asia-loi napisała: > > Byli ci co trzeba. Nawrocki nie miałby tam nic do powiedzenia. A wystąpienie Si > korskiego świetne 👍✌️ > Laudacja Tuska też ok.
Sarenka jako fanka krytycznego myślenia, tego nie grali. Jeszcze napisz laudację pod adresem chłopskiego rozumu i będzie komplet. -- "Koszt kuracji przy pełnej odpłatności to około 800 zł miesięcznie, więc nie jest to aż taki drogi lek żeby można było twierdzić, że jest za drogi dla
Bruksela to nie Hawaje :-) Prezydent stolicy Polski wygłosił laudację w związku z wręczeniem nagrody im. Pawła Adamowicza burmistrzowi stolicy Ukrainy Witalijowi Kliczce i jednocześnie swojemu przyjacielowi; nie ma w tym nic złego. To jest naturalne, że włodarze stolic mają kontakty
"a warczą i szczują kobiety na kobiety i to te najmłodsze" właśnie wygłosiłaś laudację dla wrażliwości właścicielki nicka, która wylała nawet nie pomyje tylko wiadro gnojówki na te młoda kobietę zdecyduj się btw, dobrze, że się nadążasz przelogować -- 'Bóg zapłać, pradawni bogowie!' by król
jest główny i sam? U nas jest stolik, i kilka rektórów/prorektorów, za > nimi promotorzy wygłaszają laudacje (to dobry chłopak był i mało pił) Najczesciej tak, w koncu czym wiecej on sie zajmuje? Przemowienia sa wczesniej i czesto jest zaproszony gosc - jakis VIP albo celebrity, ktory klepie
główny i sam? U nas jest stolik, i kilka rektórów/prorektorów, za nimi promotorzy wygłaszają laudacje (to dobry chłopak był i mało pił) > > > Czy na inauguracji roku (imatrykulacji), jest przysięga studencka? > > Nie ma. > > To jest kraj wielokulturowy i
Trzy bardzo młode profesorki zrobiły fantastyczną konferencję. Idealnie zorganizowana, ważne pytanie badawcze, świetny dobór referatów, wybitna moderacja dyskusji, po prostu fantastyczna. Koryfeusz branży, po osiemdziesiątce, chciał wygłosić laudację. I gdyby ograniczył się do powyższego byłoby
Do mnie dotarło błyskawicznie, bo ja mamę znalazłam martwą pierwsza. Ojciec i moj mąż nie wierzą dalej, ze jej nie ma. Dzień wcześniej planowaliśmy menu na grilla w niedzielę. Zamiast grilla było pisanie laudacji i wybór piosenek na pogrzeb
time.com/collection/100-most-influential-people-2024/ laudację tuskowi napisała pani usula.mniejsza o to. przyznam ze wstydem,ze z tej setki to zdecydowanej większosci nie znam.może poczytam
Ona mi przypomina moją starą ciotkę z Aspergerem, która na każdym pogrzebie przywali taką laudację nad rosołem, że tako żałobnicy jako i kelnerzy nie wiedzą co począć ze wzrokiem 🙄
Słyszałam również dudowe bredzenie na temat UE. Wychwalał, laudacja nieomal! A przecież pamiętamy te jego nienawistne pisowski - Wyimaginowana wspólnota!