga lagune, tym razem 1,8/16v kombi. W tym samochodzie najsłabsze elementy to niewatpliwie zawieszenie. Po 6 latach eksploatacji sprawdź to porządnie. Nie kupuj starego diesla, ani benzyny 1,6, ani 1,8 starej (8valve). Sa strasznie wołowate wręcz niebezpieczne. Sprawdz, czy był wymie

laguna (początek wątku)

z tymi obrotami to mogą byc cewki u mnie tak było sprawdz na komputerze w serwisie ale wymieniaj gdzie indziej to kosztuje 400 zl komputer w serwisie kosztuje 70 u mnie z ta drugą rzecza nie wiem pozdrawiam

LAGUNA

POZDROdla narkusów z laguny

skrzynki to nie wszystko

audit i po auditorum i syf od nowa ale kocham tę firme Brygadzisci nie wiedzą co się kreci na maxa porażka Firm sprzątająca porażka Otwarcie hali tuż tuz znów będzie bieganina ale mistrzowie zmianowi to załatwia pomobingują troszke i będzie git pozdrawiam NARKOMANóW z LAGUNY elo elo

laguna (początek wątku)

hej, gdzie na trasie (mniej więcej) centrum miasta <-> kozanów jest jakiś dobry dentysta za rozsądne pieniądze? (kontrola, zdjęcie kamienia nazębnego, plomba jedna lub dwie do zrobienia). dzięki za info

Laguno...

czesto o Tobie mysle... modle sie i pale swieczuszke dla Corci, mam nadzieje, ze razem bawia sie z Olim na niebianskiej polanie, patrzac na nas i usmiechajac sie do nas, tylko pozostaje nam w to wierzyc. przytulam Kolezanko cieplo :*:* -- Madzia mamcia pon., 12-05-2008 Forum: Strata dziecka, Chore dziecko Wątek: Laguno... Autor: olivka_83

Re: Laguno...

Dziękuje Olivko, mysle , rozmyślam i jak widzę na tym forum jeszcze Twój nick-to serce mi się kraje, dziękuje za te ciepłe słowa! Przesyłam Ci to co mam najlepsze w sercu-nadzieję.. (*)(*)(*) Dla naszych Aniołeczków -- Nataszka-Wielka miłość na całe życie..

1 2 3 4 5 6